Keystone logo
© Hanken School of Economics
Hanken School of Economics

Hanken School of Economics

Hanken School of Economics

مقدمه

Hanken School of Economics (HSE)، یکی از قدیمی ترین مدارس تجاری در کشورهای شمال اروپا، بیش از صد سال پیش تأسیس شد. امروزه Hanken تنها مدرسه کسب و کار مستقل در فنلاند است. استراتژی ما شامل نمایه سازی مدرسه به عنوان یک مدرسه تجاری واقعا بین المللی و پژوهش محور با روابط نزدیک با دنیای شرکت است. ما برنامه های آکادمیک را در تمام سطوح (لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا) در دو مکان در هلسینکی و واسا ارائه می دهیم. Hanken School of Economics دارای سه اعتبار بین المللی معتبر برای مدارس تجاری است: EQUIS، AACSB، و AMBA. تنها یک درصد از تمام مدارس بازرگانی در سراسر جهان به این امر دست یافته اند.

Hanken به عنوان یک مدرسه بازرگانی، پایه محکمی با شناخت بین‌المللی دارد که در اعتبار بین‌المللی ما منعکس شده است، یک مبنای مالی مناسب، و شبکه‌های ملی و بین‌المللی ارزشمندی که از برنامه‌های آموزشی برتر بین‌المللی و تحقیقات رقابتی ما حمایت می‌کنند. ما برای شرکای دانشگاهی و شرکتی خود ارزش قائل هستیم و مطمئن می شویم که محققان و دانشجویان در Hanken در عین ایجاد شبکه های حرفه ای و شخصی معنادار، تحصیلات درجه یک را دریافت کنند.

Hanken – یک مدرسه بازرگانی بین‌المللی با ارتباطات قوی با تجارت و جامعه

خوش آمدی! در اینجا اطلاعاتی در مورد Hanken پیدا خواهید کرد.

Hanken School of Economics ، یکی از قدیمی ترین مدارس بازرگانی در کشورهای شمال اروپا، بیش از صد سال پیش تأسیس شد. امروزه Hanken تنها مدرسه کسب و کار مستقل در فنلاند است. استراتژی ما شامل نمایه سازی مدرسه به عنوان یک مدرسه تجاری واقعا بین المللی و پژوهش محور با روابط نزدیک با دنیای شرکت است. ما برنامه های آکادمیک را در تمام سطوح (لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا) در دو مکان در هلسینکی و واسا ارائه می دهیم.

تحقیقات در Hanken در تمام بخش‌ها، با تمرکز ویژه بر چهار حوزه انتخابی قدرت انجام می‌شود. بسیاری از محققان ما در خط مقدم رشته خود هستند. همکاری ما با دنیای شرکت ها در پروژه های تحقیقاتی مشترک، در تعامل فعال از طریق برنامه شریک ما و همچنین حمایت سخاوتمندانه ای که در جمع آوری کمک های مالی دریافت می کنیم، منعکس می شود.

Hanken اولین دانشگاه فنلاند است که یک ترم اجباری در خارج از کشور را به عنوان بخشی از برنامه درسی معرفی می کند. بنابراین به دانشجویان فرصتی منحصر به فرد برای ایجاد شبکه های بین المللی خود برای زندگی از طریق یک دوره تبادل یا کارآموزی در خارج از کشور ارائه می شود. این شبکه های مادام العمر هم در سطح بین المللی و هم در Hanken ایجاد می شوند. آنها در مطالعات نفوذ می کنند و نقش مهمی در جایگاه عالی فارغ التحصیلان ما در بازار کار بین المللی ایفا می کنند. از طریق شبکه فارغ‌التحصیلان و فعالیت‌های خود، ما همچنین مطمئن می‌شویم که شبکه ایجاد شده در زمان حضور در Hanken و روابط با مدرسه پس از فارغ‌التحصیلی حفظ و گسترش می‌یابد.

Hanken به عنوان یک مدرسه بازرگانی، پایه محکمی با شناخت بین‌المللی دارد که در اعتبار بین‌المللی ما منعکس شده است، یک مبنای مالی مناسب، و شبکه‌های ملی و بین‌المللی ارزشمندی که از برنامه‌های آموزشی برتر بین‌المللی و تحقیقات رقابتی ما حمایت می‌کنند. ما برای شرکای دانشگاهی و شرکتی خود ارزش قائل هستیم و مطمئن می شویم که محققان و دانشجویان در Hanken در عین ایجاد شبکه های حرفه ای و شخصی معنادار، تحصیلات درجه یک را دریافت کنند.

استراتژی: Hanken 2030 - برای فنلاند بین المللی و جهانی پایدار

استراتژی جدید Hanken School of Economics ، Hanken 2030 – برای فنلاند بین المللی و جهانی پایدار، در 13 دسامبر 2023 توسط هیئت مدیره Hanken تصویب شد.

چارچوب استراتژیک Hanken

این استراتژی شامل ماموریت و چشم انداز Hanken و همچنین ارزش های جامعه Hanken است.

استراتژی Hanken 2030 اهداف استراتژیک Hanken مشخص می کند. ماموریت، ماموریت اصلی Hanken را مشخص می کند، و چشم انداز اهداف بلند مدت Hanken مشخص می کند.

همچنین شامل پنج استراتژی فرعی یکپارچه است که هر کدام اهداف خاص خود را دارند.

 • تحصیلات
 • پژوهش
 • مشارکت اجتماعی
 • پایداری و مسئولیت پذیری
 • توانمندسازها

بعلاوه، این استراتژی پنج ابتکار را که از سال 2024 به بعد انجام می شود، شناسایی می کند که از اجرای کلی استراتژی پشتیبانی می کند.

برنامه عملیاتی استراتژیک در سه ماهه اول سال 2024 تهیه می شود و شامل چهره های کلیدی است که به طور منظم توسط هیئت مدیره Hanken نظارت می شود و به عنوان ابزار نظارتی برای توسعه استفاده می شود.

ویژگی های پردیس

خدمات فناوری اطلاعات در Hanken

اطلاعات مربوط به Hanken WLAN، حقوق/شناسه کاربر، چاپ و کپی، و اطلاعات مربوط به سیستم ها و نرم افزارهای مورد استفاده در Hanken را در صفحات فناوری اطلاعات پیدا می کنید.

Hanken چندین خدمات فناوری اطلاعات را برای شما به عنوان یک دانشجو یا به عنوان هیئت علمی یا کارمند Hanken ارائه می دهد. بسیاری از خدمات تنها پس از ورود با شناسه کاربری و رمز عبور Hanken برای شما در دسترس هستند. به عنوان دانشجویی که برای ترم ثبت نام کرده اید یا به عنوان یک کارمند، حق داشتن شناسه کاربری را دارید. در یک پنجره جدید باز می شود

قبل از شروع تحصیل، یک ایمیل با اطلاعاتی در مورد نحوه فعال کردن شناسه کاربری خود دریافت خواهید کرد. پس از به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز می توانید اقدام به فعال سازی حساب خود کنید. شناسه کاربری شما فقط در صورتی در دسترس است که در ثبت مطالعه مطالعه فعال داشته باشید.

آزمایشگاه تجاری Hanken

"ماموریت ما کمک به استارت آپ ها، شرکت های بزرگ، سازمان های غیرانتفاعی و افراد برای دستیابی به رشد قابل توجه است."

Hanken Business Lab شکل جدیدی از انکوباتور است که با هدف کمک به استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های بزرگ، سازمان‌های غیرانتفاعی و افراد برای دستیابی به رشد قابل‌توجه در Hanken است. آزمایشگاه تجاری Hanken را می توان در به اصطلاح Torget (هلسینکی) یا Stugan (Vaasa) یافت. اینها فضاهای کار مشترکی هستند که Hanken ، فارغ التحصیلان، اساتید و کارکنان و سایر شرکای همکاری می توانند در هر زمانی از روز با یکدیگر ملاقات کنند.

کوانتومی

کوانتوم یک مکان گردهمایی همه کاره است که دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی شرکت و داده‌های مالی را ارائه می‌دهد که امکان مدیریت داده‌های بزرگ را فراهم می‌کند. فن‌آوری مدرن امکان پخش جریانی همه آموزش‌ها و رویدادها و همچنین پیگیری فوری اخبار مالی را فراهم می‌کند.

محل اقامت

دانشجویان مبادله ای یا در آپارتمانی می مانند که توسط بنیاد مسکن دانشجویی در منطقه هلسینکی/واسا (HOAS/VOAS) ارائه شده است یا جایی در بازار خصوصی پیدا می کنند.

سهمیه اتاق های HOAS Hanken در هلسینکی تقاضای ترم پاییز را برآورده نمی کند. در ترم پاییز، حدود 60 درصد از دانشجویان مبادله ای که به هلسینکی می آیند از طریق HOAS مسکن دریافت می کنند. Hanken به دانشجویان خارج از اروپا اولویت را به آپارتمان های HOAS می دهد، بنابراین اگر دانشجویی هستید که برای ترم پاییز از اروپا می آیید، برای یافتن مسکن در بازار خصوصی آماده باشید. با این حال، ما از همه دانش آموزان می خواهیم که برای HOAS درخواست دهند، بدون برنامه نمی توانید از آنها پیشنهاد دریافت کنید.

 • HOAS در هلسینکی
 • بازار خصوصی هلسینکی
 • VOAS در واسا
 • بازار خصوصی واسا

آپارتمان های دانشجویی Hanken در هلسینکی

 • اگر به عنوان دانشجوی مدرک در Hanken هلسینکی ثبت نام کرده اید، می توانید برای اقامت دانشجویی اقدام کنید.
 • منظور از خوابگاه دانشجویی آپارتمان هایی است که با وام های عمومی توسط سازمان های غیر انتفاعی ساخته می شود. اجاره تقریباً 20 درصد کمتر از اجاره آپارتمان های شخصی است.
 • تمام قراردادهای اجاره خوابگاه دانشجویی برای یک سال تحصیلی معتبر است. شرایط لازم برای گرفتن یک قرارداد جدید برای سال تحصیلی آینده باید به عنوان حضور در Hanken در هلسینکی ثبت شود و شما تعهدات خود را با قرارداد اجاره انجام داده باشید.
 • فقط در موارد خاص می توانید قرارداد اجاره را فسخ کنید. دانشجویانی که برای تکمیل مطالعات تبادلی از طریق صرافی Hanken به خارج از کشور می روند، می توانند آپارتمان را برای دوره مبادله اجاره کنند.
 • دانشجوی متقاضی آپارتمان بر اساس فاصله فعلی شهرداری محل سکونت خود تا محل تحصیل در صف آپارتمان قرار می گیرد. پس از درخواست، اطلاعات بیشتری در مورد سیستم صف دریافت خواهید کرد.

ایزابلا Hanken در هلسینکی

Hanken 's Isabella (ساخته شده در سال 2021) در Jätkäsaari دارای 78 استودیو و دو آپارتمان یک خوابه است. دانشجوی متقاضی آپارتمان بر اساس فاصله فعلی شهرداری محل سکونت خود تا محل تحصیل در صف آپارتمان قرار می گیرد. پس از درخواست، اطلاعات بیشتری در مورد سیستم صف دریافت خواهید کرد.

Majsporten در هلسینکی

Hanken 40 درصد از آپارتمان های ماج اسپورتن در Arabianranta، Majstranden را دارد. ساختمان Majsporten (با امکانات ورزشی روی پشت بام) در سال 2019 ساخته شده است. پروژه مسکن دانشجویی Majsporten با همکاری دانشگاه علوم کاربردی آرکادا است. برنامه ها توسط Arcada Nova رسیدگی می شود.

  پذیرش ها

  بورسیه و بودجه

  طرح بورس تحصیلی Hanken

  • بورسیه تحصیلی فقط به دانشجویانی تعلق می گیرد که مسئول پرداخت شهریه هستند.
  • درخواست برای بورس تحصیلی تاثیری بر درخواست شما برای برنامه تحصیلی نخواهد داشت.
  • بورسیه های تحصیلی Hanken مبتنی بر شایستگی است. همه بورسیه ها بر اساس برتری علمی متقاضی در مطالعات قبلی و نتایج نمره آزمون قابل اجرا اعطا می شوند.
  • تعداد بورسیه ها محدود است.
  • همه بورسیه‌ها از دانشجویان دریافت‌کننده می‌خواهند که سرعت خوبی در تحصیل داشته باشند.

  بورسیه ها - مرحله پذیرش

  معافیت حق بیمه Hanken

  • معافیت 50 درصدی شهریه برای دوره اول در Hanken .
  • مدت اعتبار: 2 سال
  • انتخاب پذیرفته شدگان: بورسیه تحصیلی بر اساس موفقیت تحصیلی و/یا امتیاز در روش پذیرش در مرحله پذیرش به دانشجویان ممتاز تعلق می گیرد.
  • شرط لازم در طول تحصیل، تکمیل حداقل 60 ECTS تا پایان هر سال تحصیلی، یعنی تا 31 جولای، برای ادامه بورس تحصیلی در سال تحصیلی بعدی است.
  • اگر دانشجو نتواند 60 ECTS / سال تحصیلی را تکمیل کند، بورسیه معافیت حق بیمه Hanken از دست خواهد داد.

  معافیت Hanken

  • معافیت 25 درصدی شهریه برای اولین سال تحصیلی ثبت نام.
  • اعتبار: فقط اولین سال تحصیلی ثبت نام.
   انتخاب پذیرفته شدگان: بورسیه تحصیلی بر اساس موفقیت تحصیلی و/یا امتیاز در روش پذیرش در مرحله پذیرش به دانشجویان بسیار خوب تعلق می گیرد.

  بورسیه تحصیلی Hanken Premium GBSN (فقط برای دانشجویان کارشناسی ارشد موجود است)

  • 100% معافیت از هزینه تحصیل برای دوره اول در Hanken و 8000 یورو در سال برای هزینه های زندگی.
   • دریافت کننده متعهد می شود که در طول تحصیل خود در Hanken در تعداد محدودی از فعالیت های جذب دانشجو مشارکت داشته باشد.
   • مدت اعتبار: 2 سال.
   • انتخاب گیرندگان: بورس تحصیلی فقط به دانش آموزانی که در حال حاضر در مدارس عضو GBSN یا فارغ التحصیلان مدارس عضو GBSN از کشورهای در حال توسعه خاص تحصیل می کنند اعطا می شود.
   • شرط لازم در طول تحصیل، تکمیل حداقل 60 ECTS و دستیابی به معدل 3.0 تا پایان هر سال تحصیلی، یعنی 31 جولای، برای ادامه بورسیه تحصیلی در سال تحصیلی بعدی است.
   • توجه داشته باشید! بورس تحصیلی فقط به متقاضیان واجد شرایط در مرحله پذیرش اصلی اعطا می شود.
   • اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه های تحصیلی GBSN را در سایت رسمی GBSN بخوانید و بررسی کنید که از کدام موسسات، متقاضی بورسیه باید مدرک تحصیلی یا دانشجو بودن در اینجا داشته باشد.

  بورسیه تحصیلی فنلاند (فقط برای دانشجویان کارشناسی ارشد در دسترس است)

  • معافیت 100 درصدی شهریه برای اولین سال تحصیلی ثبت نام و 5000 یورو کمک هزینه تغییر مکان.
   • کمک هزینه جابجایی مجدد به دریافت کننده بورس تحصیلی منتقل می شود که 10 ECTS را در طول دوره آموزشی 1 تکمیل کرده باشد (کمک هزینه تحصیلی در پایان نوامبر منتقل می شود).
   • بورسیه تحصیلی فنلاند توسط وزارت آموزش و پرورش و فرهنگ فنلاند تامین می شود.

  توجه داشته باشید! درخواست بورسیه بخشی جدایی ناپذیر از فرم درخواست پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در Hanken است، هیچ درخواست جداگانه ای مورد نیاز نیست. درخواست بورسیه تاثیری بر امکان پذیرفته شدن متقاضی نخواهد داشت.

  پذیرفته شدگانی که بورسیه دریافت می کنند در نامه پذیرش خود از بورسیه اعطا شده مطلع می شوند و اطلاعات تکمیلی در مورد مقررات بورسیه در نامه بورسیه دریافت می کنند.

  بودجه دکتری

  Hanken برای دانشجویان دکتری که تمام وقت تحصیل می کنند بودجه ارائه می دهد. Hanken همچنین برای درخواست کمک مالی ارائه می دهد.

  اعتیار سنجی ها

  EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Helsinki

   Arkadiankatu 22 , 00100, Helsinki

  • Vaasa

   Kirjastonkatu, 16, 65100, Vaasa

  سوالات