Keystone logo
University of Borås

University of Borås

University of Borås

مقدمه

University of Borås دارای حدود 11000 دانش آموز و 730 کارمند دارد. در همکاری با بخش های عمومی و خصوصی، ما آموزش و تحقیق کیفیت بالا بین المللی با ارتباط بزرگ اجتماعی انجام می دهیم. ما یک دانشگاه مدرن هستیم با یک مرکز مرکزی در مرکز شهر.

ما آموزش و پرورش در کتابخانه و اطلاعات مطالعات، کسب و کار و اطلاع رسانی، مد و مطالعات نساجی، علوم رفتاری و آموزش، علوم مهندسی و علوم بهداشتی. تعدادی از آموزش های ما فقط با ما در اینجا می توانید پیدا کنید و این دانش آموزان را از سراسر سوئد جذب می کند.

University of Borås لبه جلویی در چندین پروژه تحقیقاتی هیجان انگیز دارد. دو مهمترین آنها "بازیافت منابع" از مواد زائد و "پارچه های هوشمند" است که هر دو از عوامل موفقیت منطقه ای و همکاری نزدیک با شرکت های منطقه ای و سازمان های تحقیقاتی است. چگونگی ساخت اتانول از شلوار جین یا پارچه ای که می تواند رنگ را با جوهر ترموکروم تغییر دهد، لباس هایی که فرکانس عضلانی و استنت های کنیتد را اندازه گیری می کنند.

University of Borås عضو انجمن اتحادیه اروپا (EUA) است . EUA نمایندگی و پشتیبانی از موسسات آموزش عالی در 46 کشور را ارائه می دهد و آنها را به یک فروم منحصر به فرد برای همکاری و هماهنگی با آخرین روند در سیاست های آموزش عالی و تحقیق می پردازد.

اهداف و چشم انداز

مفهوم University of Borås در حال تعلیم و تربیت نوآورانه است که در همکاری با حوزه کسب و کار و بخش عمومی، آموزش و تحقیقات کیفیت بالایی بین المللی و ارتباط اجتماعی را انجام می دهد. بر اساس یک جهت متمرکز بر حرفه های واجد شرایط، زمانی که دانشگاه در سال 1977 تاسیس شد، University of Borås اهداف تبدیل شدن به اولین حرفه حرفه ای یادگیری را تشکیل می دهند. چنین دانشگاهی با همکاری سیستماتیک با شرکت ها و مقامات جامعه اطراف مشخص می شود، چیزی که ما به آن مشارکت می دهیم. تحصیلات و تحقیقات یک تعهد یک طرفه برای University of Borås نیست، بلکه با همکاری شرکای ما برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی می شود. نیازهای شغلی حرفه ها، توسعه و مشاغل آنها در مرکز توجه قرار دارند.

بخش مهمی از ایده یک دانشگاه حرفه ای، توسعه انواع جدیدی از معاینه است. University of Borås می خواهد برای ایجاد برنامه های آموزشی با درجه کارشناسی ارشد حرفه ها و دکتر حرفه ای در سیستم سوئدی از معاینه. ما می بینیم تحقق حرفه های دانشگاه به عنوان نه تنها یک تصمیم گیری از دولت، اما در درجه اول به عنوان یک تدریجی فرآیند کیفیت و پروفیل یک توقف مهم در این مسیر ایجاد یک منطقه جدید از حرفه ها، یک بخش هفتم، در محل یادگیری است. دانشگاه در حال تلاش برای ایجاد برنامه های آموزشی با توجه به جنبه های ریسک، امنیت و ایمنی است. در ژانویه 2019 یک برنامه آموزش علمی دانشگاهی در University of Borås آغاز خواهد شد.

مکان ها

  • Borås

    University of Borås

    سوالات