Keystone logo
Horizons University

Horizons University

Horizons University

مقدمه

Horizons University مدارک سطح بالا را از لیسانس با مدرک دکترا ارائه می دهد.
Horizons University در موارد زیر ثبت شده است:

  • شماره 0756324S وزارت آموزش فرانسه - UAI N° 0451674A
  • بخش کنترل آموزش حرفه ای منطقه ای پاریس (شماره 11752996775)

و عضوی از:

  • ECBE - اعتبار شورای اروپا برای آموزش کسب و کار (http://www.ecbe.eu/)
  • ACBSP- شورای اعتباربخشی برای مدارس و برنامه های بازرگانی
  • ASIC- خدمات اعتباربخشی برای مدارس، کالج ها و دانشگاه های بین المللی
  • EADL- انجمن اروپایی آموزش از راه دور

دربارهی ما

روش منحصر به فرد ما به شما این امکان را می دهد که مهارت های عملی مورد نیاز خود را بسازید، چه برای تحصیل در دانشگاه بیایید و چه برنامه مدرک آنلاین ما را دنبال کنید!
شما می توانید مدرک مورد نیاز خود را با سرعت خود با یک دانشکده بین المللی بسیار واجد شرایط کسب کنید. کلاس‌های خود گام و تحت رهبری مربی با استفاده از روش‌شناسی «عملی» و پیشرفته - برنامه‌های ما مهارت‌هایی را که برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه‌ای خود نیاز دارید به شما می‌دهند.

ماموریت ما ارائه تجربه آموزشی متناسب با نیازهای دانش آموزان خود در هر نقطه از جهان و کمک به تحقق شخصی و حرفه ای آنها است.
ما برنامه‌هایی ارائه می‌دهیم که در زمان انعطاف‌پذیر هستند، تجربه فرد را در نظر می‌گیرند و مقرون به صرفه هستند. ما در آموزش از راه دور متخصص هستیم، اما برنامه های درون دانشگاهی نیز ارائه می دهیم.

مطالعه پردیس

برنامه های ما در دانشگاه به شما این امکان را می دهد که در طول دوره های اقامت با اساتید و سایر دانشجویان تعامل داشته باشید و کار خود را به صورت آنلاین تکمیل کنید. این راه حل انعطاف پذیر دیگری است که مطمئناً زندگی حرفه ای شما را بهبود می بخشد.

مطالعه آنلاین

برنامه های آنلاین ما به شما این امکان را می دهد که با سرعت خود کار کنید در حالی که شغل و فعالیت های خود را حفظ می کنید. شما می توانید بدون ترک خانه تحصیلات با کیفیت را دنبال کنید. این گزینه همچنین در هر کشوری از جهان که در آن زندگی می کنید هزینه کمتری دارد و در دسترس است.

مکان ها

  • Paris

    Horizons University, 5 rue Conté Paris , 75003, Paris

سوالات