Keystone logo
Graceland University C.H. Sandage School of Business

Graceland University C.H. Sandage School of Business

Graceland University C.H. Sandage School of Business

مقدمه

CH Sandage دانشکده تجارت

از علاقه شما در دانشکده بازرگانی CH Sandage دانشگاه Graceland که رشته های حسابداری ، بازرگانی کشاورزی ، مدیریت بازرگانی ، اقتصاد ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و مدیریت ورزشی را ارائه می دهد متشکریم. شما با اعضای هیئت علمی دلسوز و اختصاصی به شما آموزش داده می شود که تدریس برای آنها چیزی فراتر از یک شغل است - این یک علاقه است.

در دانشگاه Graceland ، دانشجویان از طریق تجربه یاد می گیرند - از طریق تأمل در انجام کار. این شکل از یادگیری ، یادگیری تجربی نامیده می شود و به دانشجویان کمک می کند تا درس را بهتر درک کنند ، نسبت به دانشجویان سایر م institutionsسسات برتری داشته و مشاغل بهتری کسب کنند. فرصت ها عبارتند از: صدای اصلی چالش تجارت جوان مصرف کننده به میزبانی گروه مالی اصلی ، رقابت فروش و بازاریابی با تیم بسکتبال I-Wolves D-League ، کار در کنفرانس و رویدادهای ورزشی ملی به میزبانی کنفرانس ورزشی قلب آمریکا و انجمن ملی Intercollegiate Athletics (NAIA) ، امکانات تولید تور در دفتر مرکزی Vermeer Corporation و امکانات انبارداری در Casey's General Stores Inc و سخنرانان مهم مهمان در صنعت. کارآموزی یکی دیگر از عناصر مهم برای گسترش یادگیری تجربی دانشجویان است و در زمینه های تحصیلی زیر در طول سال تحصیلی و تابستان ارتقا می یابد: حسابداری ، تجارت کشاورزی ، مدیریت بازرگانی ، کارآفرینی ، امور مالی ، تجارت بین المللی ، مدیریت ، بازاریابی ، منابع انسانی مدیریت ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و مدیریت ورزش.

به عنوان بخشی از دانشکده تجارت CH Sandage ، مرکز Sandage برای مطالعه بنگاه های اقتصادی و کارآفرینی دانشگاه گریس لند را قادر می سازد تا روحیه سرمایه گذاری آزاد را در دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و جامعه تداوم بخشد. اگر عضویت در تیم برنده جایزه Enactus ما را انتخاب کنید ، با شرکت در پروژه های محلی و بین المللی که جوامع بهتر و کره زمین است ، روحیه کارآفرینی را دست اول تجربه خواهید کرد. شما بعنوان یک دانشجوی CH Sandage School of Business در Graceland ، همچنین این امکان را خواهید داشت که در سازمانهایی مانند Ag Business Club ، Club Development Community ، Investment Club و غیره شرکت کنید و آنها را هدایت کنید.

مکان ها

 • Lamoni

  University Place,1, 50140, Lamoni

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات