Keystone logo
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

مقدمه

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg (H-BRS) در سال 1995 تاسیس شد. این دانشگاه پویا و پژوهش محور با حدود 9000 دانشجو، تقریبا 150 استاد و حدود 400 همکار پژوهشی است. آنها توسط 300 مدرس بسیار ماهر از حوزه های دانشگاهی، تجارت و صنعت پشتیبانی می شوند. 280 کارمند دیگر برای اداره، کتابخانه و مرکز زبان کار می کنند. پردیس دانشگاه در Hennef، Rheinbach و Sankt Augustin واقع شده است. در بن، دانشگاه مرکز بین المللی بن-آخن برای فناوری اطلاعات (b-it) را به طور مشترک با دانشگاه بن، دانشگاه فنی آخن (RWTH) و Fraunhofer Gesellschaft اداره می کند. برنامه توسعه دانشگاه شامل اهداف راهبردی است که دانشگاه ما قصد دارد تا سال 2025 به آنها دست یابد و همچنین اقدامات مشخصی برای رسیدن به این اهداف - با انگیزه اصلی پایداری - انجام شده است.

تحصیل در Hochschule Bonn-Rhein-Sieg (H-BRS)

در H-BRS در حال حاضر می توانید از بین 38 برنامه تحصیلی بر اساس آخرین یافته های تحقیقاتی انتخاب کنید. اساتید این دانشگاه دارای تجربه حرفه ای هم در زمینه تجارت و هم در حوزه دانشگاهی هستند. زیرساخت‌های عالی و آزمایشگاه‌های مجهز ما به همان اندازه که ایستگاه‌های کاری رایانه‌های شخصی متعدد، W-LAN در سراسر دانشگاه، کتابخانه مدرن دانشگاه و منطقه و زندگی فعال پردیس ما، در پیشنهاد ما هستند.

از دانشگاه به دنیا

با توجه به نیازهای متغیر بازار کار، H-BRS دوره های تحصیل در خارج از کشور را به طور پایدار پشتیبانی می کند. مدارس تابستانی در حال حاضر برای دانش آموزان در ترم های اولیه مناسب هستند. آنها عمدتاً توسط انجمن جمع آوری سرمایه دانشگاه یارانه می گیرند. مطالعه حداقل یک زبان خارجی الزامی است. مرکز زبان، که بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه است، تقریباً 15 زبان را ارائه می دهد. H-BRS با بیش از 80 دانشگاه خارجی در حدود 30 کشور همکاری می کند. در سال 2020، نسبت دانشجویان بین المللی ثبت نام شده در H-BRS تقریباً 16 درصد بود.

بورسیه و بودجه

آخرین مهلت تقاضا
DeutschlandstipendiumMay 31, 2023

مکان ها

 • Sankt Augustin

  Hochschule Bonn-Rhein-Sieg Sankt Augustin Campus

  • Rheinbach

   Hochschule Bonn-Rhein-Sieg Rheinbach campus von-Liebig-Strasse 20 , 53359, Rheinbach

   • Hennef

    Hochschule Bonn-Rhein-Sieg Hennef campus Zum Steimelsberg 7 53773 Hennef, 53773, Hennef

    سوالات