Keystone logo
Grenoble Ecole de Management

Grenoble Ecole de Management

Grenoble Ecole de Management

مقدمه

Grenoble Ecole de Management (GEM) هم شهرت ملی و هم بین المللی را به دست آورده است. بیش از یک مدرسه، GEM یک آزمایشگاه با پایان باز است که از طریق آن 8000 دانش آموز و 500 کارمند هر روز برای حل مشکلات پیچیده و غلبه بر چالش های بزرگ برای تجارت و جامعه کار می کنند.

مدرسه ما که در گرنوبل، شهر علم و فناوری تأسیس شد، تخصص خود را در مدیریت فناوری و نوآوری بسیار توسعه داده است - تخصصی که اکنون پایه و اساس برتری برند ما و شهرت بین‌المللی است.

GEM با توسعه مدل آموزشی خود به مرکزی برای آزمایش، مطالعه و خلقت تبدیل شده است. این مدرسه 50 برنامه آموزشی را به زبان های فرانسوی و انگلیسی ارائه می دهد که تمام سطوح تحصیلی از مقطع کارشناسی تا کارشناسی ارشد، دکترا و تحصیلات مداوم را پوشش می دهد. دانش آموزان می توانند در برنامه های ارائه شده در گرنوبل، پاریس، برلین، سنگاپور، مسکو، گرجستان یا کازابلانکا شرکت کنند.

GEM به عنوان یک موسسه آموزش عالی (EESC) وابسته به اتاق بازرگانی و صنعت گرنوبل، یکی از اعضای موسس پردیس نوآوری GIANT در گرنوبل است. این مدرسه توسط AACSB، EQUIS و AMBA و عضو "Conférence des Grandes Ecoles" فرانسه معتبر است. برنامه های آن به طور مرتب توسط روزنامه ها و مجلات اقتصادی بین المللی مهم رتبه بندی می شود.

ماموریت ما

از طریق تخصص خود در مدیریت فناوری و نوآوری، پیوند نزدیک ما با قلمرو و اکوسیستم خود، و ظرفیت ما برای پیش‌بینی و همراهی با تحولات، از آموزش و پژوهش برای ارائه پاسخ به چالش‌های بزرگ قرن بیست و یکم استفاده می‌کنیم و در نتیجه به جهانی که عادلانه تر، صلح آمیز تر و مسئولیت پذیرتر است

در GEM، ما فناوری، نوآوری و جامعه را متحد می کنیم تا رهبران و مدیران را آموزش دهیم تا در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است عمل کنند. از طریق یک تلاش مشترک، ما مهارت ها و دانش را برای مطابقت با چالش های قرن 21 ارتقا می دهیم.

ویژگی های پردیس

بین المللی

برای حمایت از توسعه تجارت بین‌المللی و آموزش مدیران در موقعیت‌های چندفرهنگی، Grenoble Ecole de Management استراتژی گسترده‌ای را برای توسعه مکان‌های بین‌المللی خود اجرا کرد:

 • 2 پردیس در فرانسه: گرنوبل و پاریس
 • 7 پردیس بین المللی: آلمان، چین، ایالات متحده، گرجستان، مراکش، روسیه و سنگاپور
 • 5 دفتر بین المللی

  اعتیار سنجی ها

  EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Grenoble

   Grenoble Ecole de Management 12, rue Pierre Sémard BP 127 , 38003, Grenoble

   • Grenoble

    Grenoble Ecole de Management 12, rue Pierre Sémard BP 127, 38003, Grenoble

    • Los Angeles

     Los Angeles, آمریکا

     • Paris

      96 rue Didot, 75014, Paris

      • Grenoble

       Grenoble, فرانسه

       برنامه ها

       سوالات