Keystone logo
Hamburg University of Technology

Hamburg University of Technology

Hamburg University of Technology

مقدمه

به Hamburg University of Technology (TUHH) خوش آمدید

"تکنولوژی برای بشریت شعار اصلی Hamburg University of Technology . به این ترتیب است که ما جوانان را به مهندسی متعهد با در نظر گرفتن فناوری و پایداری آموزش می دهیم. به همین دلیل است که دانشمندان پژوهشی ما روی مبانی و کاربردها به طور مشترک با سایر همکاران و همکاران کار می کنند. با تجارت و صنعت

فناوری برای بشریت چیزی است که ما در دانشگاه هامبورگ روزانه در حوزه‌های صلاحیت و تحقیقات بین رشته‌ای خود تجربه می‌کنیم. فناوری سبز، فناوری علوم زیستی و سیستم های هوانوردی و دریانوردی مشخصات دانشگاه هامبورگ را تعریف می کنند. دیجیتالی‌سازی، علوم مواد و روش‌های مهندسی ابزارهای روزانه ما و در عین حال موضوعات تحقیقاتی خط مقدم ما هستند زیرا هدف ما این است که روز به روز فناوری را کمی انسانی‌تر کنیم.

ما به همراه شرکای خود در تجارت و صنعت روزانه روی فناوری برای بشریت کار می کنیم. انتقال پژوهش به کاربرد، نقطه قوت بنیادی TU Hamburg است. در همکاری با شرکت تابعه TU Hamburg Tutech GmbH، دانشمندان و دانشجویان ما تجربیات خود را در منطقه می‌آورند و اغلب بینش‌های جدیدی در مورد موضوعات تحقیقاتی پایه بعدی به دست می‌آورند.

دانش آموزان ما هر روز کمی به سمت فناوری برای بشریت نزدیک تر می شوند. در سخنرانی‌های پایه و دوره‌های کارآموزی یا دروس انتخابی، نگاه آنها همیشه بر این است که با استفاده از دانش و روش‌های مهندسی، هامبورگ، منطقه و جهان را کمی بهتر کنند.

با فناوری برای بشریت، ما یک محل کار پر جنب و جوش برای حدود 1500 کارمند از بسیاری از کشورها شکل می دهیم. خواه تکنسین یا مدیر، دستیار دانشجو یا همکاران مدیریت ساختمان، همه با کار خود در ایجاد امکان تدریس و تحقیق در دانشگاه هامبورگ کمک می کنند.

من از شما دعوت می‌کنم که نگاهی به اطراف بیاندازید - هم به صورت دیجیتالی و هم در محل - و خودتان TU Hamburg و مردم آن را کشف کنید. دانشجویان جوان و دانشمندان با تجربه را در تحقیقات روزانه خود در مورد افق های جدید برای هامبورگ و مناطق دیگر ببینید. بالاخره: از نظر فنی این امکان پذیر است!»

راستی مال شما

آندریاس تیم-گیل
رئيس جمهور

مأموریت

اصول پایه TUHH در آلمان منحصر به فرد است. اولویت تحقیق، یک رویکرد بین رشته ای، نوآوری، منطقه ای و بین المللی، پایه های اجباری برای آنچه ما انجام می دهیم. تحقیق، تدریس و انتقال تکنولوژی در اطراف موضوع هدایت تکنولوژی توسعه برای مردم متمرکز است.

بیانیه مأموریت:

TUHH یک دانشگاه کارآفرین رقابتی با تمرکز بر عملکرد بالا و استانداردهای با کیفیت است. TUHH به اصول هومبولت (وحدت تحقیق و آموزش) اختصاص دارد. TUHH دارای جهت گیری قوی بین المللی است و همچنین بر محیط محلی آن تمرکز می کند. این کار با کمک به توسعه شایستگی فناوری و علمی جامعه انجام می شود. با هدف تعالی در سطح ملی و بین المللی در زمینه های تحقیق استراتژیک آن. آموزش مهندسین جوان و دانشگاهیان در برنامه های درخواستی با استفاده از روش های پیشرفته تدریس.

مکان ها

  • Hamburg

    Am Schwarzenberg-Campus,1, 21073, Hamburg

سوالات