Keystone logo
Haute Future Fashion Academy

Haute Future Fashion Academy

Haute Future Fashion Academy

مقدمه

آکادمی

طراز آینده آکادمی مد یک موسسه آموزش سطح بالا در بخش پایان بالا مد لوکس، طراحی لباس ومد بانوان و مفهوم طراحی است.

آن را در میلان، سرمایه بین المللی مد و طراحی راه اندازی شد، با هدف آموزش نسل جدیدی از مدیران خلاق و مدیران استراتژیک و ارائه پاسخ عملی به تقاضا برای چهره های حرفه ای به طور فزاینده متنوع و تخصصی.

با استفاده از روش آوانگارد، HFFA در نظر دارد به بازسازی آموزش در ابعاد بین المللی بشود نسبت به آینده است. هدف این است که به کشف مهارت های هنر و صنعت و افزایش محصولات مد ایتالیایی.

روش HFFA

مهارت های هنر و صنعت دستی، همراه با یک جستجو برای کیفیت های بیانی و هنری، به لطف شهرت به علاقه در جنبه های عملی "ایجاد مد" بازگشته است. این است که چرا از آن بسیار مهم به دانش آموزان با ابزار فرهنگی و مهارت های طراحی که آنها را برای دنیای کار آماده خواهد شد و آنها را قادر به ایجاد یک تاثیر موفق در بالاترین سطح از سیستم مد.

بخشی جدایی ناپذیر از روش آموزش HFFA شامل کارگاه های آموزشی مهارت های حرفه ای، اجرا بر روی خطوط شرکت سبک، که دانش آموزان را قادر به گرفتن دست در تجربه از الزامات، ریتم و نگرش محیط کار.

این کامل، البته نوآورانه دارای استانداردهای بالای علمی و همچنین روابط کاملا تثبیت با موسسات و شرکت های پیشرو در سیستم مد. این باعث می شود HFFA یک مرکز عالی برای دانش آموزان و یک نقطه مرجع برای کسب و کار که انتخاب می کنید به سرمایه گذاری و نوآوری در این بخش استراتژیک است.

پردیس HFFA

پردیس HFFA در مرکز تاریخی میلان واقع شده است و اشغال یک موقعیت استراتژیک، پر از دفاتر سبک و بوتیک ها، فقط پرتاب یک سنگ به دور از Duomo و از طریق Montenapoleone.

این است که در محل تاریخی از موسسه SIAM، جامعه برای Furtherment هنر و صنایع دستی (SOCIETA دی Incoraggiamento آرتی E Mestieri) واقع شده است: مدتها پیش راه اندازی به عنوان سال 1838، پیش از اتحاد ملی، آن را همواره همراه فرآیندهای نوآوری که شهرستان از میلان و به کل ایتالیا درگیر کرده است.

این ساختمان دارای یک سطح بیش از 5،000 متر مربع و میزبان، در دیوار روم باستان، منابع تاریخی و فرهنگی معتبر مانند سالن قدیمی بزرگ و مشهور کارلو Cattaneo کتابخانه، که شامل بیش از 6،500 متون و نسخه های خطی قدمت آن به قرن هجدهم.

ساختار یک بهشت ​​واقعی در مرکز میلان است. با دو حیاط بزرگ پر از گل و گیاه و یک تراس با منظره فوق العاده، محل طراحی شده اند به بالاترین سطح راحتی ارائه به دانش آموزان. گسترش 8:00-10:00، آکادمی نیز ارائه می دهد فرصت های فوق العاده به معاشرت، به لطف مناطق مورد مطالعه بزرگ، کافه تریا زیبا و مد باشگاه، به دانش آموزان و حرفه ای در مد و طراحی بخش در دسترس است.

سالن های سخنرانی و آزمایشگاه

سالن سخنرانی برای آموزش ارائه یک محیط دوستانه و تحریک کننده، غرق در زیبایی و فن آوری، و با رایانه های مک و یک اتصال Wi-Fi مجهز شده است.

و همچنین سالن های سخنرانی، همچنین آزمایشگاه های به طور انحصاری برای فعالیت های مختلف عملی، مانند خیاطی و خیاطی آتلیه، عطر و طراحی صدا طراحی شده است. در طول فعالیت، دانش آموزان خواهد شد توسط یک کارشناس فنی، یک معلم خصوصی که آنها را در یادگیری فن آوری و تجهیزات را راهنمایی خواهد کرد کمک کرده است.

کتابخانه مد و طراحی

و همچنین به عنوان کتابخانه های قدیمی از موسسه سیام، آکادمی نیز ارائه می دهد کتابخانه فوق العاده خوبی مواجه نگردند خود را از مد و طراحی. با بیش از 6،000 جلد، از جمله متون هر دو قدیمی و مدرن، کتابخانه را به دانش آموزان و حرفه ای که می توانید انجام تحقیقات دانشگاهی و یا متون مشورت برای مقاصد خود در دسترس است.

خدمات تلفن همراه برای دانش آموزان

HFFA اولین آکادمی آموزش پیشرفته با سیستم های نوآورانه تلفن همراه برای مدیریت داده ها مجهز است. به لطف استفاده از یک برنامه کاربردی برای گوشی های هوشمند و تبلت ها، دانش آموزان قادر خواهند اطلاعات دائما به روز در مورد دوره، جدول زمانی و سالن های سخنرانی و همچنین به دست آوردن دسترسی به مطالب آموزشی مانند کارت های فلش، آزمایش، کتاب متن و یادداشت های سخنرانی و یا چک به مشورت علائم و دیگر اطلاعات شخصی.

پردیس تابستان

پردیس تابستان در HFFA فرصت ایده آل برای هر کسی که مایل به کشف یک حرفه در میدان لوکس است.

دوره های ارائه در طول دوره تابستان این امکان را به یک تجربه منحصر به فرد در یکی از شهرستانها پویا ترین اروپا و صرف تابستان در میلان بر اساس خلاقیت فراهم می کند.

طبقات خواهد شد در انگلیسی / ایتالیایی، هر روز از دوشنبه تا جمعه برگزار شد.

Créateur د عطر عکاسی مد طراحی مد لوکس کیسه طراحی کفش های لوکس طراحی مد خرید مد روزنامه نگاری مد تصویر مشاوره بازاریابی و ارتباطات برای طراحی داخلی لوکس

مکان ها

  • Milan

    via santa marta, 18

    سوالات