Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Harding University

Harding University

Harding University

مقدمه

ماموریت ما

ما جامعه ای هستیم که به دنبال حمایت و به چالش کشیدن دانش آموزان خود هستیم تا توانایی بالقوه خود را درک کنند. ماموریت ما ارائه آموزش با کیفیت است که منجر به درک و فلسفه زندگی سازگار با آرمان های مسیحی شود.

تاریخ

هاردینگ به عنوان یک کالج ارشد در سال 1924 آغاز شد ، زمانی که دو کالج ارشد ، کالج مسیحی آرکانزاس و کالج هارپر ، امکانات و دارایی های خود را ادغام کردند ، نام جدید کالج هاردینگ را پذیرفتند و در محوطه دانشگاه آرکانزاس مسیحی در موریلتون ، آرک واقع شدند. در سال 1915 در هارپر ، کانادا تاسیس شد ، و آرکانزاس مسیحی در سال 1919 اجاره شد.

پس از اتمام مطالعه ای که در ماه مه 1978 آغاز شد ، هیئت امنا تغییر توصیه شده این مطالعه در مورد وضعیت دانشگاه را تأیید كرد و در تاریخ 27 آگوست سال 1979 ، نام این مسسه رسماً به Harding University تبدیل شد.

این دانشکده به یاد جیمز ا. هاردینگ ، بنیانگذار و اولین رئیس مدرسه کتاب مقدس نشویل (دانشگاه دیوید لیپسکامب فعلی) در نشویل ، تن نامگذاری شد. یک مبلغ ، معلم و مربی مسیحی ، جیمز ا. و با اشتیاق به آموزش مسیحی که به عنوان یک سنت قابل توجه در Harding University باقی مانده است ، Harding University .

با ادغام ، ج.ن. آرمسترانگ ، كه پنج سال به عنوان رئیس هارپر خدمت كرده بود ، رئیس دانشكده هاردینگ شد و ای.اس.كروم ، رئیس دو سال آرکانزاس مسیحی ، معاون امور بازرگانی شد. در سال 1934 هاردینگ به محل فعلی خود در Searcy ، Ark ، در محوطه یک موسسه زنان سابق ، کالج Galloway منتقل شد.

جورج اس. بنسون ، یکی از اولین فارغ التحصیلان هاردینگ ، در سال 1936 از کار مأموریت در چین بازگشت تا ریاست مادر مادر خود را به عهده بگیرد. این مربی پرتحرک به سرعت کالج را از بدهی عمیق خارج کرد و آن را در سفر به ثبات مالی ، شناخت ملی و اعتبار علمی آغاز کرد. هنگامی که دکتر بنسون در سال 1965 بازنشسته شد ، 29 سال خدمت خستگی ناپذیر وی در یک دانشگاه چند میلیون دلاری ، اعتبار منطقه ای ، یک دانشکده قدرتمند و یک دانشجو که به طور مداوم در حال رشد است ، کاملا مشهود بود. دکتر بنسون در دسامبر 1991 درگذشت و در سرسی به خاک سپرده شده است.

دکتر کلیفتون گانوس جونیور ، فارغ التحصیل 1943 ، از سال 1965 تا 1987 به عنوان رئیس جمهور خدمت کرد. رئیس سابق بخش تاریخ و معاون رئیس دانشکده ، دکتر گانوس با هدایت برنامه ای برای پیشرفت دانشگاه ، تلاش برای تعالی سلف خود را زنده نگه داشت و گسترش در زمان دولت وی ، ثبت نام از 1472 در پاییز 1965 به 2،767 در پاییز 1986 افزایش یافت. هفت ساختمان مهم دانشگاهی ، چهار سالن اقامتگاه بزرگ و چندین آپارتمان دانشجویان متاهل ساخته شد. یک میلیون دلار اضافه به ساختمان علوم در سال 1984 تکمیل شد. همچنین ، شش ساختمان دانشگاهی بازسازی و یا بزرگ شدند. برنامه پرستاری ، برنامه مددکاری اجتماعی ، برنامه Mission Prepare ، دانشکده مطالعات کتاب مقدس (با برنامه هایی در Searcy و در ناسائو ، باهاما) و Harding University در فلورانس (ایتالیا) در دوره مدیریت وی توسعه یافتند. در ممفیس ، تن ، دانشکده تحصیلات تکمیلی دین رشد چشمگیری را تجربه کرد ، توسط انجمن جنوبی اعتبار گرفت و مدرک دکترای وزارت را به برنامه خود اضافه کرد. پس از بازنشستگی ، دکتر گانوس نخست وزیر هاردینگ شد و به احترام وی ، هیئت امنا مجموعه تربیت بدنی را مرکز ورزشی Clifton L. Ganus Jr نامید.

دکتر دیوید بی. باركز در ماه مه 1987 به چهارمین رئیس جمهور هاردینگ تبدیل شد. وی كه از سال 1967 فارغ التحصیل شد ، از سال 1967 عضو هیئت علمی بود و قبلاً به عنوان رئیس دانشكده تجارت خدمت می كرد. به عنوان استاد تجارت و مدیر برنامه مطالعات آمریكا ، دكتر باركز در سال 1974 و 1986 جایزه استاد برجسته را دریافت كرد. وی با عنوان CPA ، بازنشسته ، تكسانی و مشاور ، کتاب الحاق مسیحی برای شبیه سازی مدیریت مشاغل و مدیریت را نوشت. وی دوره اخلاق تجارت مسیحی را پایه گذاری کرد ، شرطی که برای همه گرایش های تجاری لازم است. وی دارای مدرک دکترای مدیریت آموزش عالی از دانشگاه ایالتی فلوریدا است. تحت رهبری او ، دانشگاه رشد ثبت نام و ثبت نام را تجربه کرده و مهمتر از آن ، همچنان تأکید قابل توجهی بر بندگی مسیحیان دارد.

دکتر بارکس در ماه مه 2013 از سمت ریاست جمهوری بازنشسته شد. پس از بازنشستگی ، وی به مقام صدارت هاردینگ رسید و دکتر گانوس به عنوان اولین وزیر اعزامی به ریاست جمهوری رسید. دکتر بارکز هنوز در دانشگاه دفتر دارد و در جامعه هاردینگ فعال است. پس از گذراندن 73 سال کار در Harding University ، وزیر امور خارجه ، کلیفتون ، لوید گانوس ، جونیور ، در 9 سپتامبر 2019 در سن 97 سالگی درگذشت.

دکتر بروس دی. مک لارتی از اول ژوئن 2013 رسماً پنجمین رئیس جمهور هاردینگ شد. دکتر مک لارتی قبل از انتصاب به عنوان رئیس جمهور ، به مدت هشت سال معاون رئیس جمهور در دانشگاه بود. وی پیش از کار در هاردینگ ، از سال 1991 تا 2005 وزیر منبر در کالج کلیسای مسیح در سیرسی بود. قبل از آمدن به سرسی ، وی در کوکویل ، تن ، تبلیغ می کرد. ممفیس ، تن. مارکس ، خانم. و ویلیفورد ، ارک. او و همسرش آن نیز به عنوان مبلغ مذهبی مدتی را در مرو ، کنیا گذراندند.

دکتر مک لارتی در سال 1978 با مدرک لیسانس کتاب مقدس از کالج آن زمان هاردینگ فارغ التحصیل شد. در سال 1982 ، وی M.Th خود را دریافت کرد. از دانشکده الهیات هاردینگ. او D.Min خود را دریافت کرد. در سال 2010 از مدرسه علمیه اشلند (اوهایو). دکتر مک لارتی در سال 1999 جایزه دانش آموخته برجسته را از کالج کتاب مقدس و وزارت هاردینگ دریافت کرد. وی مقالاتی را برای مجله مسیحی قرن 21 ، مجله دستیابی ، مجله تصویر ، مدافع انجیل ، و مجله کلیسا و خانواده هاردینگ. وی علاوه بر مقاله نویسی ، كتاب "سفر ایمان: راه رفتن با عیسی از طریق انجیل یوحنا" را نیز نوشت كه در سال 1997 منتشر شد.

دکتر مک لارتی در طی سخنرانی افتتاحیه خود در 20 سپتامبر 2013 ، عبارت "جامعه ای از مأموریت" را به عنوان تعریفی برای آنچه هاردینگ بوده ، هست و قصد دارد تبدیل کند. وی امیدوار است که در حالی که همه برای خدمت روزانه به خدا و یکدیگر تلاش می کنند ، دانشجو ، اعضای هیئت علمی و کارکنان را به عنوان یک جامعه جمع کند.

مکان ها

  • Searcy

    East Market Avenue,915, 72149, Searcy

    سوالات