Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

مقدمه

علم با پزشکی روبرو می شود

بخشی از فرصتهای تحقیقاتی بی نظیر باشید که با پیگیری س questionsالات تحقیقات زیست پزشکی در زمینه بیماریهای انسانی تقویت می شود.

151529_151484_1.jpg

یک مرکز شکوفایی و پویای عالی در دانشکده پزشکی دانشگاه جورج تاون ، گروه بیوشیمی و زیست شناسی سلولی و مولکولی یک طبقه کامل از ساختمان علوم پایه را اشغال کرده و دارای امکانات اضافی در سایر بخشهای مرکز پزشکی است. منابع دپارتمان از طریق طیف وسیعی از مطالعات مشترک با محققان در انستیتو های ملی بهداشت ، سازمان غذا و دارو ، وزارت دفاع ایالات متحده ، م Nationalسسات ملی استاندارد و فناوری و سایر موسسات تحقیقاتی دولت و همچنین بیوتکنولوژی غنی می شوند. صنعت در کلانشهر واشنگتن. این همکاری ها امکان دسترسی به طیف گسترده ای از تخصص و فن آوری های پیشرفته را فراهم می کند.

برنامه MS در بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی در جورج تاون از طریق دوره های منحصر به فرد خود و فرصت های تحقیقاتی بی نظیر ، مسیر ایده آل برای دستیابی به حرفه پزشکی را مشخص می کند که با پیگیری سوالات تحقیقات زیست پزشکی در زمینه بیماری های انسانی تقویت می شود. برنامه MS خود را به عنوان یک برنامه آموزشی جذاب و سکوی پرتابی برای یک حرفه تحقیقاتی در پزشکی وام می دهد. این برنامه متعهد است تا محیطی منحصر به فرد برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی فراهم کند که در آن یاد بگیرند که چگونه می توان از بیوشیمی ، زیست شناسی مولکولی ، زیست سلولی و ژنتیک برای حل مشکلات قابل توجه در بهداشت عمومی و پزشکی استفاده کرد. تأکید قابل توجهی بر ارتباطات علوم ، با فرصتهای متعدد برای دانش آموزان برای استفاده از مهارتهای ارتباطی کتبی و شفاهی خود در طول دوره آموزش در برنامه ، داده می شود.

دوره های کارآموزی چهار اعتبار با مربیان تحقیق در آزمایشگاه های مختلف GUMC در داخل دانشگاه یا خارج از دانشگاه در سازمان های دولتی مانند NIH و FDA و همچنین دالان صنعت بیوتکنولوژی مریلند انجام می شود. فارغ التحصیلان برنامه MS در بیوشیمی به دنبال شغل در درجه اول تحقیقات دانشگاهی ، دولتی یا بیوتکنولوژی هستند. اکثر دانشجویان ما با استفاده از مهارت ها و آموزش های جورج تاون برای پیشبرد آینده شغلی دانشگاهی و تحقیقاتی خود ، به برنامه های دکترا ، دکتری ، دکترا ، JD یا MBA می روند.

Ph.D. برنامه

این بخش دارای دو دکترا است. برنامه ها. دکترا دانشجویان در این زمینه صاحب نظر هستند.

برنامه های کارشناسی ارشد

با یکی از پنج برنامه کارشناسی ارشد علوم یا برنامه گواهی تحصیلات تکمیلی ، برنامه ای را که به بهترین وجهی برای شما مناسب است پیدا کنید.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVDYujOwpV2wgkwvFoY4kH5w1Ak--zB933iyUzDXpXdTCjEw/viewform

مکان ها

  • Washington

    Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology 337 Basic Science Building 3900 Reservoir Road, N.W., Washington D.C. 20057, 20057, Washington

    سوالات