Keystone logo
Georgetown University School of Continuing Studies

Georgetown University School of Continuing Studies

Georgetown University School of Continuing Studies

مقدمه

در باره

دانشکده مطالعاتی دانشگاه جورج تاون (SCS) برنامه های فارغ التحصیل در مطالعات حرفه ای و لیبرال، بیش از 30 برنامه گواهینامه حرفه ای، آموزش های سفارشی و شرکت های بزرگ، مدرسه تابستانی و برنامه های ویژه و دوره کارشناسی نیمه کارشناسی دانشگاه را ارائه می دهد.

SCS با متصل کردن محققان و تمرینکنندگان با برنامه های نوآورانه آموزشی، شما را با مهارت هایی که برای موفقیت در چشم انداز کسب و کار امروز در حال پیشرفت است، آماده می کند.

به عنوان یک دانش آموز در SCS، شما به یک جامعه دانشگاهی متشکل از متشکل از:

 • نزدیک به 300 دانشجوی نظامی
 • 45 درصد زنان و مردان رنگ
 • دانش آموزان از بیش از 45 صنایع
 • بیش از 300 دانشجوی بین المللی که 75 ملیت دارند
 • دانش آموزان بین 20 تا 88 ساله

ماموریت SCS

مأموریت: ارائه یک آموزش جهانی مبتنی بر ارزش ها به مجموعه ای متنوع از جوامع و افراد در سراسر حرفه های علمی و حرفه ای خود. برای بهبود اشتغال و توسعه نیروی کار؛ و کمک به ایجاد یک جامعه شهری مدون، آگاهانه و جهانی آگاهانه.

چشم انداز: برای ایجاد زندگی و شغلی از فراگیران فراگیر فراگیر با ارائه دسترسی به آموزش حرفه ای لیبرال و حرفه ای برای همه به صورت حرفه ای و شخصی.

پردیس ما

کاوش DC

مدرسه مطالعات مداوم در قلب پایتخت کشور قرار دارد. در داخل کلاس درس، شما از رهبران صنعت یاد بگیرید، با دانشمندان معروف آشنا شوید و با همسالان خود از سراسر کشور و سراسر جهان همکاری کنید. در اطراف گوشه، موزه ها، آثار تاریخی، رستوران ها و جاذبه های فرهنگی خواهید یافت.

بی حد و حصر بیاموزید

دانشگاه دولتی مدرن مرکز شهر DC دارای بیش از 95،000 فوت مربع کلاس، دفتر، و فضای جلسه با تکنولوژی یکپارچه است. این امکانات شامل 30 کلاس درس، 14 اتاق مطالعه گروهی، یک سالن دیدنی 125 نفره، آزمایشگاه رسانه های دیجیتال و استودیوی پخش، کلیسای مذهبی، کتابخانه، کافی نت و چندین اتاق سالن است.

ارتباط با صنعت

یک جزء اصلی از دیدگاه استراتژیک SCS این است که همکاری های قوی و روابط با کارشناسان و سازمان های صنعتی از جامعه محلی را مهیا سازد. محله مرکز شهر ما صدها نفر از شرکت ها و سازمان هایی است که صنایع و بخش های وسیع را شامل می شوند، از جمله شرکت های روابط عمومی؛ روزنامه نگاری، ارتباطات، و سازمان های رسانه ای؛ شرکت های صنعت ورزشی؛ آژانس منابع انسانی؛ سازمان های دولتی؛ سازمان های غیر انتفاعی؛ و خیلی بیشتر.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

 • Washington

  3700 O Street, N.W., Washington D.C. 20057, 20057, Washington

 • USA Online

  USA Online, آمریکا

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات