Keystone logo
© Ulf Palm
School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg

School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg

School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg

مقدمه

به دانشکده تجارت، اقتصاد و حقوق خوش آمدید!

دانشکده تجارت، اقتصاد و حقوق که در سال 1923 تأسیس شد، به مدت 100 سال افراد و همچنین جهان اطراف ما را تشکیل داده و آموزش داده است. این مدرسه به عنوان یک مدرسه معتبر Triple Crown که توسط EQUIS، AACSB و AMBA معتبر است، به رسمیت شناخته شده است. به عنوان دانشجو با ما، یک آموزش رقابتی معتبر بین المللی دریافت خواهید کرد که ارتباط نزدیکی با تحقیقات درجه یک دارد. ما به یک رویکرد نامحدود برای آموزش اعتقاد داریم که در آن دیدگاه‌های متعدد، تجربیات بین‌المللی، همکاری نزدیک با صنعت و رویکرد پایدار نقش مهمی در این فرآیند دارند.

درباره برنامه ها

برای بیش از صد سال، مدرسه همیشه ریشه در تجارت محلی و همچنین به رسمیت شناختن بین‌المللی داشته است که با تحقیقات و آموزش سطح بالا متمایز شده است.

دانشکده اقتصاد بازرگانی و حقوق 9 برنامه کارشناسی ارشد واجد شرایط و مجموعه ای غنی از برنامه های کارشناسی را ارائه می دهد. برنامه‌های ما تجارت، اقتصاد و قانون را ترکیب می‌کند تا شایستگی‌های ما را منعکس کند و به تقاضای کارفرمایان پاسخ دهد. تمامی برنامه ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

 • مدرک حسابداری و مدیریت مالی
 • کارشناسی ارشد اقتصاد
 • کارشناسی ارشد مالی
 • کارشناسی ارشد بازرگانی و تجارت بین الملل
 • کارشناسی ارشد نوآوری و مدیریت صنعتی
 • کارشناسی ارشد کارآفرینی دانش بنیان
 • کارشناسی ارشد لجستیک و مدیریت حمل و نقل
 • مدیریت کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد بازاریابی و مصرف

تضمین کیفیت

دانشکده بازرگانی، اقتصاد و حقوق توسط EQUIS، AACSB و AMBA، سه معتبرترین اعتبار بین المللی برای مدارس بازرگانی، تایید شده است. این گواهینامه Triple Crown توسط کمتر از 1 درصد از مدارس بازرگانی در جهان برگزار می شود و تضمین می کند که آموزش شما در سطح بین المللی کیفیت بالایی دارد و خواسته های فردا را برآورده می کند.

رویکرد بین المللی

ما فضایی بین‌المللی ارائه می‌کنیم که به شما امکان می‌دهد فرهنگ‌های دیگر را تجربه کنید، مهارت‌های ارتباطی خود را بهبود ببخشید و یک شبکه جهانی دوستان بسازید. شما بخشی از یک محیط یادگیری بین المللی با همکلاسی ها و اساتیدی از سراسر جهان خواهید بود و فرصتی برای انجام مطالعات تبادلی خواهید داشت.

روی پایداری تمرکز کنید

این مدرسه جاه طلبی دارد که در ادغام دیدگاه های توسعه پایدار در آموزش در میان رهبران بین المللی باشد. این کار در کل مدرسه در سطوح مختلف، از آموزش و پژوهش گرفته تا همکاری و در محوطه دانشگاه نفوذ می کند.

همکاری با صنعت

ما با شرکت‌های ملی و بین‌المللی شراکت‌های قوی و مستقر داریم که در آن تحصیلات شما با تمرکز تجاری نفوذ کرده و زمینه‌ای برای فرصت‌های شغلی آینده است.

171338_webb_4648.jpg

چرا در سوئد کسب و کار بخوانیم؟

این مدرسه در شهر گوتنبرگ، دومین شهر بزرگ سوئد واقع شده است که به دلیل فرهنگ، زندگی اجتماعی و روحیه کارآفرینی خود مشهور است.

سوئد و دنیای تجارت سوئد در طول 100 سال گذشته موفقیت های بین المللی زیادی را با چندین کسب و کار برتر مشهور جهان مانند IKEA، Volvo، H&M و Spotify داشته اند. چند عامل مهم موفقیت عبارتند از آب و هوای نوآورانه و احترام به فرهنگ های دیگر و بافت انسانی، که منجر به درک این موضوع می شود که هیچ راه حل کلی برای مشکلات محلی وجود ندارد. نوع خاصی از رهبری و یک رویکرد منحصر به فرد برای شرکت های تجاری ایجاد شده است که در آن سوئد احترام بین المللی را به خود جلب کرده است. دانشکده بازرگانی، اقتصاد و حقوق به شفاف سازی این دیدگاه ها در سطوح مختلف کمک می کند تا دانشجویان ما، رهبران فردا، برای آینده آماده شوند.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Gothenburg

  University of Gothenburg School of Business, Economics and Law P.O Box 600

سوالات