Keystone logo
Golden Gate University

Golden Gate University

Golden Gate University

مقدمه

برای دومین سال متوالی، واشنگتن ماهانه در Golden Gate University آمریکا # 1 مدرسه بزرگسالان را در سالانه راهنمای کالج و رتبه بندی خود رتبه بندی می کند.

حرفه ای آموزش و پرورش از سال 1901

بیش از 110 سال است که Golden Gate University غیرانتفاعی (GGU) با ارائه آموزش های کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه های حسابداری ، حقوق ، مالیات ، تجارت و سایر مناطق به دانشجویان کمک می کند تا به اهداف حرفه ای خود برسند.

GGU چهارمین قدیمیترین دانشگاه خصوصی خصوصی دانشگاهی کالیفرنیا است که 3،000 دانش آموز را ثبت کرده و بیش از 68،000 دانشآموز را به خود اختصاص داده است. محوطه دانشگاه در مرکز شهر سن فرانسیسکو واقع شده است. علاوه بر کلاس های شبانه و آخر هفته، اکثر دوره ها و درجه ها به طور کامل در اینترنت ارائه می شوند.

مأموریت

Golden Gate University با ارائه برنامه های آموزشی باکیفیت و مبتنی بر تمرین در حسابداری ، حقوق ، مالیات ، تجارت و حرفه های مرتبط - به عنوان یک نهاد غیرانتفاعی - در یک محیط یادگیری نوآورانه و چالش برانگیز که پذیرای حرفه ای است ، افراد را برای رهبری و خدمت رسانی آماده می کند. اخلاق و تنوع.

تاریخ

Golden Gate University ، ریشه های آن را به یک سری سخنرانی شبانه آغاز کرد توسط YMCA سن فرانسیسکو در طوفان طلای کالیفرنیا در اوایل 1850s. حتی پس از آن، سخنرانی ها بر مسائل عملی روز مانند آزمون طلا و انگلیسی تمرکز کردند. اولین دوره برنامه درسی دانشگاه در سال 1901 با تشکیل اولین مدرسه حقوق در کالیفرنیا آغاز شد. Golden Gate با ارائه کلاس ها در شب، مطالعات حقوقی را به فرد معمولی ارائه می دهد. چهار دانش آموز شامل اولین کلاس فارغ التحصیل مدرسه حقوق بود. امروز، Golden Gate University به عنوان پیشگام آموزش بزرگسالان در کسب و کار و مدیریت، حسابداری، مالیات، و قانون ادامه می دهد. همانطور که همیشه، GGU بر یادگیری دست آموزی که متخصصان حرفه ای در این زمینه آموزش می دهد، تمرکز می کند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • San Francisco

    536 Mission Street San Francisco, CA 94105, 94105-2968, San Francisco

سوالات