Keystone logo
HFT Stuttgart

HFT Stuttgart

HFT Stuttgart

مقدمه

سنت و نوآوری - ویژگی های کلیدی HFT اشتوتگارت. امروزه HFT در اشتوتگارت، در سال 1832 به عنوان "مدرسه زمستانی مدرن ساخت صنایع دستی" تاسیس شده است، طیف گسترده ای از برنامه های لیسانس و استاد را مجاز می شمارد.

سه پوهنځی ما در مجموع 14 برنامه کارشناسی و 18 کارشناسی ارشد را ارائه می دهند. محوطه دانشگاه ما مستقر در مرکز اشتوتگارت، مرکز کسب و کار جنوب غربی آلمان قرار دارد.

دانشجویان HFT

در HFT اشتوتگارت ما در تدریس مهارت های عملی در گروه های کوچک تخصص می گیریم. 4000 دانش آموز توسط حدود 125 استاد، که توسط بیش از 400 سخنرانان پاره وقت پشتیبانی می شود، آموزش داده می شود.

نه تنها دانش فنی، بلکه همچنین مهارت های بین فردی مانند ساخت تیم و توانایی کار بر روی پروژه های بین رشته ای آموزش داده می شود. شما همچنین می توانید پروژه های آموزشی عملی را در شرکت ها و ادارات و یا احتمالا یک ترم تحصیلی در یکی از 70 موسسه شریک ما در سراسر جهان پیدا کنید.

سیستم کارشناسی و کارشناسی ارشد در HFT اشتوتگارت برنامه آموزشی مناسب و بهترین فرصت های ممکن برای حرفه آینده شما را به شما ارائه می دهد.

اشتوتگارت به عنوان محل تحصیل، کار و زندگی

سرمايه دولتي اشتوتگارت با جمعيت تقريبا 600،000 ميتواند بسيار زياد باشد. این مرکز اقتصادی آلمان جنوب غربی است و برای تخصص خودرو خود شناخته شده است. این یک شهر مشهور برای مهندسی، معماری و فرهنگ است، که توسط باغ های انگور احاطه شده است. Gottlieb Daimler و Wilhelm Maybach اولین موتور بنزینی را در باغ خود در سال 1882 توسعه دادند و بنابراين صنعت خودرو سازی شهر را تاسیس كردند. پورشه پس از آن به عنوان یک تولید کننده خودرو ورزشی و همچنین تامین کنندگان متعدد مانند بوش و ماهل ادامه داد.

دانشجویان و استادان HFT

منطقه اشتوتگارت یکی از مناطق اقتصادی پیشرو در جهان است. این خانه از شمار زیادی از مارک های جهانی مانند IBM و Hewlett-Packard است که در اینجا مرکزی اروپا و همچنین چندین هزار نوآور کوچک و متوسط ​​هستند.

موزه های گوناگون، چشم انداز تئاتر پویایی، خانه اپرا، کاخ ها، پارک ها، جنگل های شهر و باغ گیاه شناسی ویلهلمای به نمایش در می آید.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

  • Stuttgart

    Hochschule für Technik Stuttgart University of Applied Sciences Schellingstr. 24,, 70174, Stuttgart

سوالات