Keystone logo
Gwinnett Technical College

Gwinnett Technical College

Gwinnett Technical College

مقدمه

از روز اول ، ما در مدرسه فنی Gwinnett Area در سال 1984 درهای خود را گشودیم ، هدف ما این بوده است که دانش آموزان را با آموزش و پرورش به طور مستقیم منجر به یک شغل با ارزش شود. در این راه ، ما پیشنهادات برنامه را گسترش داده ایم ، دو تغییر در نام ایجاد کرده ایم ، امکانات زیادی اضافه کرده ایم و رشد ثبت نام در ثبت رکورد را تجربه کرده ایم. همه نتیجه هدف ما این است که یک متخصص شناخته شده در آموزش شغلی ، ارائه تجربیات برجسته برای دانشجویان ما و یک نیروی کار ماهر برای کارفرمایان هستیم.

در دهه 1980 ، تجارت و صنعت با تحول گسترده ای در فناوری روبرو شدند. برای پاسخگویی به تقاضای آموزش فناوری ، Gwinnett Tech پیشنهادات ما را گسترش داد و طیف گسترده تری از برنامه های با فناوری پیشرفته را شامل می شود. در سال 1988 ، نام خود را به م Instituteسسه فنی گوینت تغییر دادیم ، Gwinnett Tech را با شبکه م institسسات فنی دولتی تحت سیستم کالج فنی جورجیا (TCSG) همسو کردیم.

سال بعد ، TCSG Gwinnett Tech را برای اعطای درجه کاردانی فناوری کاربردی (AAT) در شش حوزه برنامه نویسی تأیید کرد که این امر زمینه اعتبار بخشی ما را با کمیسیون انجمن کالج ها و مدارس جنوب در کالج ها هموار کرد. Gwinnett Tech در مدت زمان رکوردی برای یک مituteسسه فنی دولتی اعتبار کسب کرد و یکی از اولین کالج های فنی بود که اعتبار سنجی کسب کرد.

Gwinnett Tech در 6 ژوئیه 2000 ، زمانی که ما نام خود را به Gwinnett Technical College تغییر دادیم تا نقش خود را در بازار آموزش عالی منطقه بهتر نشان دهیم ، به معیار دیگری در تاریخ ما رسید. تغییر نام توسط قانون اصلاحات آموزش A + گرجستان در سال 2000 امکان پذیر شد ، که به موسسات فنی دارای اعتبار مناسب اجازه می دهد به عنوان دانشکده تعیین شوند.

برای بیش از 30 سال ، Gwinnett Tech گسترش یافته است و انواع امکانات جدید را شامل می شود. سایر موارد کلیدی شامل مرکز بین المللی جورج بوزبی برای توسعه نیروی کار ، که در سال 2003 افتتاح شد ، مرکز آموزش اولیه اسکات هاجنز ، جونیور ، که در سال 2006 افتتاح شد ، یک مرکز پیشرفته علوم زندگی ، که در سال 2011 افتتاح شد ، هر سال 3000 خدمت می کند و ما را قادر می سازد تا پیشنهادات علوم بهداشتی را گسترش دهیم. ما دانشگاه خود را در ژانویه 2016 به North Fulton گسترش دادیم ، جایی که اولین ساختمان در 25 هکتار زمین دارای سه طبقه و تقریباً 95000 فوت مربع است که هم کلاس ها و هم دفاتر اداری را در خود جای داده است. پیشنهادات برنامه شامل فناوری اطلاعات و علوم بهداشتی است.

امروز ، Gwinnett Tech بیش از 140 مدرک کاردانی ، مدرک دیپلم و گواهینامه و صدها سمینار ، کارگاه و دوره ارائه آموزش های تخصصی ارائه می دهد. Gwinnett Tech بزرگترین ارائه دهنده آموزش شرکت های Gwinnett County است و همچنین به ساکنان و مشاغل شمال Fulton County خدمات ارائه می دهد. ما یکی از بزرگترین دانشکده های فنی گرجستان هستیم که متعهد به ارائه دانش مربوطه برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی نیروی کار جامعه خود هستیم.

مکان ها

 • Lawrenceville

  Sugarloaf Parkway,5150, 30043, Lawrenceville

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات