Keystone logo
© BIMM University
Greenwich School of Management

Greenwich School of Management

Greenwich School of Management

مقدمه

Greenwich School of Management مستقل نیست و مستقل است. این مدرسه یک موسسه آموزشی تخصصی است که برنامه های تحصیلی را در زمینه مدیریت کسب و کار و زمینه های شناخته شده و همچنین جوایز مختلف سازمان های حرفه ای ارائه می دهد.

مدرسه در سال 1973 تاسیس شده است که بیش از 20،000 فارغ التحصیل موفق داشته است، که بسیاری از آنها دارای مقام های مدیریت کلیدی در صنعت و بخش عمومی در سراسر جهان هستند. بسیاری از دانش آموزان مدرسه پس از موفقیت در برنامه های خود در Greenwich School of Management به مطالعات و تحقیقات بیشتر در بخش دانشگاه ادامه می دهند.

در حال حاضر بیش از 900 دانش آموز در مدرسه ثبت نام کرده اند. تقریبا 40 درصد دانش آموزان از کشورهای انگلستان یا اتحادیه اروپا هستند. این باقی مانده بیش از 60 ملیت در سراسر جهان را نشان می دهد. برنامه های روزانه روزانه به ویژه دانشجویان بین المللی محبوب هستند، در حالی که گزینه های مطالعه شبانه و اجرایی آخر هفته انتخاب های ترجیحی دانشجویان مبتنی بر خانه هستند. مدرسه از ترکیب متفاوتی از تجربیات، ملیت ها و فرهنگ ها متولد شده است.

مدرسه برنامه های تحصیلی معتبر ارائه می دهد که شامل مدرک کارشناسی (Hons)، MBA و درجه کارشناسی ارشد از طریق مشارکت با موسسات مانند دانشگاه پلیموث، دانشگاه ویلز و دانشگاه Northwood در ایالات متحده آمریکا است.

این مدرسه اخیرا تحت نظارت دوره ای قرار گرفته است که تحت راهنمایی های تضمین کیفیت (QAA) انجام می شود. این بررسی موفقیتی برجسته بود و تعهد مدرسه به تضمین کیفیت را نشان داد.

این مدرسه در تاریخ گرینویچ واقع شده است و ساختمان زیبایی از هنر با ساختمان برجستگی 180 فوت دارد. مدرسه خود را در محیط شخصی، محکم، محتاطانه و دوستانه خود بالا می برد. در روز، مدرسه ترکیبی از دانش آموزان بین المللی و خانه در حالی که کلاس های شبانه جذب مدیران محلی شهر لندن است. دانش آموزان تعطیلات آخر هفته و دانشجویان اجرایی بالا هستند یا ردیاب های سریع برای پست های مدیریتی بالا.

این مدرسه به اندازه کافی کوچک است تا کارکنان بتوانند همه دانش آموزان را به طور شخصی بشناسند و این امر فضایی صمیمی را جلب می کند. کارکنان مراقب و پاسخگو هستند و دانش آموزان بسیار از جامعه مدرسه احساس می کنند. شهر گرینویچ تاریخی است و احساس همدلی به آن می کند، با کتابفروشی ها، کافه ها، بازار های عتیقه و پارک سلطنتی در آستانۀ مدرسه.

این مدرسه سه ساله در طول سال مصرف می کند: در فوریه، ژوئن و اکتبر. برنامه های آخر هفته و اجرایی را می توان در هر ماه آغاز کرد.

دانشکده تربیت بدنی عمق دانش آکادمیک را با تجربه عملی مدیریت ادغام می کند. علاوه بر این، هیات علمی در تحقیقات مدیریتی و همچنین پروژه های مشاوره مدیریت مشغول به فعالیت هستند. اعضای هیئت علمی از دانشگاه های همکار مدرسه اغلب به تدریس و توسعه برنامه های گرینویچ کمک می کنند.

بیش از 1000 موفق MBA و حدود 800 فارغ التحصیل BSc (Hons) مدرک خود را در Greenwich School of Management به دست آورده اند.

در طول 30 سال گذشته، Greenwich School of Management به عنوان موسسه ای شناخته شده است که نیازهای دانش آموزان، کارفرمایان و جامعه دانشگاهی گسترده تر را برآورده می کند و دارای شهرتی محسوب می شود که یکی از مدرک های معتبر کسب و کار در لندن است.

اعتباربخشی: Greenwich School of Management توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا برای تحصیلات تکمیلی مستقل و عالی تأیید شده است.

مکان ها

  • London

    Greenwich School of Management Meridian House Royal Hill Greenwich,

    سوالات