Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Hodges University

Hodges University

Hodges University

مقدمه

تأسیس شده در 1990 عنوان کالج بین المللی، دانشگاه هاجز خود را به عنوان یکی از دانشگاه های خصوصی برتر در ایالت تاسیس فلوریدا. این نام را به تغییر کرد دانشگاه هاجز ماه مه سال 2007 به در افتخار هدیه سخاوتمندانه توسط ارل و تلما هاجز، ساکنان طولانی مدت از ناپل و حامیان مشتاق نهاد. در هاجز ماموریت ما این است که ارائه دانشیار, لیسانسیه یا مهندس و درجه کارشناسی ارشد و همچنین برنامه های دیگر که افزایش توانایی دانش آموزان برای رسیدن به اهداف شخصی یا حرفه ای. برای انجام این ماموریت مدارس ما ارائه انواع برنامه های دانشگاهی آنلاین، بر روی ما فورت مایرز و دانشگاه ناپل و در سایت های آموزش در دانشگاه از چندین کالج در فلوریدا.

دانشگاه هاجز توسط معتبر انجمن جنوبی کمیسیون مدارس و کالجها در کالج پاداش دادن دانشیار, مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و.

اصول ماموریت برای رسیدن به ماموریت خود، دانشگاه هاجز از اصول زیر است:

دانشگاه هاجز یک موسسه آموزش که بر کاربرد عملی و پیشرفت دانش در برنامه های حرفه گرا است. دانشگاه هاجز یک موسسه دانش آموز محور آموزش عالی که در درجه اول به نیازهای بزرگسالان و زبان آموزان غیر سنتی تمرکز دارد. دانشگاه هاجز برنامه معاصر و نوآورانه، سیستم های تحویل تجربی، و یادگیری آنلاین فراهم می کند. دانشگاه هاجز خدمات دانشجویی با کیفیت که با آموزشی، شخصی، حرفه ای، و نیازهای اجتماعی دانش آموزان خود را فراهم می کند. دانشگاه هاجز توسعه حرفه ای و فعالیت های علمی در میان هیئت علمی و کارکنان آن تشویق می کند. دانشگاه هاجز را تشویق می کند و پشتیبانی از تنوع فرهنگی و شمول، و همچنین مسئولیت مدنی، اجتماعی و زیست محیطی. دانشگاه هاجز یک محیط سالم، ایمن و امن برای همه اعضای جامعه دانشگاهی فراهم می کند. دانشگاه هاجز، به عنوان یک نهاد غیر انتفاعی آموزش عالی، به عنوان یک منبع آموزشی و جامعه را برای جنوب غربی فلوریدا است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Naples

    2655 Northbrooke Drive, Naples , 34119, Naples

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات