Keystone logo
Furtwangen University/HFU Business School

Furtwangen University/HFU Business School

Furtwangen University/HFU Business School

مقدمه

ایجاد آینده از طریق نوآوری برای بیش از 160 سال

دانشگاه Furtwangen را (HFU) افتخار از تاریخ بیش از 160 سال خود را از آموزش با کیفیت بالا، تحقیقات کاربردی و جهت گیری بین المللی قوی است. ما به شدت توسط دانشجویان و کارفرمایان در جداول لیگ دانشگاه آلمان رتبه بندی و اعتبار عالی ما تساوی دانش آموزان از سراسر آلمان و همچنین از بیش از 80 کشور در سراسر جهان.

با سه دانشگاه ها، دانشکده ها و ده 41 دوره های ابتکاری و عملی درجه در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد، HFU ارائه می دهد طیف گسترده ای از فرصت های تحصیلی. دانش آموزان ما از شرایط مطالعه بسیار عالی با گروه های مطالعه کوچک و تماس شخصی با استادان بهره مند شوند. ما همچنین ارائه خدمات و پشتیبانی فوق العاده و امکانات، از جمله آزمایشگاه فوق مدرن، زیرساخت IT فن آوری بالا و یکی از بهترین کتابخانه در آلمان است. این همه اضافه می کند تا یک تجربه یادگیری بزرگ با نرخ اول کار چشم انداز.

چرا باید ما را انتخاب می کنید؟

، رشته آوری نوین آموزش با کیفیت بالا و پژوهش آموزش در تکنولوژی های پیشرو با یک عنصر عملی قوی تمرکز بر روی مهارت های کار مرتبط تمرکز بین المللی رشته حمایت از دانشجویان بهینه و نظارت فرصت های شغلی عالی

HFU مدرسه کسب و کار یک مرکز بصورتی پایدار و محکم تاسیس برای تعالی، برای روح پیشگام و فضای پویا مشهور است. بیش از 1000 نفر کسب و کار با ما از پایه و اساس ما در سال 1995 فارغ التحصیل شد. ما ارائه می دهیم به طور کامل معتبر، بسیار رتبه درجه کسب و کار متناسب با نیازهای بازار کار بین المللی است. در HFU مدرسه کسب و کار، شما یک مدرک حرفه ای بالا به دست آورید، شما را قادر میسازد به نقش موفق در اقتصاد جهانی از قرن 21st. و این یک وعده است.

از زیبایی های طبیعی از منطقه جنگل سیاه در جنوب آلمان احاطه شده است، HFU مدرسه کسب و کار محیط مناسب برای مطالعات خود را فراهم می کند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Villingen-Schwenningen

  Robert-Gerwig-Platz 1, 78120, Villingen-Schwenningen

  • Baden-Baden

   Jakob-Kienzle-Str.17, 78054, Baden-Baden

   سوالات