Keystone logo
Global College Australasia

Global College Australasia

Global College Australasia

مقدمه

با یک محوطه دانشگاه در شهر پرت ، که نزدیک به همه چیزهایی است که شما برای اقامت در استرالیای زیبای غربی نیاز خواهید داشت. Global College Australasia یک موسسه آموزشی مدرن و پویا است که برنامه های با کیفیت بالا را در یک محیط همگانی ارائه می دهد که باعث ارتقا learning یادگیری می شود و دانشجویان را برای دستیابی به تعالی در مطالعات خود از طریق اجرای عملی ترغیب می کند.

Global College Australasia با شعار "یادگیری رهبری ، تمرین موفقیت" توانمندسازی خلاقیت و یادگیری استفاده از صنعت تاسیس شد. ما یک سازمان آموزش ثبت شده معتبر ملی هستیم که توسط سازمان کیفیت مهارتهای استرالیا (ASQA) ارائه می شود. آنچه ما را از همسالان متمایز می کند ، تأکید اصلی ما بر پرورش تعالی آکادمیک ، استقرار در محل کار و آموزش و همچنین رضایت بخش ساختن تجربه آموزشی دانش آموزان است ، به طوری که آنها زمان Global College Australasia در Global College Australasia تا آخر عمر به یاد می آورند.

آموزش استثنایی ، امکانات برجسته و خدمات گسترده پشتیبانی دانشگاهی و رفاهی در فلسفه آموزشی Global College Australasia نقش Global College Australasia . مدیریت و کارکنان Global College Australasia متخصصان این صنعت هستند که دانش و تجربیات زیادی را به کلاس می آورند. اندازه کلاس ها کم است و روش تدریس دوستانه ، حمایتی و شخصی است.

ما دانش آموزان را از همه زمینه های فرهنگی دعوت می کنیم که زیبایی طبیعی و سبک زندگی آرام استرالیای غربی را در حالی که مدرک رقابتی بین المللی با کیفیت بالا کسب می کنند ، تجربه کنند. شما یک محیط عالی برای مطالعه را تجربه خواهید کرد. دانشگاه ما دارای طیف گسترده ای از امکانات با کیفیت برای کمک به شما در یادگیری ، مشارکت و معاشرت است. ما از شما دعوت می کنیم تا به طیف متنوعی از برنامه های ارائه شده نگاه کنید و مزایای بسیاری را برای انتخاب تحصیل در کالج خود در نظر بگیرید.

مکان ها

 • East Perth

  Wellington Street,176, 6004, East Perth

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات