Keystone logo
Harbour Space University

Harbour Space University

Harbour Space University

مقدمه

دانشگاه Harbour.Space

Harbour.Space فقط برای یک هدف وجود دارد: کمک به جوانان برای دنبال کردن دانش برای پیشرفت در مشاغل کامل و معنادار. جوان فروشی نیست به همین دلیل است که ما دوره‌های بسیار مرتبط و واکنش‌گرای واقعی را آموزش می‌دهیم که حتی قبل از فارغ‌التحصیلی به دانش‌آموزان کمک می‌کند. ما رویکرد انسانی خود را با پرورش کار تیمی، بین رشته ای، همدلی و کنجکاوی در یک محیط کلاس کوچک جشن می گیریم.

ما برنامه های بنیادی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مترقی را ارائه می دهیم، جایی که مشکلات دنیای واقعی در مرکز کلاس درس قرار می گیرند. کلاس های ما در طول سال به صورت دوی سرعت فشرده 3 هفته ای تدریس می شوند و در زمان کمتری با برنامه های انعطاف پذیر و سازگار، یادگیری بیشتری را ارائه می دهند. این ما را به یکی از نوآورترین دانشگاه های عصر خود در کلاس درس تبدیل می کند.

Harbour.Space با داشتن پردیس‌هایی در بارسلونا و بانکوک ، با حمایت آگاه‌ترین و موفق‌ترین افراد در موضوعاتی که آموزش می‌دهیم، به پرورش و تسریع استعدادها می‌پردازد. رهبران برنامه ما به طور مداوم برنامه درسی را بررسی می کنند تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان بر موضوعات مفید و در زمان واقعی تمرکز می کنند.

پردیس‌های Harbour.Space، اگرچه در شهرهای بسیار معتبر واقع شده‌اند، اما دنیای کوچک واقعی جهان هستند که دانشجویانی از بیش از 54 ملیت مختلف را که هر گوشه از جهان را نمایندگی می‌کنند، تقویت می‌کنند.

دلایل برتر برای مطالعه در Harbour.Space

رشته های خلاقانه و فنی آینده:

10 برنامه منحصر به فرد با تمرکز بر طراحی دیجیتال، داده ها، فناوری و کارآفرینی.

رهبران صنعت برتر به عنوان استاد:

بیش از 75 متخصص پیشگام از سراسر جهان که شما را برای مشاغل فردا راهنمایی می کنند، راهنمایی می کنند و آماده می کنند.

یادگیری بین رشته ای:

15 ماژول فشرده 3 هفته ای، که 5 مورد از آنها انتخابی هستند، که به شما امکان می دهد رشته های جدید را کشف کنید و یک مجموعه مهارت جامع ایجاد کنید.

رویکرد شخصی:

بیش از 100 دوره برای انتخاب و ایجاد یک تجربه آموزشی منحصر به فرد مطابق با اهداف شخصی و حرفه ای شما.

چه کسی باید اعمال شود؟

هر کسی که علاقه مند به طراحی، داده، فناوری یا کارآفرینی است، می تواند درخواست دهد. ما یک موسسه دانشگاهی جهانی برای هر ملیت، جنسیت و پیشینه فرهنگی هستیم. ما معتقدیم که هر جوان با استعداد و با استعداد حق دارد از آموزش با کیفیت برخوردار شود.

هیچ دو نفر ممکن است شبیه هم نباشند اما فقط با هم می توانیم به غیرممکن ها دست یابیم. Harbour.Space فراتر از یک ساختمان یا دانشگاه است، بلکه یک ایده است. ایده این است که اگر آموزش را دوباره تصور کنیم، می‌توانیم آینده را دوباره تصور کنیم و از آن پس، می‌توانیم پایه‌ای برای تغییرات نوآورانه‌ای که به نفع همه است، ایجاد کنیم.

ما در حال حاضر درخواست‌هایی را برای پذیرش پاییز دانش‌آموزان (سپتامبر) می‌پذیریم. همه درخواست های باید به صورت آنلاین ارسال شوند. هرچه زودتر درخواست ارسال شود بهتر است: هم روند درخواست ما و هم روند درخواست ویزا بالقوه زمان بر است.

همکاران علمی

اتاق بازرگانی دانشگاه تایلند (UTCC)

دانشگاه ویک (UVic)

توصیفات دانشجویی

جوایز و اعتبارنامه ها

دارندگان مدال طلای ICPC و قهرمانان اروپا

دانشگاه Harbour.Space نه تنها استنفورد بلکه غول هایی مانند MIT، کمبریج یا آکسفورد را پشت سر گذاشت. مسابقه بین‌المللی برنامه‌نویسی دانشگاهی یا ICPC، بهترین قرار ملاقات برای برنامه‌نویس‌ها، به این مرکز بارسلونا در میان دانشگاه‌های فناوری اصلی جهان امتیازی اعطا کرد. تیم افشاگری مسابقات در اقصر در یک دیدار هیجان‌انگیز در آخرین لحظه، یکی از مدال‌های طلا را به دست آورد (به 4 مقام اول تعلق می‌گیرد) و به این ترتیب در اروپا و جهان غرب نیز به مقام اول تبدیل شد.

مکان ها

  • Barcelona

    Carrer de l’Escar 26

  • Bangkok

    Building 21, 126/1 Vibhavadee-Rangsit Road, DinDaeng, 10400, Bangkok

سوالات