Keystone logo
Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

مقدمه

به HOST خوش آمدید! آیا شما در مورد تحصیل در اینجا فکر میکنید؟ آیا شما علاقه مند به یک دوره تحصیلی یا کارآموزی در خارج از کشور هستید؟ آیا شما یک استاد دانشگاه یا عضو کارمند هستید که مایل است اطلاعات بیشتری در مورد تحرک کارکنان به عنوان بخشی از پژوهش، تدریس یا پیشرفت حرفه ای یا درباره شروع یک همکاری دانشگاهی بین المللی پیدا کند؟ سپس خدمات HOST International فقط چیزی نیست که شما دنبال آن هستید!

خروج

شناختن سایر فرهنگ ها در طی مدت اقامت در خارج از کشور، یک تجربه فراموش نشدنی و غنی است. اقامت در خارج از کشور، تحصیل، انجام کارآموزی یا کار در خارج از کشور، به شما این امکان را می دهد که نه تنها زبان و مهارت های بین فرهنگی خود را ارتقاء دهید، بلکه تخصص و شبکه حرفه ای و شخصی خود را نیز ارتقا دهید. این همه دارایی قابل توجهی برای رزومه شما - دارایی برای تمام عمر شما!

چرا HOST؟

Hochschule Stralsund - دانشگاه علوم کاربردی دانشگاهی جوان و نوآورانه در شمال شرقی آلمان است. HOST با بهترین تجهیزات برای تحصیل، تحقیق و کیفیت زندگی، با تجهیزات مدرن خود، نسبت عالی کارکنان و دانشجویان و موقعیت فوق العاده آن در کنار استرالاسانت، دست دریای بالتیک، بهترین شرایط را ارائه می دهد. به همین دلیل است که آن را به طور منظم می شود برای به دست آوردن موقعیت های بالا در رتبه بندی دانشگاه های آلمان.

تمرین گرا، پویا، بین المللی

دانشجویان آینده نگر می توانند از 27 برنامه لیسانس و کارشناسی ارشد در آلمان یا انگلیسی و یک برنامه دیپلم انتخاب کنند. برنامه های ارائه شده نه تنها شامل دوره های سنتی مانند مهندسی، مهندسی برق و مدیریت بازرگانی می شوند، بلکه برنامه های جدید و نوآورانه مانند سیستم های امنیتی IT و سیستم های موبایل، مهندسی موتورسواری و یا استراتژی های توسعه گردشگری. در حال حاضر، حدود 2200 دانش آموز از 36 کشور در سه مدرسه - مدیریت بازرگانی، مهندسی، و مهندسی برق و اطلاعات و فن آوری تحصیل کرده اند. این ممکن است در دانشگاه های دیگر علوم کاربردی در شهرهای بزرگ بیشتر نباشد - اما صرف نظر از جهت تمرین روشن، بالاتر از همه نظارت های شخصی است که موفقیت تحصیل را تضمین می کند. و: دانشگاه تنها یک فضای آرام نداشته، بلکه یک گواهینامه خانوادگی است و برای افراد معلول به طور کامل قابل دسترسی است. این همان چیزی است که شما HOST نامیده اید!

موتور نوآوری برای مقابله با فقدان کارشناسان

HOST یکی از مهمترین موسسات آموزش عالی کارشناسان در مکلنبورگ-فورپومرن است. فارغ التحصیلان برنامه های فوق العاده رتبه بندی ما به شدت پس از آن، نه تنها در منطقه ما، بلکه در سراسر آلمان و خارج از کشور. تقریبا تمام برنامه ها همچنین می توانند به عنوان بخشی از یک برنامه دوگانه با مقدار زیادی از تمرین مورد مطالعه قرار گیرند. برای ایجاد این امکان، دانشگاه با چندین شرکت همکاری می کند. در عین حال، با تحقیق تمرینی گرا، HOST یک ارائه دهنده مهم ضربان ساز برای صنعت دولت است.

فعالیت ها و بالتیک در پردیس HOST

البته به عنوان یک مطالعه، بخش مهمی است، اما نه همه چیز، فعالیت های زیادی در پردیس وجود دارد. به عنوان مثال، تیم پروژه های دانشجویی، بالتیک مسابقات و ThaiGer، اتومبیل های مسابقه ای را در بالاترین سطح توسعه می دهند. اخیرا HOST حتی توانست عنوان قهرمانی اروپا را جشن بگیرد. مشاوران کسب و کار دانشجویی در SUS شرکت های پشتیبانی در سراسر منطقه. Carpe Diem eV برگزار می کند احزاب، رویدادهای فرهنگی و Campuspektakel افسانه ای. این دانشگاه گستره وسیعی از فعالیت های ورزشی را ارائه می دهد. البته، دانشگاه دارای باشگاه قایقرانی است. و فراموش نکنید: نزدیک ترین ساحل شنی فقط یک پیاده روی پنج دقیقه ای از دانشگاه است ...

کیفیت بالای زندگی، هزینه های اجاره کم

تحصیل در استارسالوند یکی دیگر از مزایای مهم است: هزینه های زندگی بسیار کمتر از چندین دانشگاه دیگر است. پیدا کردن یک آپارتمان ارزان قیمت با استانداردهای بسیار خوبی در مرکز شهر هیچ مشکلی در استالسوند وجود ندارد. در همان زمان، خدمات دانشجویی، البته، اتاق های ارزان قیمت را در سالن های محل اقامت ارائه می دهند. برجسته: روستای دانشجویی "Holzhausen" درست در محوطه دانشگاه واقع شده است!

Stralsund و مناطق اطراف آن کیفیت عالی زندگی را ارائه می دهند. این دانشگاه را از جزیره Rügen - جزیره خورشیدی آلمان دیده می شود. نه یک، بلکه دو پارک ملی با تجربه های طبیعت فوق العاده ای را فراهم می کند. شهر Hanseatic یک سایت میراث جهانی یونسکو است و جاذبه برای مهمانان از سراسر جهان است. بسیاری از فعالیت های اوقات فراغت و یک برنامه فرهنگی و حزبی غنی، اطمینان حاصل کنید که شهر به طور مداوم در حال گسترش است.

آیا می خواهید درجه عالی را بدست آورید و مکان ویژه ای را بدست آورید؟ بیا به استارسالوند بروید ما مشتاقانه منتظر استقبال شما از دانشگاه جهانگردی هستیم!

مکان ها

  • Stralsund

    Zur Schwedenschanze,15, 18435, Stralsund

    سوالات