Keystone logo
Hanseo University

Hanseo University

Hanseo University

مقدمه

Hanseo University ، که در سال 1992 بر اساس ایدئولوژی تاسیس "خلاقیت،" باور "، و افتتاح کمک" سالگرد 30 خود را در 2022. جشن موسس Hanseo University ، من می خواستم برای ایجاد یک دانشگاه خاص که هیچ دانشگاه دیگری می تواند تقلید کردن در نتیجه تلاش ما برای آموزش تخصصی با اعضای دانشگاه ، ما همچنین افتخار اولین دانشگاه دارای گواهینامه تخصصی کره (رشته هواپیمایی) را کسب کردیم.

Hanseo University ، به عنوان یکی از 5 دانشگاه تخصصی برتر هواپیمایی جهان ، بر اساس این برنامه 5 برنامه توسعه میان مدت و بلند مدت (2014 ~ 2018) را با موفقیت اجرا کرده و در نتیجه به عنوان یک دانشگاه معتبر ظاهر شده است متخصص در زمینه های هواپیمایی ، طراحی هنری و بهداشت. آموزش تجربه ایمنی با استفاده از زیرساخت های آموزش هواپیمایی و دریایی پردیس Taean و تعالی آموزش تخصصی در بخش های دریایی و شیلات بی نظیر ارزیابی شده است.

Hanseo University دانشکده همگرایی هواپیمایی را در سال 2017 تأسیس کرد ، که به عنوان پایه ای برای پرورش استعدادهای خلاق و همگرا در زمینه ساخت ، بهره برداری و مدیریت زیرساخت های فرودگاه عمل می کند. نیروی انسانی اصلی صنعت فرودگاه که با خلاقیت راهی به جهان ، صنعت هواپیمایی و دروازه ورود به جهان می سازد ، آرزوی بزرگ خود را در کالج بین المللی هواپیمایی هان (HICA) متشکل از دانشکده هواپیمایی و دانشکده دارد همگرایی هواپیمایی. تحقق بخشیدن

دلیل اینکه Hanseo University علی رغم سابقه چندان طولانی خود توانست جهشی رو به جلو داشته باشد ، احتمالاً به دلیل تشویق و علاقه بسیاری از افرادی است که دانشگاه ما را دوست دارند. Hanseo University به عنوان یک سنگ قدم برای جوانان در خدمت تحقق بخشیدن به آرزوهای بزرگشان برای تغییر جهان از طریق آموزش های تخصصی در سطحی متفاوت خواهد بود. ما از پرورش "استعدادهای داوطلب" که به جامعه محلی و جامعه بین المللی کمک می کنند غافل نخواهیم شد. با وجود منطقه ، با جهان ، لطفاً Hanseo University را به عنوان یک دانشگاه معتبر تخصصی ظهور دهید.

مکان ها

 • Seosan-si

  Seosan-si, کره جنوبی

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات