Keystone logo
Grenoble IAE

Grenoble IAE

Grenoble IAE

مقدمه

ماموریت Grenoble IAE به عنوان مدرسه تحصیلات تکمیلی مدیریت در دانشگاه گرنوبل آلپ (UGA)، تربیت و توسعه مدیران متخصص و مدیران با صلاحیت دوگانه است. برای انجام ماموریت خود، Grenoble IAE از متخصصان عملی عملی و محققان مدیریت در سطح جهانی استفاده می کند.

Grenoble IAE استعداد را شکوفا می کند:

 • در مقاطع کارشناسی (سال سوم) و کارشناسی ارشد (M1 و M2)؛
 • در برنامه های تحصیلی تمام وقت، در برنامه های کار + تحصیل، و در برنامه های آموزشی اجرایی؛
 • در بازاریابی، مدیریت، امور مالی، مدیریت سیستم اطلاعات، مدیریت نوآوری و فناوری.

نوآوری و پیشرفت در شیوه های مدیریت در قلب چشم انداز Grenoble IAE

Grenoble IAEرویکرد 's مبتنی بر تحقیقات کاربردی مستمر، همراه با تمایل بی‌وقفه برای شبکه‌سازی با دنیای تجارت است. انرژی فراوان محققانش در علوم مدیریت، مشارکت های قوی ای که با دانشکده های مهندسی برقرار می کند، ابتکارات عملی که در حمایت از کارآفرینی حمایت می کند، و (فراموش نکنیم) فارغ التحصیلان بسیار ماهر که سال به سال تولید می کند - همه این عوامل نقش دارند. برای افزایش نوآوری برای همه بازیکنان در اکوسیستم. چه از منظر مالی، چه از نقطه نظر اقتصاد، رفاه اجتماعی و نوآوری، Grenoble IAE قبلاً با گسترش شناخت بین‌المللی تأثیر قابل‌توجهی بر اکوسیستم خود داشته است. در قلب یک اکوسیستم مشهور جهانی، چشم انداز IAE این است که یک رهبر در نوآوری و یک حامل استاندارد پیشرفت در شیوه های مدیریت باشد.

60 سال موفقیت

Grenoble IAE در جایی که تحقیقات علمی با نوآوری های تجاری تلاقی می کند، موقعیت منحصر به فردی در شبکه مدارس کسب و کار در فرانسه دارد. از این موقعیت ممتاز، مدرسه شهرت خود را بر اساس برنامه های تحصیلی خود، از جمله کارشناسی ارشد مدیریت خرید استراتژیک (DESMA)، کارشناسی ارشد بازاریابی کمی (le Quanti) و کارشناسی ارشد در امور مالی، حسابداری و حسابرسی (CCA) ایجاد کرده است. ).

128370_caisse_savon_alternantsdeGrenobleIAECPIERREJAYET151.jpg

آمار

چرا Grenoble IAE را انتخاب کنید؟

تحصیل در Grenoble IAE را انتخاب کنید و از تمام ویژگی‌های یک مدرسه مدیریت کیفیت، از جمله امکانات راحت، پشتیبانی شخصی، و شبکه‌سازی حرفه‌ای استفاده خواهید کرد. در عین حال، شما به بسیاری از خدمات یک دانشگاه دولتی بزرگ در یک پردیس استثنایی دسترسی خواهید داشت. شما بهترین های هر دو دنیا را دریافت می کنید!

یک رویکرد آموزشی عملی در راستای کسب و کارها

Grenoble IAE برنامه های خود را با نیازهای کسب و کارها هماهنگ می کند و تاکید ویژه ای بر یادگیری کاربردی دارد. به لطف ارتباطات تجاری، مجموعه بزرگ اساتید وابسته، و شبکه فارغ التحصیلان، Grenoble IAE روابط مستمری با کسب و کارهای پیشرو از طریق گروه های تحقیقاتی، کمیته های بهبود، کرسی های دانشگاه-تجارت، کارگاه های صنعتی (مثلاً در مورد مذاکره، کارآفرینی، یا خرید)، انجمن‌های کارآموزی و کنفرانس‌ها: فعالیت‌های محرکی در تمام طول سال در Grenoble IAE وجود دارد!

رویکرد شخصی به مطالعه

Grenoble IAE با قابلیت استخدام در هسته ماموریت خود، پشتیبانی حرفه ای شخصی ارائه می دهد. مشاوره و جهت دهی به دانش آموزان برای به حداکثر رساندن پتانسیل دانش آموز یکی از مشغله های اصلی تیم آموزشی مدرسه است. به لطف رویکرد چند رشته‌ای و ارتباط آن با دنیای حرفه‌ای، Grenoble IAE طیفی از شایستگی‌ها را ترکیب می‌کند و کارآفرینی و نوآوری را تشویق می‌کند.

تمرکز بین المللی قوی

Grenoble IAE دارای سنت دیرینه همکاری با مدارس کسب و کار در سراسر جهان است. به ویژه در برزیل، چین، اندونزی و روسیه. هر سال بیش از 500 دانش آموز از 70 کشور مختلف در Grenoble IAE ثبت نام می کنند. علاوه بر این، دانشجویان Grenoble IAE می‌توانند از یکی از برنامه‌های تبادل بین‌المللی متعدد برای گذراندن یک ترم یا یک سال تحصیل یا تکمیل دوره کارآموزی در خارج از فرانسه استفاده کنند. یا با ثبت نام در یکی از پنج برنامه M2 که به طور کامل به زبان انگلیسی ارائه می شود، در اینجا در گرنوبل تمرکز بین المللی بیشتری داشته باشید.

محیطی دلپذیر و امکانات فوق العاده

Grenoble IAE با ساختمان‌های مدرن و کاملاً مجهز، هم در گرنوبل و هم در والانس از شما استقبال می‌کند. زندگی استثنایی دانشجویی در محوطه دانشگاه، در یک محیط طبیعی حفظ شده، به دانشجویان اجازه می‌دهد تا انواع ورزش‌ها و در برخی موارد حتی در سطح جهانی را تمرین کنند. تعدادی باشگاه دانشجویی در Grenoble IAE وجود دارد تا زندگی روزمره دانشجویی را زنده و غنی کند. اینها شامل AIESEC، Junior Enterprise و کلوپ هایی است که پروژه های بشردوستانه را ترویج می کنند.

نام تجاری IAE - یک شبکه مهم!

Grenoble IAE متعلق به شبکه IAE FRANCE، دانشکده های مدیریت دانشگاه است. این شبکه متشکل از 35 مدرسه شامل بیش از 30 رشته کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. برنامه های مدیریت و 49500 دانشجو را متحد می کند. IAE فرانسه یک شبکه مهم از متخصصان و نشانه کیفیت است.

  آمار فارغ التحصیلان

  ویژگی های پردیس

  یک تور مجازی از پردیس های ما داشته باشید

   مکان ها

   • Grenoble

    Grenoble, فرانسه

   • Valence

    51 rue Barthélémy de Laffemas, 26901, Valence

   سوالات