Keystone logo
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

مقدمه

ما که هستیم

در کالج هنر و علوم کلمبیا GW ، تحقیقات رونق می گیرد ، تفکر انتقادی بومی است ، همکاری ثابت است و آموزش در دنیای واقعی همراه با یادگیری است. به دلیل قرار گرفتن در جایگاه قابل تأسف دانشکده در قلب پایتخت کشور ، مشارکت فعال در کلاس شروع می شود و در داخل سالن های دولت ، گالری های موزه ها ، آزمایشگاه های NIH ، ناسا ، و DOE ، سفارتخانه های دیپلمات های بین المللی و ادامه می یابد. اتاق های پشتیبان اسمیتسونیان و سایر موسسات ارجمند.

دانشکده ستون فقرات روشنفکری و خلاق دانشگاه است ، مکانی که هنرها ، علوم انسانی ، علوم اجتماعی و علوم طبیعی گرد هم می آیند تا پیوند ایده ها و فرصت ها را تشکیل دهند. به عنوان یک رهبر در بین مؤسسات هنری لیبرال کشور به دلیل برنامه درسی نوآورانه که بر چشم اندازها ، تحلیل ها و ارتباطات تأکید دارد ، دانشجویان مقطع کارشناسی به شایستگی های لازم برای شهروندان مؤثر و مسئول قرن بیست و یکم مجهز شده اند. در سطح حرفه ای و دکترا ، دانشجویان فارغ التحصیل با دانشکده محققانی که شامل گیرندگان فولبرایت ، طنزپردازان برنده جوایز ، محققان منتشر شده و نویسندگان تحسین منتقدین هستند برای پیشبرد طیف تحقیق در زمینه موضوعات از کنترل گازهای گلخانه ای گرفته تا گشودن به اوتیسم ، شریک می شوند. علل ، شیوع و درمان.

به تحصیلات تکمیلی کالج کلمبیا خوش آمدید

برنامه های تحصیلات تکمیلی در کالج علوم و هنر کلمبیای GW آهنربا برای دانشمندان برتر و یک کاتالیزور برای یادگیری و کشف در طیف گسترده ای از هنرها ، علوم انسانی و علوم اجتماعی و علوم سخت است. مدارک و گواهینامه های ما بالاترین درجه آموزش را دارند ، از برنامه های مشهور جهان در موضوعاتی مانند تاریخ ، علوم سیاسی و سیاست های عمومی ، تا کارهای پیشگام ما در هنر درمانی ، علوم پزشکی قانونی و سیاست های بهداشت و درمان LGBT. مدرک پیشرفته یکی از 82 برنامه GW's Arts & Sciences مانند هیچ تجربه دیگری از تحصیلات تکمیلی نیست.

ما نه تنها از تأثیرگذارترین موسسات در واشنگتن دی سی فاصله داریم ، بلکه اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان ما شامل طیف خارق العاده ای از رهبران معتبر بین المللی هستند. در کالج کلمبیان ، ابزاری برای پیشرفت از نظر فکری و شغلی در اختیار شما قرار می گیرد.

آمار

رقابتی متصل. همه جانبه.

 • 2800 دانشجوی کارشناسی ارشد
 • 49 مدرک کارشناسی ارشد
 • دارای 24 مدرک دکترا
 • 15 گواهینامه فارغ التحصیلی
 • 534 دانشکده تمام وقت
 • بیش از 80،000 فارغ التحصیل کالج کلمبیا (زندگی در همه 50 ایالت و 120+ کشور)

  پذیرش ها

  برنامه های دکترا ، کارشناسی ارشد و فارغ التحصیلی کالج کلمبیا تجربه ای دگرگون کننده را ارائه می دهد و دانشجویان را با برخی از تأثیرگذارترین رهبران و موسسات در حالی که با سازمان های دولتی و خصوصی در پایتخت کشور و در سراسر جهان همکاری می کند ، پیوند می دهد.

  دانشجویان فارغ التحصیل ما برای پیشرفت تحصیلی و حرفه ای از طریق تحصیل غرق در بورس تحصیلی دقیق و کاربرد عملی آماده می شوند.

  بورسیه و بودجه

  ما می دانیم که شرکت در دوره تحصیلات تکمیلی می تواند یک تصمیم بزرگ باشد ، به ویژه در مورد تامین مالی تحصیلات شما. کالج کلمبیا انواع مختلفی از بودجه را ارائه می دهد ، از جمله بورسیه های تحصیلی در سطح برنامه و جوایز مبتنی بر شایستگی. چندین دفتر در GW نیز به ارائه کمک با کمک های مالی ، کمک هزینه تحصیلی و کمک های بلاعوض اختصاص یافته اند.

  شهریه و شهریه GW با میانگین ملی دانشگاه های خصوصی قابل مقایسه است. این هزینه ها ، که توسط هیئت امنای GW تعیین شده است ، به طور کلی سال به سال افزایش می یابد و ممکن است بسته به برنامه و مکان متفاوت باشد.

  فلوشیپ رهبران جهانی

  GW به تنوع و پایه ای که برای یک تجربه آموزشی غنی در داخل و خارج از کلاس درس فراهم می کند ، اهمیت می دهد. در جامعه جهانی ما ، تسلط و تجربه چند فرهنگی برای برآوردن خواسته های قرن 21 ضروری است. وقتی افراد با ادیان ، فرهنگ ها و تاریخ های مختلف با هم مطالعه و یاد می گیرند ، چشم انداز وسیع تری از جهان پیرامون خود به دست می آوریم.

  دانش آموزان ممکن است در سال تحصیلی حداکثر 10،000 دلار جایزه دریافت کنند. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

  انواع بودجه

  شهریه

  جوایز شهریه جوایزی هستند که فقط شهریه را پوشش می دهند و مستقیماً در قبض دانشجویی شما اعمال می شوند. جوایز شهریه از نظر اندازه از تقریباً 1 اعتبار شهریه تا شهریه کامل برای دانشجویان دکترا متفاوت است. جوایز شهریه درآمد مشمول مالیات محسوب نمی شود

  استیپند

  کمک هزینه تحصیلی یک کمک هزینه زندگی است که برای حمایت از تحصیل به دانش آموزان پرداخت می شود. کمک هزینه ها به هیچ کار دیگری غیر از کار آکادمیک خود دانش آموز نیاز ندارد. حقوق و دستمزد درآمد مشمول مالیات است و به IRS گزارش می شود. با این حال ، حقوق و دستمزد ها درآمد کسب نمی کنند ، بنابراین GW مالیات بر درآمد را از پرداخت کمک هزینه ها دریغ نمی کند. پرداخت کمک هزینه به صورت ماهانه در ابتدای ماه صادر می شود.

  حقوق (دستیار)

  حقوق یک پرداخت ماهانه است که برای خدمات ارائه شده مانند دستیاری فارغ التحصیل یا دستیاری تحقیقاتی فارغ التحصیل انجام می شود. اندازه آنها متفاوت است و بر اساس ساعات کار است. این مشمول مالیات ، درآمد دانشجویی ، مشروط بر کسر مالیات فدرال ، ایالتی و FICA ، مانند سایر مشاغل پولی است. دانشجویان بین المللی جدید که زبان مادری آنها انگلیسی نیست باید دارای رتبه TOEFL 100 (IELTS 7.0) باشند تا واجد شرایط بودن برای GA باشند.

  آمار فارغ التحصیلان

  رتبه بندی

  رتبه بندی کالج USA Today

  • هفتمین کالج علوم سیاسی در ایالات متحده

  رتبه دانشگاهی 2018 دانشگاه های جهان

  • 76-100 مدرسه برتر علوم اجتماعی در جهان

  US News & World Report

  • تاریخ ، 59 امین رتبه برتر در ایالات متحده
  • اقتصاد ، 63 امین رتبه برتر در ایالات متحده
  • انگلیسی ، 67 بهترین در ایالات متحده

  سوالات