Keystone logo
Gdańsk University of Technology

Gdańsk University of Technology

Gdańsk University of Technology

مقدمه

Gdańsk University of Technology (نام لهستانی: Politechnika Gdańska) یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های لهستان و بزرگترین دانشگاه فنی در شمال لهستان است.

این شرکت در سال 1904 تأسیس شد و از آن زمان تاکنون به آموزش مهندسین در سطح جهانی در زمینه های مختلف علم و فناوری پرداخته است.

واقع در گدانسک - شهری با سنت هزار ساله و دروازه ای به خط ساحلی لهستان - مکان مناسبی برای مطالعه و لذت بردن از زندگی دانشجویی است.

بالاترین استانداردهای اروپا برای انجام تحقیقات

در سال 2017، کمیسیون اروپا به Gdańsk Tech حق استفاده از لوگوی معتبر HR Excellence in Research را اعطا کرد. بنابراین Gdańsk University of Technology به عنوان مؤسسه ای شناخته شد که برخی از بهترین شرایط کار و توسعه را برای محققان در اروپا ایجاد می کند.

یکی از بهترین دانشگاه های لهستان

Gdańsk University of Technology دومین دانشگاه برتر تحقیقاتی لهستان در مسابقه "ابتکار عالی - دانشگاه تحقیقاتی" وزارت علوم و آموزش عالی است. اینجاست که اختراعات مورد استفاده در لهستان و در سراسر جهان ایجاد می شود - ارتباط با استفاده از چشم، داروی زیست محیطی برای پوکی استخوان، مواد زیست تخریب پذیر و بسیاری موارد دیگر.

آمار

نقاط قوت اصلی Gdańsk University of Technology

 • Gdańsk University of Technology در مسابقات وزارت علوم و آموزش عالی بهترین دانشگاه تحقیقات فنی لهستان شد.
 • این دانشگاه از 8 دانشکده با 37 رشته تحصیلی تشکیل شده است.
 • بیش از 1000 معلم آکادمیک استخدام می کند و 13 هزار دانش آموز را آموزش می دهد.
 • فارغ التحصیلان نه تنها پس از فارغ التحصیلی به راحتی شغل پیدا می کنند، بلکه اغلب با موفقیت کسب و کار خود را ایجاد و اداره می کنند.*
 • برای داوطلبان بالقوه، مهم است که بدانند Gdańsk University of Technology یکی از محبوب ترین دانشگاه ها در بین جوانان است.
 • دانشجویان بین‌المللی در Gdansk Tech از پشتیبانی بی‌نظیری، هم در طول فرآیند پذیرش و هم در طول تحصیل، از طرف دفتر استقبال** برخوردارند - نهادی که به ارتقای دانشگاه در سطح بین‌المللی، جذب نامزدهای خارج از کشور و حمایت از تازه واردان اختصاص دارد.

*طبق یک نظرسنجی در سراسر کشور، درآمد Gdańsk University of Technology فارغ التحصیل در رتبه چهارم در بین فارغ التحصیلان کشور قرار دارد.

** دفتر خوش آمدگویی بخشی از دفتر روابط بین الملل Gdańsk University of Technology است و برای ارائه اطلاعات و مشاوره به داوطلبان و دانشجویان بین المللی ایجاد شده است. کارکنان پشتیبان و چند زبانه می توانند به سوالات مربوط به درخواست ها، دانشگاه، قانونی شدن اقامت در لهستان، محل اقامت و کمک به حل مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید پاسخ دهند.

  ویژگی های پردیس

  تحصیل و تحصیل در مکانی زیبا

  پردیس Gdańsk University of Technology مکانی منحصر به فرد است که یکی از زیباترین پردیس های اروپا محسوب می شود. مکان هایی برای استراحت در مناطق سرسبز، یک باشگاه دانشجویی با سنت دیرینه، و بهترین «Juwenalia» (تعطیلات دانشجویی) در لهستان تنها بخشی از فرصت هایی است که در انتظار دانشجویان آینده است. همه اینها در وسط تراکم سه شهر - یکی از بهترین مکان ها برای زندگی در لهستان.

   آمار فارغ التحصیلان

   رتبه بندی

   • رتبه اول در سال 2018 و رتبه دوم در سال های 2019، 2020، 2021 و 2022 در رتبه بندی وزارت علوم و آموزش عالی سنجش میزان محبوبیت تحصیلی در بین داوطلبان.
   • Gdansk Tech بر اساس رتبه بندی دانشگاه های آموزش عالی تایمز به عنوان یکی از 10 دانشگاه زیبا در اروپا طبقه بندی شده است.
   • اولین در لهستان در رتبه بندی دانشگاه های سبز UI Green Metric
   • طبقه بندی شده در رتبه بندی دانشگاه های جهانی، بهترین کارشناسی ارشد Eduniversal، QS EECA و رتبه بندی شانگهای

   در بین 1000 دانشگاه برتر دنیا

   Gdańsk University of Technology یکی از 8 دانشگاه لهستان است که در رتبه بندی معتبر دانشگاهی دانشگاه های جهان (ARWU) طبقه بندی شده است که به عنوان رتبه بندی شانگهای نیز شناخته می شود. هر سال، ARWU بیش از 2000 دانشگاه را رتبه بندی می کند و فهرستی از 1000 دانشگاه برتر را منتشر می کند. Gdańsk University of Technology در سال 2020 در محدوده 801-900 طبقه بندی شد.

   شرایط پذیرش در برنامه

   تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

   آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

   مکان ها

   • Gdańsk

    Gdańsk University of Technology 11/12 Gabriela Narutowicza Street 80-233 Gdańsk, 80, Gdańsk

   سوالات