Keystone logo
Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

مقدمه

سفر ما از سال 1956

بیش از نیم قرن است که دانشگاه باپتیست هنگ کنگ (HKBU) پیشتاز آموزش تجارت در آسیا است و نسلهای بزرگی از تجارت را شکل می دهد. HKBU که غرق در یک سنت تعالی آکادمیک است ، اما همیشه منتظر افق های فکری جدید است ، خود را در تلاش برای همیشه باقی ماندن یک پیشگام واقعی در آموزش تجارت مفتخر می کند. HKBU که در محل تلاقی بین کشورهای در حال ظهور آسیا و غرب قرار دارد ، در موقعیت ایده آل برای مقابله با تغییرات تأثیرگذار بر جهان ما ، اعم از تجدید حیات اقتصادی چین ، تأثیر عمیق جهانی شدن یا نیاز به استانداردهای اخلاقی جدید در عصر پایداری

"پرورش رهبران اخلاقی با چشم انداز جهانی"

آینده برای حفظ

اخلاق تجارت، اداره شرکت ها و مسئولیت اجتماعی شرکت ها، بلوک های ضروری پایداری شرکت هستند. این آینده کسب و کار است. برای دانش آموزان ما نه تنها برای پیشرفت در حرفه های خود بلکه برای شکل دادن به جهان، تفکر نوآورانه کافی نیست؛ عمل مسئولانه چالش بزرگتری است. در مدرسه کسب و کار، ما متعهد به ایجاد یک محیط کسب و کار بهتر از طریق مشارکت مسئولیت های تجاری می باشیم. به عنوان مدرک تعهد ما، HKBU اولین دانشگاهی بود که در هنگ کنگ برای پیوستن به اصول مدیریت آموزش پاسخگو (PRME) به سازمان ملل متحد پیوست و همچنین انجمن جهانی اخلاق تجارت (WBEF) را با دانشگاه ماکائو تاسیس کرد. ازدواج با چالش های تحصیلی با تجربه عملی در یک محیط فکری پر جنب و جوش: مدرسه کسب و کار HKBU بستر ایده آل برای رهبران آینده برای کشف، کشف، تحقیق و ایجاد است.

ماموریت و چشم انداز ما

از سال 1956، HKBU آموزش و پرورش کسب و کار نوآورانه را برای دانش آموزان از سراسر جهان ارائه کرده است. در مدرسه کسب و کار HKBU ما تلاش می کنیم الهام بخش عمل تجاری خوب، ایجاد ارزش برای سهامداران و افزایش رشد و توسعه اجتماعی و اقتصادی از طریق تحقیقات ما در مورد مسائل مربوط به پایداری سازمانی که شامل حوزه های اخلاق تجاری، مسئولیت اجتماعی شرکت ها و حاکمیت شرکت ها می شود.

"اکنون"، "چرا" و "چگونه" مدرسه را می توان به شرح زیر خلاصه:

دیدگاه ما

ما می خواهیم رهبری در آموزش و پرورش کسب و کار کامل و مرکز عالی در تحقیقات کسب و کار در مناطق استراتژی انتخاب شده به منظور الهام بخشیدن به عمل کسب و کار، ایجاد ارزش برای سهامداران، و افزایش رشد و توسعه اجتماعی و اقتصادی است.

ماموریت ما

از طریق برنامه های آموزشی کسب و کار شناخته شده بین المللی و دستاوردهای پژوهشی، مدرسه ما به دنبال رهبران تجاری اخلاقی با چشم انداز جهانی است، که در سازمان ها، صنایع و جوامع که در خدمت هستند، در هنگ کنگ، سرزمین اصلی چین و جامعه جهانی متفاوت است.

با توجه به این ماموریت، ما تلاش می کنیم:

 • کنجکاوی و یکپارچگی تحصیلی دانشجویان ما را پرورش داده و تشویق کنید ، پتانسیل رهبری آنها را آزاد کرده و زمینه را برای تبدیل شدن آنها به فارغ التحصیلان کسب و کار همه جانبه و آگاه از ارزشها از طریق برنامه درسی با کیفیت و متعادل ما آماده کنید.
 • Excel به عنوان یک موسسه برجسته در مناطق تحقیقاتی استراتژیک انتخاب شده برای پیشبرد و انتشار دانش کسب و کار و همچنین افزایش کیفیت آموزش؛
 • یکی از مؤسسات برجسته ترین و تاثیر گذار ترین مدارس کسب و کار در منطقه از نظر مشاوره شرکتی و تاثیر سیاست عمومی است.
 • یک مدرسه کسب و کار در سطح جهانی باشد که در سراسر جهان به طور فزاینده وابسته و وابسته به دانشکده و تنوع دانش آموزان را در بر گیرد.
 • کارکنان و فارغ التحصیلان ما را تشویق به پرورش رهبران کسب و کار و حرفه ای با تاکید دوگانه بر پیشرفت دانش و توسعه کسب و کار؛
 • همکاری مجدد در مدرسه با اتخاذ یک ساختار حکومتی مشارکتی است که تداخلات گسترده و مکرر میان کسانی که در مدرسه یاد می گیرند، آموزش می دهند و کار می کنند.

ارزشهای اصلی

 • کیفیت
 • تمامیت
 • حرفه ای گری
 • نوآوری
 • دیدگاه های جهانی
 • کار گروهی
 • مسئولیت اجتماعی

ویژگی های پردیس

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Kowloon Tong

   Baptist University Road, , Kowloon Tong

  • Hong Kong

   34 Renfrew Road, Kowloon Tong , , Hong Kong

  برنامه ها

  سوالات