Keystone logo
Heidelberg Center Latin America

Heidelberg Center Latin America

Heidelberg Center Latin America

مقدمه

مرکز هایدلبرگ برای آمریکای لاتین ، مرکز عالی تحقیق و آموزش ، مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه هایدلبرگ در آمریکای لاتین است. این دانشگاه به عنوان اولین و تنها مرکز تحصیلات تکمیلی یک دانشگاه آلمانی در آمریکای لاتین تأسیس شد و رسماً در 9 آوریل 2002 در سانتیاگو د شیلی افتتاح شد.

این مرکز به عنوان م institutionسسه ای در خدمت گفتگوی علمی-علمی تصور شده است و هدف آن سازماندهی ، ترویج و هدایت برنامه های دکترا ، کارشناسی ارشد و دیپلم است که در اتحاد با دانشگاه های معتبر آمریکای لاتین مانند دانشگاه شیلی ، دانشگاه کاتولیک پاپی شیلی و دانشگاه ملی خودمختار مکزیک و سایر دانشگاه ها.

همچنین سمینارهای تخصصی ، سمپوزیوم ها ، مدارس تابستانی در رشته های مختلف را سازماندهی و انجام می دهد ، به دنبال انتقال نتایج تحقیقات و مطالب مطالعه آلمانی به کشورهای منطقه. علاوه بر این ، مرکز هایدلبرگ از دفتر مرکزی خود در سانتیاگو دو شیلی ، به عنوان بستری برای همکاری علمی با سایر موسسات تحقیقاتی یا دانشگاه ها در ایالت فدرال بادن-وورتمبرگ عمل می کند.

از سال 2009 و پس از برنده شدن در یک مسابقه معتبر برای کیفیت تحصیلی ، که توسط سرویس تبادل علمی دانشگاهی آلمان (DAAD) و با بودجه وزارت امور خارجه آلمان سازماندهی شد ، مرکز هایدلبرگ (HCLA) به مرکز عالی تبدیل شد. این در سراسر جهان یکی از چهار مرکز تعالی تحقیق و آموزش جمهوری فدرال آلمان است.

مکان ها

  • Providencia

    Las Hortensias,2340, , Providencia

    سوالات