Keystone logo
Hibernia College

Hibernia College

Hibernia College

مقدمه

Hibernia College یک رهبر ملی شناخته شده در آموزش معلمان است.

که توسط معلمان برای معلمان ایجاد شده است، ما طیف گسترده ای از دوره های آموزشی، از جمله کارشناسی ارشد در آموزش پس از ابتدایی و ابتدایی، و توسعه حرفه ای مداوم (CPD) را برای معلمان ارائه می دهیم.

Hibernia College به دلیل پیشگامی در روش‌های آموزشی جدید و پذیرش تغییر در دنیای همیشه در حال تحول آموزش، شهرت دارد. برنامه های ما توسط Quality and Qualifications ایرلند و شورای تدریس تایید شده و توسط وزارت آموزش و مهارت ها به رسمیت شناخته شده است.

دوره های تدریس در هر نقطه در ایرلند قابل دسترسی است

ماهیت انعطاف پذیر دوره های آموزشی ابتدایی و پس از دبستان به شما امکان می دهد مکان تحصیل خود را انتخاب کنید. تاریخ شروع هم در بهار و هم در پاییز است. برای واجد شرایط بودن برای درخواست دوره های آموزشی، داشتن سابقه تدریس قبلی الزامی نیست. مدل آنلاین ما موفق است زیرا متعهد به کمک به دانش‌آموزان برای رسیدن به اهداف تحصیلی و شغلی خود بدون به تعویق انداختن سبک زندگی است. آموزش آنلاین – آفلاین زندگی کنید.

تدریس مدارس ابتدایی و متوسطه - فرصت های شغلی

چشم انداز اشتغال بسیار مطلوبی برای فارغ التحصیلان آموزش ابتدایی و متوسطه ما وجود دارد. به گزارش ایرلندی ایندیپندنت، هاولین وزیر هزینه های عمومی گفت که این کشور تا سال 2021 به 3500 معلم دیگر در مدارس ابتدایی و متوسطه نیاز دارد. (29/04/2015)

تحصیلات پس از ابتدایی - کارشناسی ارشد آموزش و پرورش

کارشناسی ارشد تحصیلات پس از دبستان - اگر می خواهید بخشی از رشد و پیشرفت نوجوانان 12 تا 18 ساله باشید ، کارشناسی ارشد آموزش عالی برای شما مناسب است.

به عنوان یک معلم دبیرستان یا معلم پس از دبستان، شما در دو موضوع تخصص خواهید داشت و از سال اول تا سال ششم به دانش آموزان آموزش خواهید داد. این اشتیاق شما و تمرکز بر موضوعات شما است که باعث ایجاد انگیزه و محبت دانش‌آموزان نسبت به مطالب درسی می‌شود و در نتیجه اطمینان حاصل می‌کند که در تلاش‌های آینده‌شان تا حد امکان یادگیری را با خود به ارمغان می‌آورند. همانطور که یک نویسنده ناشناخته زمانی گفت: "تدریس تنها حرفه ای است که همه حرفه های دیگر را ایجاد می کند."

کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی

کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی - اگر می خواهید با کودکان 4 تا 12 ساله کار کنید ، کارشناسی ارشد حرفه ای آموزش ابتدایی برای شما مناسب است .

کار با بچه های کوچکتر برای آن دسته از افراد پرشوری است که می دانند آموزش می تواند چالش برانگیز باشد اما در عین حال بسیار مفید است. معلمان در آموزش ابتدایی نه تنها بخشی از رشد فکری کودکان خردسال هستند بلکه نقش کلیدی در رشد اخلاقی و اجتماعی دارند.

همانطور که جورج لوکاس یک بار گفت: "تحصیل مهمترین شغل نسل بشر است"

دوره تدریس ما ، کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی ، برای تشویق طیف وسیعی از مردم برای تبدیل شدن به معلمان ایجاد شده است ، و ما یک مسیر انعطاف پذیر تر برای تبدیل شدن به یک معلم کاملاً واجد شرایط را فراهم می کنیم که شامل کارگاه های عملی محلی در دسترس است.

با توجه به ساختار برنامه ، ما فقط می توانیم دانشجویان فارغ التحصیلانی را که در طول دوره اقامت در ایرلند اقامت دارند بپذیریم.

مکان ها

  • Dublin

    Hibernia College Dublin Block B, The Merrion Centre, Merrion Road, Dublin 4., , Dublin

    سوالات