Keystone logo
Heriot-Watt University Dubai

Heriot-Watt University Dubai

Heriot-Watt University Dubai

مقدمه

دربارهی ما

پیشگام آموزش بریتانیا در دبی، با برنامه های بسیار درجه تحسین شده که به نیازهای خاص کسب و کار و صنعت محلی پاسخ می دهد.

میراث ما از سال 1821 شروع شده است از زمانیکه جامعه ما از دانشمندان در حال توسعه راه حل های انتقالی برای مشکلات خاص جهانی است. ما متخصصان مهندسی، کسب و کار و علم و رهبران در آموزش نوآورانه جهانی برای یک جهان آینده هستیم.

اعتبار تاسیس شده ما

با تاریخی که در سال 1821 میلادی به وقوع پیوسته است، ما یک سنت عالی از برتری و یک سابقه اثبات شده در آموزش، متخصصان الهام بخش و به چالش کشیدن متخصصان فردا داریم. ما یکی از بزرگترین دانشگاه های انگلیس برای کسب و کار و صنعت هستیم و شهرت خوبی برای تدریس در سطح جهانی و تحقیق عملی، پیشرفته و پیشرفته داریم.

هریوت وات در دبی

دانشگاه هریوت وات اولین دانشگاه خارج از کشور بود که در دانشگاه علمی بین المللی دبی تاسیس شد.

بعد از 180 سال آموزش و پرورش مشهور در انگلستان، هریوت وات به دبی دعوت شد تا برنامه های تخصصی در زمینه مدیریت، مهندسی، محیط زیست، علوم غذایی و مد را ارائه دهد.

برنامه های ما

برنامه های تحصیلی دبی ما از برنامه های کارشناسی ارشد در رشته ها به عنوان چالش برانگیز و متنوع مانند مهندسی نفت، مدیریت پروژه، مدیریت انرژی، فناوری اطلاعات و مدرک MBA در ادینبورگ، مشهور به مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت، ساخت و ساز، مهندسی.

در دبی پردیس ما، مدرک تحصیلی و تحصیلی خود را با همان استانداردهای سختگیرانه ای که در دانشگاه های انگلستان تدریس می شود، دریافت می کنید و برای موفقیت در حرفه حرفه ای خود آماده می شوید.

همه برنامه های ما توسط دانشکده خود ما تدریس می شود، که بسیاری از آنها به طور دائمی در دبی قرار دارد و توسط متخصصین بازدید کننده در زمینه های کلیدی تکمیل شده است.

آموزش عالی بریتانیا با کیفیت بالا

با پیوندهای قوی با صنعت و کسب و کار، ما به توسعه و آموزش رهبران، مدیران و نوآوران آینده افتخار میکنیم. با بسیاری از برنامه های ما توسط انجمن های تخصصی و موسسات شناخته شده، یک مدرک دانشگاه هریوت وات حرفه ای ارزشمند است.

مدارک تحصیلی ما نیز در انگلستان مورد تأیید و تأیید قرار گرفته است.

برنامه های ما شامل گزینه ای است برای انتقال و گرفتن بخشی از درجه خود را در پردیس خانه ما در اسکاتلند.

فارغ التحصیلان هریوت وات به شدت دنبال کارفرمایان در سراسر جهان هستند، و 77000 فارغ التحصیلان ما که در موقعیت های کلیدی در سراسر جهان کار می کنند، موفقیت ما را نشان می دهند.

محیط حمایتی

از سال 2005، ما یک محوطه دانشگاهی ایجاد کرده ایم که در آن می توانید زندگی دانشجویی خود را به طور کامل هدایت کنید، دوستی های پایدار و لذت بردن از همه چیز را که یکی از بزرگترین شهرهای جهان را ارائه می دهد لذت ببرید.

در دبی پردیس ما، شما از یک محیط یادگیری حامی و مثبت لذت خواهید برد که اطمینان حاصل می کند که شما بتوانید بهترین زمان خود را به عنوان یک دانش آموز بدست آورید.

ما خدمات طیف وسیعی از خدمات را با کارکنان دوست داشتنی و قابل دستیابی داریم که برای گوش دادن و ارائه مشاوره، پشتیبانی و اطلاعات مورد نیاز شما هستند.

بسته های هزینه تحصیل تضمین شده و فرصت های تحصیلی نیز برای اطمینان از اینکه می توانید بیشترین وقت خود را با ما داشته باشید، در دسترس است.

ویژگی های پردیس

محیط حمایتی

از سال 2005، ما محیطی را ایجاد کرده‌ایم که در آن می‌توانید زندگی دانشجویی خود را به طور کامل پیش ببرید، دوستی‌های پایدار برقرار کنید و از همه چیزهایی که یکی از بزرگترین شهرهای جهان ارائه می‌کند لذت ببرید.

در پردیس دبی ما، از یک محیط آموزشی حمایتی و مثبت لذت خواهید برد که به شما اطمینان می دهد که می توانید بهترین استفاده را از زمان خود به عنوان دانشجو داشته باشید.

ما طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی را با کارکنان خوش برخورد و دوستانه داریم که برای گوش دادن به شما و ارائه مشاوره، پشتیبانی و اطلاعات مورد نیاز به شما هستند.

بسته های تضمین شده شهریه و فرصت های بورسیه تحصیلی نیز در دسترس است تا اطمینان حاصل شود که می توانید از زمان خود با ما بهترین استفاده را ببرید.

    مکان ها

    • Academic City

      Academic City, امارات متحده عربی

    سوالات