Keystone logo
© CODE
Hochschule Muenchen University of Applied Sciences

Hochschule Muenchen University of Applied Sciences

Hochschule Muenchen University of Applied Sciences

مقدمه

به دانشگاه علوم کاربردی HM Hochschule München خوش آمدید! هر ساله بیش از 2500 دانشجو و محقق بین المللی به جامعه دانشگاهی با استعداد ما در یکی از زیباترین، تاریخی ترین و پیشرفته ترین شهرهای آلمان می پیوندند. ما بهترین پشتیبانی ممکن را ارائه می دهیم تا به شما کمک کنیم در آلمان، مونیخ و دانشگاه ما احساس راحتی کنید.

10 دلیل برای تحصیل در HM

 1. موفقیت شغلی
  HM همیشه در رتبه‌بندی کارفرمایان امتیاز خوبی کسب می‌کند، زیرا دانش‌آموزان ما درک عملی از رشته خود و تجربه مرتبط در حین کار به دست می‌آورند.
 2. آموزش آینده نگر
  ما تفکر کارآفرینی، پایدار و بین المللی مورد نیاز در دنیای حرفه ای امروز و فردا را پرورش می دهیم.
 3. کلاس های کوچک
  این دانشگاه بیش از 18000 دانشجو دارد، اما تعداد کلاس‌های متوسط آن پایین است - بنابراین دانشجویان از تماس شخصی نزدیک با اساتید و کارکنان بهره می‌برند.
 4. خدمات بین المللی
  بسیاری از خدمات ویژه ما برای دانشجویان و دانش پژوهان بین المللی به آنها کمک می کند تا در جامعه پردیس بین فرهنگی ما احساس راحتی کنند.
 5. ارتباطات صنعت
  روابط قوی و برنامه های کارآموزی ما با شرکای صنعتی و تجاری به دانشجویان شروع آسانی در زندگی حرفه ای خود می دهد. ... و در مونیخ
 6. مرکز فناوری پیشرفته
  مونیخ یک نیروگاه اقتصادی است که حدود 22000 شرکت با فناوری پیشرفته در خودروسازی، الکترونیک، مهندسی، مخابرات، هوانوردی و غیره را در خود جای داده است.
 7. زندگی فرهنگی
  مونیخ با فرهنگ غنی، تاریخ شگفت انگیز و فعالیت های فرهنگی بی شمار مکانی است که در آن سنت های باواریا با استعداد بین المللی و سبک زندگی شهری در هم آمیخته می شود.
 8. فضای بین المللی
  بازدیدکنندگان بین المللی در مونیخ، که میزبان بیش از 500000 نفر از خارج از آلمان هستند، احساس راحتی می کنند.
 9. طبیعت زیبا
  مونیخ در فاصله کوتاهی از کوه‌های آلپ خیره‌کننده، دریاچه‌های شفاف و جنگل‌های افسانه‌ای قرار دارد که فرصت‌های زیادی را برای سفرهای روزانه و فعالیت‌های ورزشی فراهم می‌کند.
 10. ایمنی و راحتی
  مونیخ از نظر کیفیت زندگی در آلمان رتبه 1 را دارد و یکی از امن ترین شهرهای اروپا است.

تنوع چند رشته ای

ما دوره های تحصیلی و همکاری علمی فعال در موضوعات MINT (ریاضیات، علوم کامپیوتر، علوم طبیعی و مهندسی)، تجارت، علوم اجتماعی و بهداشت عمومی و همچنین معماری و طراحی ارائه می دهیم. دپارتمان مطالعات عمومی و بین رشته ای ما در ارائه آموزش بین رشته ای به هر دانش آموز و در توسعه مهارت های شخصی آنها منحصر به فرد است.

مطالعه با پروفایل

پرورش شخصیت فارغ التحصیلان برای ما بسیار مهم است: دانش آموزان ما علاوه بر مهارت های حرفه ای مستقر آنها باید با تفکر و عمل به شیوه ای پایدار، کارآفرینانه و بین فرهنگی برجسته شوند. با این صلاحیت های اضافی که فراتر از زمینه های تخصصی دانش آموزان است، آنها را آماده می کنیم تا به جامعه کمک کنند و با آینده نگری، خلاقیت و احساس مسئولیت به حرفه خود نزدیک شوند.

از لیسانس تا مدرک دکترا

ما رویکردها و گزینه های مطالعه فردی را برای متقاضیان با سوابق تحصیلی متنوع ارائه و توسعه می دهیم، بنابراین دانشگاه خود را باز می کنیم و طیف وسیعی از مسیرها را برای یادگیری و تحصیل مادام العمر ارائه می دهیم.

Hochschule München تدریس عالی کاربردی و مبتنی بر تحقیق را در چهار زمینه تضمین می کند:

 • مدارک لیسانس برای فارغ التحصیلان مدرسه و واجد شرایط حرفه ای
 • مدارک کارشناسی ارشد و دکتری
 • آموزش مداوم و یادگیری مادام العمر در همه زمینه ها
 • تحقیقات کاربردی

رشد با نگاه به آینده

Hochschule München به طور فعال با مأموریت آموزشی خود درگیر است و هدف آن کسب موقعیت برجسته به عنوان یک دانشگاه علوم کاربردی است. خواسته‌های آینده جامعه و صنعت را تشخیص می‌دهد و در حال تغییر است، با چشم‌اندازی انتقادی و در عین حال باز برای مسائل جاری، مانند دیجیتالی شدن کنونی همه حوزه‌های زندگی. بر بهبود مستمر کیفیت و توسعه مداوم در تحقیق، آموزش و آموزش مداوم تمرکز دارد.

آمار

چند وجهی و تمرین محور

 • حدود 18000 دانش آموز
 • 85 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • 500 استاد
 • 675 کارمند و محقق
 • 750 مدرس پاره وقت
 • 14 بخش

دانشگاه علوم کاربردی HM Hochschule München دومین دانشگاه بزرگ علمی کاربردی در آلمان است. 18000 دانشجوی ما و موقعیت مکانی ما در یک مرکز تجاری پیشرو اروپایی فرصت‌های خارق‌العاده‌ای را فراهم می‌کنند، اما همچنین به این معنی است که ما در زمینه‌های صنعتی، اقتصادی و اجتماعی مسئولیت داریم.

  ویژگی های پردیس

  پردیس Lothstraße

  پردیس در Lothstraße قلب دانشگاه است. این خانه محل دپارتمان های مهندسی، دپارتمان های طراحی، مطالعات عمومی و بین رشته ای و گردشگری و همچنین مدیریت دانشگاه است.

  پردیس مدرن و پویا Lothstraße قلب دانشگاه علوم کاربردی HM Hochschule München است. این پردیس که در شمال غربی ایستگاه مرکزی (Hauptbahnhof) واقع شده است، نزدیک به 11800 دانشجو دارد و بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه است. همه واحدهای اداری مرکزی و نه بخش در اینجا مستقر هستند.

  پردیس پاس

  پردیس پاسینگ با حیاط‌های سرسبز و ساختمان‌های تاریخی‌اش در بخش غربی مونیخ در نزدیکی Pasinger Stadtpark (پارک شهر پاسینگ) واقع شده است. این دانشگاه دارای دپارتمان های مدیریت بازرگانی و علوم اجتماعی کاربردی است که حدود 4150 دانشجو دارد.

  پردیس کارل استراسه

  پردیس در Karlstraße در منطقه موزه مونیخ، نزدیک به Karlsplatz (Stachus) در مرکز شهر واقع شده است. این ساختمان بخش های معماری، مهندسی عمران و ژئوانفورماتیک را در یک ساختمان تاریخی و برجسته معماری از دهه 1950 در خود جای داده است. ساختمان ذکر شده یکی از معدود نمونه‌های معماری به‌طور مداوم مدرن از زمانی است که مونیخ پس از جنگ جهانی دوم بازسازی شد. حدود 2050 دانش آموز در سه بخش آموزش می بینند.

   مکان ها

   • Munich

    Lothstraße,34, 80335, Munich

   سوالات