Keystone logo
Hartpury University

Hartpury University

Hartpury University

مقدمه

Hartpury University یک ارائه دهنده آموزش تخصصی در گلوسترشایر است و دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشاورزی ، حیوانات ، اسب ، ورزش و پرستاری دامپزشکی است. امکانات و تخصص های برتر جهان ، کارکنان و دانشجویان را از بیش از 60 کشور جذب می کند.

دانش آموزان از یک تجربه یادگیری متمرکز بر شغل ، که توسط آخرین تحقیقات صنعت ، که بیشتر آن در هارتپری انجام شده است ، پشتیبانی می کنند. دانش آموزان هارتپوری همچنین این شانس را دارند که در کنار تحصیلات خود به عنوان ورزشکار به عنوان یکی از 10 آکادمی ورزشی خود عمل کنند.

در پردیس 150 میلیون پوندی این دانشگاه ، امکانات آموزشی پیشرفته ای وجود دارد که بسیاری از آنها نیز مشاغل تجاری هستند و فرصت هایی را برای تجربه کار در کنار یا به عنوان بخشی از دوره ارائه می دهند.

این شامل یک مزرعه تجاری با یک مرکز جدید فناوری کشاورزی ، مراکز درمانی سگ و اسب ، رویدادهای بین المللی ، کلینیک های آسیب های ورزشی و تمرین ورزشکاران حرفه ای در محل است. همچنین میادین بین المللی ، جدیدترین فناوری ها و بیش از 70 گونه در مجموعه حیوانات دانشگاه وجود دارد. دانش آموزان هر آنچه را که لازم است تا نظریه را از کلاس درس به مرحله اجرا برساند ، در اختیار خواهند داشت.

ما از همه دانش آموزان برای عضویت در خانواده هارتپوری استقبال می کنیم ، زیرا شهرت ما را به عنوان ارائه دهنده آموزش و آموزش با کیفیت بالا در سطح محلی ، منطقه ای ، ملی و بین المللی تقویت کرده اند.

مکان ها

  • Gloucester

    Hartpury University Hartpury House, GL193BE, Gloucester

    سوالات