Keystone logo
GEMA Business School

GEMA Business School

GEMA Business School

مقدمه

برای بیش از 35 سال، GEMA Business School دوره های مدیریتی سطح بالا را برای افراد و سازمان ها در سطح ملی و بین المللی توسعه داده است. با مجموعه گسترده ای از مدرک کارشناسی ارشد خود، برنامه های اجرایی برای کارآفرینان و مدیران، برنامه های شرکت ها برای شرکت های دولتی و خصوصی و دوره های صدور گواهینامه بین المللی در زمینه منابع انسانی، بازاریابی و مدیریت پروژه نیز برگزار می شود. ارتباط با دنیای انجمن های تجاری و تجاری، برنامه های آموزشی عالی، دانشکده با جایگاه بین المللی، نام تجاری مشهور و استراتژیک:

این فقط برخی از عناصر است که GEMA Business School انتخاب از برتری در چشم انداز ایتالیایی مدارس مدیریت است.

چرا GEMA Business School ؟

GEMA Business School بیش از 30 سال است که از طرف شرکت های ملی و بین المللی آموزش مدیریتی ارائه می دهد.

طیف گسترده ای از دوره های تحصیلات تکمیلی، برنامه های اجرایی برای کارآفرینان و مدیران، برنامه های شرکت ها برای شرکت های دولتی و خصوصی، مدرسه کسب و کار ما را به عنوان یکی از پویاتر و قابل توجه ترین چشم انداز ملی طبقه بندی می کند.

ما در زمینه آموزش و پرورش و اهداف واجد شرایط و متمایز با هدف افزایش استعدادها، توسعه مهارت ها، ترویج رشد مردم و شرکت ها هستیم.

GEMA Business School دارای ارتباط قوی با سازمان های بین المللی و انجمن های جهانی است، با طیف وسیعی از برنامه های آموزش عالی، دانشکده بین المللی و شناخت و گواهینامه ها در زمینه آموزش مدیریت. اینها تنها تعدادی از عناصر هستند که GEMA Business School انتخاب می کنند در بین چشم انداز مدارس کسب و کار در ایتالیا.

مکان ها

  • Rome

    Via Umberto Quintavalle, 100, 00173, Rome

سوالات