Keystone logo
Georgia State University

Georgia State University

Georgia State University

مقدمه

یک موسسه تحقیقاتی عمومی کارآفرین در قلب آتلانتا

Georgia State University ، که در سال 1913 تاسیس شد، دارای ماموریت عالی در تدریس، تحقیق و خدمات است. این دانشگاه تحقیقاتی بزرگ که در قلب مرکز شهر آتلانتا واقع شده است، سختگیری های آکادمیک را با یک تجربه غنی دانشگاهی ترکیب می کند و زندگی دانشجویان را متحول می کند و رهبران آینده را شکل می دهد. Georgia State University بیش از 53000 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد را در 11 کالج و مدرسه ثبت نام می کند و به طور مداوم به دلیل نوآوری و تدریس در رتبه بالایی قرار دارد.

ایالت جورجیا با ثبت نام یکی از متنوع ترین گروه های دانشجویی در کشور، دومین دانشگاه بزرگ در این ایالت است، با دانشجویانی که از هر شهرستان در گرجستان، هر ایالت در کشور و از بیش از 145 کشور می آیند.

مدرسه کسب و کار که شبیه بقیه دنیاست

کالج تجارت جی. مک رابینسون در Georgia State University

بزرگترین مدرسه بازرگانی در جنوب و بخشی از یک موسسه تحقیقاتی بزرگ، کالج بازرگانی جی. مک رابینسون Georgia State University دارای 200 استاد، 8000 دانشجو و 80000 فارغ التحصیل است.

این کالج با دانشجویان فارغ التحصیل از تقریبا 70 کشور جهان، در سطح جهانی و در سطح جهانی است. MBA آن به طور مداوم توسط Bloomberg Businessweek و US News & World Report در میان بهترین ها قرار دارد (20 دانشگاه برتر در بین دانشگاه های دولتی)، و MBA اجرایی آن در لیست برنامه های برتر جهان توسط Financial Times قرار دارد.

کالج بازرگانی رابینسون و ایالت جورجیا که در آتلانتا واقع شده است، بیش از هر مدرسه دیگری در جنوب شرقی، مدیران ارشد جورجیا را با مدارک تحصیلات تکمیلی بازرگانی تولید کرده است. کالج بازرگانی رابینسون به جامعه متنوع خود با بیش از 1500 دانشجو در مجموعه ای از 18 برنامه کسب و کار فارغ التحصیل از جمله MBA (با تمرکز STEM در تجزیه و تحلیل تجاری)، مدرک MBA دوگانه، 13 کارشناسی ارشد تخصصی (شامل 6 برنامه گواهی STEM) افتخار می کند. ، MBA اجرایی، دکترای اجرایی در مدیریت بازرگانی و مدارک تحصیلات تکمیلی انعطاف پذیر.

چه یک راه‌انداز حرفه‌ای، ارتقاء دهنده شغل یا تغییر شغل باشید، MBA انعطاف‌پذیر و با سرعت دلخواه ما، یک تجربه یادگیری به‌روز و عملی با تجربه‌های غوطه‌وری کامل و حیاتی مادام‌العمر ارائه می‌دهد. کارگاه‌های مهارت‌های شغلی به تجربه MBA تبدیل می‌شوند تا از گام بعدی موفق در حرفه شما اطمینان حاصل کنند.

220482_1366_front.jpg

آمار

  پذیرش ها

  درخواست خود را آماده کنید

  اجزای برنامه شامل:

  • درخواست آنلاین خود را ارسال کنید
  • ریزنمرات دانشگاه
  • مقاله
  • خلاصه
  • مصاحبه ویدیویی ضبط شده (مصاحبه زنده برای MBA الزامی است)
  • آزمون آیلتس یا تافل (فقط متقاضیان بین المللی)
  • مواد تکمیلی (توصیه نامه، مقاله اختیاری و نمرات آزمون GRE/GMAT - لازم نیست)

  برای جزئیات بیشتر در مورد معیارهای خاص برای برنامه مورد علاقه خود، لطفاً از:

  درخواست برای یک برنامه کارشناسی ارشد تخصصی - کالج رابینسون ایالت جورجیا (gsu.edu)

  فرآیند درخواست MBA - کالج رابینسون ایالت جورجیا (gsu.edu)

  متقاضیان ایالت جورجیا در صورت داشتن هر یک از معیارهای زیر به عنوان "بین المللی" طبقه بندی می شوند:

  • دانشجویانی که با ویزای غیر مهاجرتی در ایالات متحده هستند (B-1، H-1، J-1، و غیره)
  • دانشجویانی که در خارج از ایالات متحده زندگی می کنند برای تحصیل در ایالات متحده به ویزای F-1 نیاز دارند
  • دانشجویانی که در حال درخواست برای وضعیت اقامت دائم هستند اما هنوز کارت اقامت دائم را دریافت نکرده اند.
  • دانش آموزانی که در خارج از ایالات متحده تحصیل کرده اند

  علاوه بر رعایت کلیه شرایط پذیرش برای برنامه کسب و کار فارغ التحصیل مورد علاقه خود، به عنوان یک دانشجوی بین المللی باید مطالب زیر را در مهلت مناسب ارسال کنید:

  • اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، اثبات تسلط به زبان انگلیسی . الزامات مهارت انگلیسی و لیست کشورهای معاف مورد تایید دانشگاه را ببینید .
  • ارزیابی رسمی همه رونوشت های خارجی -
   • اگر برای کالج بازرگانی J. Mack Robinson درخواست می دهید، ارزیابی مدارک بین المللی شما برای معادل مدرک به عنوان بخشی از برنامه مورد نیاز است.
   • دفتر پذیرش فارغ التحصیلان تمام تلاش خود را برای ارزیابی اعتبار شما در داخل انجام خواهد داد.

  تسلط به زبان انگلیسی

  علاوه بر رعایت سایر شرایط لازم برای پذیرش، افراد غیر بومی انگلیسی باید تسلط کافی به زبان انگلیسی را نشان دهند. اثبات مهارت انگلیسی را می توان از طریق یکی از موارد زیر نشان داد:

  • مدرک لیسانس یا فارغ التحصیلی در داخل (از یک موسسه معتبر) یا خارج از ایالات متحده، که در آن انگلیسی زبان رسمی کشور است - به فهرست کشورهای تایید شده توسط Georgia State University که این شرط را برآورده می کنند، مراجعه کنید.
  • نمرات تافل (کاغذی یا اینترنتی)
  • نمرات آیلتس
  • تکمیل سیستم دانشگاه جورجیا برنامه ESL تایید شده

  هر متقاضی که کشور محل تولدش انگلیسی زبان باشد (همانطور که در فهرست معافیت مهارت زبان انگلیسی GSU ذکر شده است ) مشمول الزامات مهارت انگلیسی نیست.

  الزامات ویزا

  پس از اینکه I-20 یا DS-2019 خود را از ایالت جورجیا دریافت کردید، نوبت به درخواست ویزای خود می رسد. ویزای F-1 یا J-1 به شما امکان می دهد برای شروع تحصیل خود وارد ایالات متحده شوید. شما از I-20 یا DS-2019 خود از ایالت جورجیا برای درخواست یا تمدید نمای خود با دنبال کردن مراحل زیر استفاده خواهید کرد:

  1. هزینه SEVIS I-901 خود را بپردازید. برای انجام این پرداخت به شناسه SEVIS خود نیاز دارید که در I-20 یا DS-2019 شما قرار دارد.
  2. درخواست آنلاین ویزای غیر مهاجرتی، فرم DS-160 را تکمیل کنید و صفحه تایید فرم درخواست را چاپ کنید تا به مصاحبه خود بیاورید.
  3. با استفاده از I-20 یا DS-2019 و رسید پرداخت هزینه I-901، در نزدیکترین کنسولگری یا سفارت ایالات متحده وقت ویزا بگیرید.
  4. ویزای شما تا 120 روز قبل از تاریخ شروع در I-20 یا DS-2019 شما صادر نخواهد شد. ممکن است قبل از تاریخ صدور ویزا در یک قرار ملاقات حضوری شرکت کنید، اما به خاطر داشته باشید که باید منتظر بمانید تا ویزای خود صادر شود.
  5. قبل از شروع کلاس ها در ایالت جورجیا ویزای خود را دریافت کرده و برنامه های سفر خود را تنظیم کنید. قبل از دریافت ویزا بلیط هواپیما خود را نخرید .

  بورسیه و بودجه

  ما درک می کنیم که تحصیلات تکمیلی نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی دارد. ما فرصت های دستیار فارغ التحصیل (GA) را برای حمایت از دانشجویان برجسته در تعقیب اهداف تحصیلی خود ارائه می دهیم.

  متقاضیانی که درخواست های تکمیل شده را ارسال می کنند به طور خودکار برای جوایز Graduate Assistantship (GA) در نظر گرفته می شوند.

  • جوایز GA در هر برنامه متفاوت است، اما معیارها شامل پیشرفت تحصیلی و شغلی برتر، تجربیات شخصی متنوع و معنادار، مهارت‌های بین فردی قوی و پتانسیل رهبری است.
  • موقعیت های GA بسیار انتخابی هستند.
  • اگر برای جایزه GA انتخاب شده اید، پس از پذیرش به شما اطلاع داده می شود.

  دستیار فارغ التحصیل چه چیزی را شامل می شود؟

  دستیاران تحصیلات تکمیلی به دو دسته اصلی تقسیم می شوند:

  • آکادمیک - دستیاران فارغ التحصیل دانشگاهی در پروژه ها و ابتکارات تحقیقاتی با اساتید همکاری نزدیک دارند.
  • اداری - دستیاران فارغ التحصیل اداری از بخش های کالج بازرگانی پشتیبانی می کنند.

  تعهدات کاری دستیاران فارغ التحصیل از 12 تا 16 ساعت در هفته بسته به جایزه GA متغیر است.

  آیا در زمان پذیرش GA دریافت نکردید؟ شما هنوز هم می توانید برای یکی درخواست کنید!

  شما هنوز هم ممکن است واجد شرایط باشید و می توانید برای فرصت ها در رابینسون و پردیس ایالت جورجیا درخواست دهید. هنگامی که سپرده ثبت نام خود را ارسال کردید، می توانید برای مشاهده سایر فرصت های دستیار فارغ التحصیل در ایالت جورجیا به سایت Handshake ما دسترسی پیدا کنید.

  فرصت های بورسیه

  خارج از دستیاران تحصیلات تکمیلی، بر اساس معیارهای خاص، فرصت های بورسیه تحصیلی محدودی وجود دارد.

  فرصت های بورس تحصیلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ایالت جورجیا را می توان در اینجا مشاهده و اعمال کرد: همه فرصت ها - بورسیه های Georgia State University (academicworks.com)

  رتبه بندی

  رتبه بندی کالج تجاری جی مک رابینسون Georgia State University

  وقت آن است که توپ های کانفتی را بشکنیم و شروع به تمرین رقص پیروزی خود کنیم زیرا Georgia State University دوباره به آن بازگشته است! زیر را بخوانید تا بدانید چه چیزی را جشن می گیریم و به این سرگرمی بپیوندید.

  Georgia State University برای چهارمین سال متوالی عنوان "No. 1 دانشگاه دولتی برای تدریس در مقطع کارشناسی، و اگر این به اندازه کافی چشمگیر نبود، ما نیز «خیر» هستیم. 2 برای نوآوری» برای سومین سال متوالی. این ساده است، ثبات کلیدی است!

  اکنون، ما می دانیم که به چه چیزی فکر می کنید. "یک رتبه بندی دانشگاهی دیگر، مسئله بزرگ." اما نکته مهم اینجاست، دوستان: ایالت جورجیا فقط سوار بر موج کوتاه مدت برتری نیست. نه، ما هفت سال تمام در بین چهار نفر برتر نوآوری بوده ایم! و برای پنج سال از آن سال‌ها، ما دومین نوآوران برتر شهر بوده‌ایم.

  این همش نیست! کالج بازرگانی جی مک رابینسون در ایالت جورجیا نیز در حال ایجاد موج است. برنامه های کسب و کار فارغ التحصیل ما بسیار شناخته شده و دارای رتبه خوبی هستند از جمله:

  • رتبه بندی های کلیدی در بین دانشگاه های دولتی ایالات متحده:

  ‒ 20 برنامه برتر MBA پاره وقت اخبار ایالات متحده و WR (آوریل 2023)

  ‒ شماره 7 MS Information Systems US News & WR (آوریل 2023)

  ‒ شماره 7 MS Marketing TFE Times (فوریه 2023)

  ‒ شماره 6 املاک و مستغلات ایالات متحده اخبار و WR (آوریل 2023)

  ‒ شماره 6 مجله مدیر اجرایی MBA (آوریل 2023)

  ‒ #5 MS Analytics TFE Times (فوریه 2023)

  ‒ شماره 5 MS مهندسی مالی (QRAM) TFE Times (فوریه 2023)

  ‒ شماره 2 MS Finance TFE Times (فوریه 2023)

  در پایان، Georgia State University فقط یک شگفتی یک ضربه نیست. وقتی صحبت از نوآوری، آموزش و آموزش کسب و کار به میان می آید، ما یک نیروگاه هستیم. ما این را به یک علم تبدیل کرده ایم و به طور مداوم هر سال در حال پختن عظمت هستیم.

  مکان ها

  • Buckhead

   Tower 200, 3348 Peachtree Rd NE, Atlanta, 30625, Buckhead

   سوالات