Keystone logo
Graziadio Business School, Pepperdine University

Graziadio Business School, Pepperdine University

Graziadio Business School, Pepperdine University

مقدمه

درباره مدرسه

به مدرسه کسب و کار و مدیریت Graziadio University Pepperdine خوش آمدید.

این که آیا شما به دنبال یک مدرک تمام وقت هستید یا مایل به تکمیل مدرک کارشناسی ارشد یا لیسانس خود را به عنوان یک حرفه حرفه ای، مدرسه کسب و کار و مدیریت Graziadio در دانشگاه Pepperdine انتخاب عالی است.

برنامه های ما بر برنامه های کاربردی واقعی در کلاس های کوچک و تعاملی تمرکز دارند. اعضای هیات علمی پرفدرین تجربه کسب و کار موفق را با مدارک تحصیلی بسیار عالی ترکیب می کنند تا یادگیری خود را تسهیل کنند. هفت دانشگاه فارغ التحصیل در کالج کالیفرنیا و کلاسهای شبانه و آخر هفته، این امکان را برای شما فراهم می کند که تمام وقت خود را کامل کنید. این مزایا از مأموریت ما برای توسعه رهبران از طریق یک برنامه درسی است که از نظر روحی، اخلاقی در تمرکز و جهانی در جهت گیری، حمایت می کند.

Pepperdine فرهنگ مثبت و فرهنگی کارآفرینانه توسط دو رهبر کسب و کار بسیار موفق، بنیانگذار ما، جورج پپپرین و جورج ل. گرزیادیو جونیور، به عنوان یک دانش آموز، از این سنت کارآفرینی غنی بهره می برند که راهکارهای ابتکاری برای کسب و کار را تشویق می کند. چالش ها. در فارغ التحصیلی، شما به شبکه جهانی نفوذ بیش از 30،000 فارغ التحصیل، از جمله بسیاری از کسانی که در حال حاضر سازمان ها را در سرتاسر جهان به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت هدایت می کنند، پیوست.

ما شما را تشویق می کنیم از طریق سایت ما فهرست کنید و با ما تماس بگیرید تا کشف کنیم که چگونه دنیای واقعی در دانشگاه پپدرین تسلط دارد.

بیانیه مأموریت مدرسه Graziadio

بنیانگذار این دانشگاه، جورج پپپدین، با تمایل به کمک به مردان و زنان، خود را برای زندگی مفید در یک دنیای رقابتی متقاعد کرد. او به ویژه از آموزش و پرورش کسب و کار، همراه با توسعه شخصیت مسیحی حمایت کرد. این چشم اندازش است که ماموریت مدرسه کسب و کار را به عهده دارد.

مأموریت مدرسه کسب و کار جورج L. گرازیادویو، ایجاد رهبران ارزشمند محور در فعالیت های تجارتی معاصر از طریق آموزش و پرورش است که به لحاظ روحی، اخلاقی و جهانی در جهت گیری کارآفرین است. به عنوان یک مکتب حرفه ای که از سنت یک دانشگاه مسیحی در حال رشد است، ما به دنبال آن هستیم تا به طور مثبت در هر دو جامعه به طور گسترده ای و سازمان ها و جوامع که اعضای دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما هستند، تاثیر بگذاریم. بنابراین، ما قصد بالاتر برای عمل کسب و کار را نسبت به پیگیری منحصر به فرد ثروت سهامداران تایید می کنیم. ما بر این باوریم که مدیریت موفق به دنبال سود منفرد همراه با سود شخصی است و در ارزشهای اصلی مانند یکپارچگی، مدیریت، شجاعت و محبت استوار است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Los Angeles

    West Los Angeles Graduate Campus Howard Hughes Center,6100 Center Drive,

    سوالات