Keystone logo
Global College Malta

Global College Malta

Global College Malta

مقدمه

خوش آمدی گرم به Global College Malta. خوش آمدی!

Global College Malta یکی از معتبرترین و آینده نگرترین موسسات خصوصی در منطقه مدیترانه است که در مالت مستقر است. ما به دلیل ارائه دوره های استثنایی و با کیفیت بالا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مشهور هستیم. برنامه‌های آموزشی و بین رشته‌ای کل‌نگر، کلاس جهانی ما، با هدف آماده‌سازی دانش‌آموزان ما برای داشتن شغلی رضایت‌بخش و با ارزش بالا است.

همه دوره های ما مرتبط و مرتبط با صنعت هستند و به طور فعال خلاقیت، حل مسئله، تفکر انتقادی و انعکاس مثبت آخرین روندها و فناوری های مورد نیاز برای پاسخگویی به نیازهای محیط ها و بازارهای جهانی را تشویق می کنند.

در Global College Malta دوره‌های ما برای افزایش قابلیت استخدام طراحی شده‌اند و ما با افتخار دوره‌هایی با کیفیت بالا در کسب و کار و مدیریت ارائه می‌دهیم. قدرت منحصر به فرد مؤسسه ما ناشی از تخصص و مهارت های آموزشی شناخته شده دانشگاهیان معتبر ما از سراسر جهان است که تجربه آموزشی، تجارت و صنعت گسترده و پیشرو را به ارمغان می آورد. ما افتخار می کنیم که از شما به عنوان نسل بعدی رهبران صنعت استقبال می کنیم تا از طریق یک تجربه یادگیری منحصر به فرد با ما در تعامل باشید و به ساختن آینده موفق خود کمک کنید. هدف ما این است که شما را به مهارت ها و دانشی مجهز کنیم تا به شما در موفقیت در یک محیط رقابتی جهانی کمک کند. هر دوره ای را که انتخاب کنید، ما برای شما آرزوی موفقیت و تجربه یادگیری بسیار لذت بخش و مفید داریم.

درباره Study World Global College Malta

Study World Global College Malta بخشی از یک ارائه‌دهنده موفق بین‌المللی آموزش عالی است که مؤسساتی در سرتاسر جهان دارد. بنابراین شما در حال پیوستن به یک شبکه یادگیری فراجهانی بسیار موفق هستید. Global College Malta همکاری قوی با تعدادی از دانشگاه های معتبر بریتانیا برقرار کرده است و این تجربه و دانش به دوره های تحصیلی شما کمک می کند. این ارتباطات بین المللی به دانشجویان ما اجازه می دهد و از فرصت تحصیل در مالتا و در عین حال کسب مدارک اعطا شده توسط دانشگاه های مشهور جهانی بریتانیا بهره مند شوند.

مدت هاست در مالت تاسیس شده است

با تقریباً یک دهه تجربه در مالت، Global College Malta به دلیل کیفیت بالا شهرت شایسته ای برای خود ایجاد کرده است و دارای پیوندهای قوی و نزدیک با صنعت محلی است. بسیاری از دانشجویان ما در مالتی و سازمان های بین المللی مشاغل بسیار موفقی را ایجاد کرده اند که گواهی بر کیفیت بالا و پتانسیل توسعه مهارت های همه دوره های ما است. در دهه گذشته، کالج تعداد زیادی از دانشجویان را فارغ التحصیل کرده است که دارای مهارت های علمی و عملی بسیار مورد نیاز در محیط کاری قرن بیست و یکم هستند. دانش آموزان ما مهارت هایی را در زمینه های رهبری، مدیریت نوآوری، تفکر خلاق و ارتباطات به رسمیت شناخته اند. بدنه دانشجویی ما تا حد زیادی متشکل از متخصصانی است که به دنبال ارتقاء تجربه حرفه ای خود با مدرک تحصیلی معتبر هستند و یا با تحصیل بیشتر به طور حرفه ای رشد می کنند. تجربیات متنوع دانشجویان و اساتید ما به ایجاد یک محیط آموزشی بسیار غنی، پر جنب و جوش و محرک کمک می کند که در آن افراد فعالانه تشویق می شوند تا دیدگاه ها و دانش خود را به اشتراک بگذارند تا به کل کلاس کمک کنند. تحصیل در کالج همیشه هیجان انگیز و نوآورانه است!

دوره های معتبر

رهبری و مدیریت، بازاریابی، منابع انسانی، تفکر استراتژیک و امور مالی برخی از زمینه‌هایی هستند که دانشجویان ما هنگام ثبت‌نام در یکی از دوره‌های ارائه شده در Global College Maltaمی‌توانند در آنها تخصص داشته باشند. همه دوره های ما به طور رسمی توسط سازمان آموزش عالی و تکمیلی مالتا تایید و تایید شده اند و می توانند در تعدادی از سطوح علمی در چارچوب صلاحیت های مالتا مورد مطالعه قرار گیرند.

هیئت آموزشی منصوب در Global College Malta دارای مهارت‌ها و تجربه بسیار عالی در هر چیزی است که به تجارت و مدیریت مدرن مربوط می‌شود و پایه عملی فوق‌العاده‌ای را در تمام رشته‌هایی که ما تدریس می‌کنیم به دانشجویان ما ارائه می‌دهد.

Global College Malta با ارائه مستمر برتری تحصیلی و از طریق ارائه پشتیبانی و کمک با کیفیت بالا به همه دانشجویان ما، همیشه به شعار خود عمل می کند - توسعه افراد به پتانسیل واقعی خود.

دوره های آموزشی برای افراد حرفه ای

Global College Malta به طور فعال پاسخگوی نیازهای حرفه ای مشغول به کار است - خواه والدین شاغل، مدیر عامل یک سازمان پرمشغله، کارمندی که به دنبال ترفیع است، یا شخصی که می خواهد دانش و تجربیات خود را از طریق کسب مدرک تحصیلی گسترش دهد و غیره. بر. ما برای این افراد پرمشغله به روش‌های مختلف، حمایت‌کننده و هیجان‌انگیز پاسخگو هستیم:

 • جدول زمانی ما به طور خاص برای پاسخگویی به افرادی طراحی شده است که مشغول به کار تمام وقت هستند. تدریس در تمام دوره های ما معمولاً در شب دو یا سه بار در هفته انجام می شود.
 • مدیران پشتیبانی دانشجویان با تجربه ما. هر یک از برنامه های تحصیلی ما دارای یک کارمند اختصاصی است که وظیفه او صرفاً اطمینان از برقراری ارتباط یکپارچه بین کالج، استادان ما و همه دانشجویان ما از طریق حمایت مفید در طول سفر تحصیلی دانشجویان ما است.
 • ما دوره‌های مدولار را ارائه می‌دهیم که مخصوصاً برای حرفه‌ای‌های شلوغی طراحی شده‌اند که ممکن است مجبور باشند ساعات کاری نامنظم داشته باشند و ممکن است برنامه کاری ثابتی نداشته باشند. با داشتن یک ساختار مدولار، شما به راحتی می توانید یادگیری خود را همانطور که شرایط فردی شما دیکته می کند، "پرداخت و از آن خارج کنید".
 • ما به طور خاص برای کسانی که ممکن است مدت زیادی مطالعه نکرده باشند یا ممکن است اعتماد به نفس نداشته باشند، با ارائه جلسات حمایتی که آنها را به سرعت بالا می برد، می پردازیم تا بتوانند واقعاً لذت ببرند و دوره خود را با موفقیت به پایان برسانند.

ما فعالانه از دانشجویان از همه اقشار استقبال می کنیم و هر کاری که می توانیم انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربه یادگیری آنها با کالج تا حد امکان لذت بخش و رضایت بخش باشد. ما همیشه آماده حمایت و کمک هستیم و تلاش می‌کنیم تا با تک تک دانش‌آموزان خود آشنا شویم تا بهتر بفهمیم که چگونه به آنها کمک کنیم تا به پتانسیل واقعی خود دست یابند. ما بسیار مفتخریم که بازخورد دانشجویان ما واقعا خوب است!

ویژگی های پردیس

چرا Global College Malta به عنوان یک دانشجوی بین المللی انتخاب کنید؟

Global College Malta دوره های بین المللی شناخته شده و با کیفیت بالا در زمینه تجارت و مدیریت ارائه می دهد. دوره های ما توسط سازمان آموزش عالی و تکمیلی مالتا در تعدادی از سطوح در چارچوب صلاحیت های مالتا معتبر و معتبر اروپایی هستند که به شما امکان می دهد در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل کنید. تکمیل موفقیت‌آمیز دوره‌های ما فرصت‌های کار و/یا تحصیل بیشتر در مالتا و خارج از کشور را برای شما فراهم می‌کند.

در اینجا در Global College Malta ، ما سعی می‌کنیم تک تک دانش‌آموزان را با نام بشناسیم و به ما این امکان را می‌دهیم که تجربه یادگیری با کیفیت و شخصی و پشتیبانی دانشجویی را برای شما فراهم کنیم. دانش‌آموزانی که در کالج تحصیل می‌کنند سیاست درهای باز را تجربه می‌کنند و به آنها یک معلم خصوصی اختصاص داده می‌شود که به شما در سفر یادگیری شما کمک می‌کند. این سطح بالای حمایت شخصی به افزایش میزان موفقیت دانش آموزان کمک می کند. از زمان تأسیس کالج، ما بیش از 300 دانشجو را با موفقیت فارغ التحصیل کرده‌ایم که پس از آن تأثیری پایدار و مثبت در حوزه‌های کاری انتخابی خود گذاشته‌اند. دانشجویان بین المللی که دوره خود را با موفقیت به پایان رسانده اند، می توانند با بهره مندی از طرح 6 ماهه دولت «بازگشت» در مالتا کار پیدا کنند. این طرح دولتی به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد تا با یافتن شغل مرتبط با دوره تکمیل شده در کالج در مالتا کار کنند. علاوه بر این، متخصصان شاغل که به صورت تمام وقت در مالتا مشغول به کار هستند، می توانند از طرح «دریافت صلاحیت» بهره مند شوند که به دانشجویان حق بازپرداخت 70 درصد از شهریه خود را در قالب بازپرداخت مالیات پس از اتمام موفقیت آمیز می دهد. دوره.

Why Study in Malta?

زبان انگلیسی یک زبان رسمی در مالتا است که زندگی و جاسازی خود را در جامعه محلی برای دانشجویان بین المللی آسان تر می کند. علاوه بر این، مالت جزیره‌ای کوچک در وسط دریای مدیترانه است که از مناظر فوق‌العاده زیبای احاطه شده توسط دریا با حومه‌های متنوع و غنی که دارای تعداد زیادی مکان‌های تاریخی شگفت‌انگیز است، برخوردار است.

مالتا به دلیل آب و هوای دوست داشتنی خود مشهور است و دانش آموزان می توانند بیش از 300 روز در سال از آفتاب و هوای خوب لذت ببرند. مالتا دارای صحنه سرگرمی و اوقات فراغت فعال و پر جنب و جوش است و دانش آموزان هرگز برای انجام کاری متضرر نخواهند شد! دانشجویان بین‌المللی می‌توانند از تاریخ غنی و متنوع، طیف هیجان‌انگیز فعالیت‌های ورزشی در فضای باز، لذت‌های آشپزی غنی، سنت‌ها و فرهنگ تاریخی، کنسرت‌های پاپ و کلاسیک، جشنواره‌ها و بسیاری از فعالیت‌های دیگر لذت ببرند که به طور منظم هزاران بازدیدکننده بین‌المللی را به جزیره جذب می‌کنند. مالت مکانی پر جنب و جوش برای مطالعه است!

مالت یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است و از یک اقتصاد قوی و تمام مزایای عضویت در یک شبکه و اقتصاد بزرگ اروپایی برخوردار است. دانشجویان کالج اغلب از فرصت کار به صورت پاره وقت در حالی که به صورت تمام وقت تحصیل می کنند بهره مند می شوند. مالت از خدمات بهداشتی عالی برخوردار است و به عنوان یکی از امن ترین کشورهای جهان شناخته می شود. سیستم حمل و نقل در مالتا نیز ارزان و کارآمد است و دانشجویان می توانند از این نه تنها برای آمدن به کالج استفاده کنند، زیرا تنها 2 دقیقه با نزدیکترین سرویس اتوبوس فاصله دارد، بلکه می توانند برای سفر به سراسر جزیره برای تجربه زیبایی، فرهنگ و فعالیت های آن استفاده کنند. .

به عنوان یک متقاضی بین المللی برای کالج، از شما خواسته می شود مدارک تحصیلی قبلی و یک کپی از آخرین رزومه خود را ارائه دهید. به طور معمول، بخش پذیرش و استخدام بین‌المللی کالج برای تنظیم یک مصاحبه آنلاین کوتاه با شما تماس خواهد گرفت.

  مکان ها

  • Il-Kalkara

   Global College Malta, Smart City Malta SCM 01, Ricasoli, SCM 1001, Il-Kalkara

  • Buona Vista area

   SmartCity Malta SCM01, , Buona Vista area

  سوالات