Keystone logo
© Eva Dang
Heythrop College - University Of London

Heythrop College - University Of London

Heythrop College - University Of London

مقدمه

بیش از 400 سال است که کالج Heythrop در مطالعه فلسفه و الهیات تخصص دارد. در اینجا، این موضوعات صرفا نهادی در یک موسسه بزرگ نیستند؛ کل کالج به مطالعه خود اختصاص داده شده است. دانشجویان ما دسترسی به یکی از بهترین کتابخانه ها در زمینه خود دارند و توسط یکی از بزرگترین پرسنل آموزشی در این حوزه آموزش داده می شوند. ما یک جامعه منحصر به فرد از محققان هستیم، علاقمند به بحث و بررسی فلسفه و الهیات در زمینه دنیای مدرن و شهر متنوع لندن است.

Heythrop همچنین بخشی از جامعه بزرگتر دانشگاه لندن است. به عنوان یک کالج عضو، ما از شهرت جهانی بین المللی دانشگاه لندن بهره مند می شویم که دانش آموزان را از سراسر جهان جذب می کند. هر کجا که مطالعات شما انجام می شود، نام دانشگاه لندن بلافاصله به رسمیت شناخته شده و احترام خواهد گذاشت.

اکثر دانش آموزان ما می گویند که این کمیته کوچکتر و نزدیکتر از 1000 دانش آموز و کارمند، به عنوان جاذبه اصلی برای مطالعه در اینجا است. ما یک روش واقعا شخصی برای مطالعه و اطمینان از اینکه همه دانش آموزان ما در تحصیلات علمی، اجتماعی و حرفه ای ما از طریق امکانات و خدمات دانشگاهی ما و روابط ما با دانشگاه لندن و سایر کالج های عضو پشتیبانی می شود، ارائه می دهیم.

"جامعه ای نزدیک که Heythrop ارائه می دهد فضایی شخصی تر را ایجاد می کند و اطمینان حاصل می کند که هر ایده حق دارد شنیده شود".

  • 3 سال دانشجوی فلسفه BA

مکان ها

  • London

    Heythrop College, University of London, Kensington Square , W8 5HN, London

    سوالات