Keystone logo
Harrisburg University - Panama Campus

Harrisburg University - Panama Campus

Harrisburg University - Panama Campus

مقدمه

مکان پاناما

با افتتاح دانشگاه هریسبورگ در پاناما ، دانشجویان می توانند تحصیلات خود را بدون ترک آمریکای لاتین پیش ببرند. این فرصتی برای دانش آموزان است تا مهارت های ارزشمندی کسب کنند که زندگی آنها و همچنین اقتصاد منطقه و زندگی مردم محلی را غنی خواهد کرد.

در ابتدا ، HULATAM یک مدرک کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل ارائه می دهد ، که در کلاسهای آنلاین و دانشگاهی ارائه می شود که توسط مدرسان دانشگاه علم و صنعت هریسبورگ در ایالات متحده تدریس می شود. مکان HU-Panama همچنین سمینارها و دوره های پیشرفته توسعه حرفه ای و همچنین فرصت های همکاری تحقیقاتی را با دانشگاه ها و سایر نهادهای نوآور در منطقه ارائه می دهد.

مکان HU پاناما در شهر دانش ، پاناما ، مرکز آموزش ، تحقیقات و توسعه واقع شده است. نقشه دانشگاه را در زیر بررسی کنید. این سایت همان فناوری پیشرفته و منابع موجود در محوطه دانشگاه بسیار مشهور هریسبورگ در پنسیلوانیا ، ایالات متحده را به دانشجویان ارائه می دهد.

در آمریکای لاتین بمانید

یکی از بهترین جنبه های برنامه های فارغ التحصیلی هریسبورگ در پاناما این است که نیازی به آمدن به ایالات متحده ندارید ، با این حال مدرک فوق لیسانس ایالات متحده را به طور کامل دریافت خواهید کرد. ورود به کشور دیگر می تواند دردسرساز و زمان بر باشد. از آنجا که برنامه تحصیلات تکمیلی هریسبورگ در پاناما فقط یک شنبه در ماه در محل شهر دانش پاناما ملاقات می کند ، می توانید به راحتی این برنامه را در زندگی خود جا دهید.

ارتباطات حرفه ای خود را گسترش دهید

از طریق برنامه فارغ التحصیلی هریسبورگ در پاناما ، طیف گسترده ای از تماس های حرفه ای را برقرار خواهید کرد. اینها ارتباطاتی هستند که می توانند به سرمایه واقعی شما برای آینده تبدیل شوند. شما در کنار کارآفرینان ، دانشمندان ، رهبران جامعه و همچنین متخصصان دولت ، سازمان های غیردولتی و سازمان های بین المللی تحصیل خواهید کرد. با ایجاد شبکه حرفه ای خود در طول برنامه تحصیلی ، منبع ارزشمندی ایجاد می کنید که می توانید در طول حرفه خود از آن استفاده کنید.

یک برنامه فارغ التحصیلی با پاداش های بزرگ با شهریه مقرون به صرفه

دانشگاه هریسبورگ هفت سال است شهریه ای افزایش نداده است. این یکی از دلایلی است که برنامه کارشناسی ارشد Analytics ما از طرف سازمانهای رتبه بندی بسیار مورد توجه قرار گرفته است: ما از نظر دانشگاهیان و مقرون به صرفه رتبه 1 را داریم. سرمایه گذاری شما نیز بازدهی عالی دارد. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا با موفقیت موقعیت های مدیریتی را در زمینه تقاضای زیاد علم داده حفظ کنید. اگر می خواهید شغل خود را تغییر دهید یا در حال حاضر در این زمینه هستید و می خواهید پیشرفت کنید ، برنامه های تحصیلات تکمیلی HU در پاناما همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

ویژگی های پردیس

مکان شهر دانش

وقتی یک شنبه در ماه با کلاس خود ملاقات می کنید، به شهر دانش می آیید، که فقط چند دقیقه با مرکز شهر پاناما و روبروی کانال پاناما قرار دارد. پردیس 120 هکتاری شامل بیش از 200 ساختمان است که زمانی بخشی از پایگاه نظامی کلایتون بود. در سال 1993 بود که گروهی از بازرگانان پانامایی محوطه‌ای را تصور کردند که امروزه به دانشجویان و سازمان‌های عضو هر آنچه که برای ایجاد ارتباطات تجاری، برگزاری آموزش، انجام تحقیقات و آموزش به دانشجویان نیاز دارند، ارائه می‌دهد.

محیط یادگیری مشارکتی شهر دانش فضاهای سبز زیبا و همچنین امکانات فرهنگی، تفریحی و ورزشی را ارائه می دهد که زندگی در محوطه دانشگاه را غنی می کند. به عنوان یک راحتی اضافی، ترمینال انتقال شهر دانش دسترسی آسان به شبکه اتوبوس مترو را فراهم می کند.*

*دانشگاه هریسبورگ ممکن است مکان پاناما خود را تغییر دهد تا به دانشجویانی که ثبت نام می کند بهتر خدمات رسانی کند.

  English Language Requirements

  مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

  مکان ها

  • Panama City

   City of Knowledge, Panamá., , Panama City

   • Harrisburg

    Market Street,326, 17101, Harrisburg

    سوالات