Keystone logo
© GBS Malta
Global Banking School, Malta

Global Banking School, Malta

Global Banking School, Malta

مقدمه

GBS Malta در ارائه آموزش های سازنده در سطوح کارشناسی ارشد و لیسانس - با تمرکز بر توسعه حرفه ای حرفه ای تخصص دارد. به عنوان موسسه ای با تعداد زیادی دانشجوی کارشناسی ارشد از سراسر جهان، ما مفتخریم که جمعیت دانشجویی متنوعی داریم که آرزوی سرعت بخشیدن به مسیرهای شغلی خود را دارند.

دانشجویان مالت در یکی از امن ترین کشورهای اروپا هستند. فرودگاه بین المللی مالت را به تمام شهرهای بزرگ در سراسر قاره و منطقه خلیج فارس متصل می کند. هنگامی که دانش‌آموزان وارد می‌شوند، از تنوع جزیره مدیترانه‌ای خوش‌آمد ما، با مجموعه‌ای عالی از چیزها برای تجربه و آب و هوای زیبا در طول سال قدردانی خواهند کرد.

دانشجویان ما با ترکیبی از توسعه هدفمند علمی، شخصی و حرفه ای فارغ التحصیل می شوند. آنها آماده خواهند بود تا با اطمینان در آینده شغلی خود با مدارک انگلیسی شناخته شده جهانی که توسط هیئت مدیره MFHEA تایید شده است، ادامه دهند.

ویژگی های پردیس

با GBS مطالعه کنید

GBS Malta در قلب سنت جولیانس واقع شده است و همه چیز مورد نیاز شما در دسترس است. تمامی کلاس های درس مجهز به جدیدترین تکنولوژی برای آموزش و یادگیری هستند و فضاهای اختصاصی برای مطالعه، تحقیق و معاشرت در آن وجود دارد. تراس پشت بام ما منظره ای به منطقه اطراف دارد و مکانی عالی برای ملاقات با دانشجویان شماست.

سخنرانان با تجربه، همه متخصصان در زمینه خود، مطمئن خواهند شد که کلاس های شما جذاب و الهام بخش است.

تیم پشتیبانی دانشجویی برای کمک به شما در مورد هر گونه کمک تحصیلی یا رفاهی که ممکن است نیاز داشته باشید وجود دارد. این تیم به خوبی مجهز است تا به شما در انجام تشریفات ویزا از مراحل پذیرش تا پس از عضویت کمک کند.

پردیس GBS Malta

پردیس دارای کافی‌شاپ‌ها، کافه‌ها و فروشگاه‌های محلی در آستان است، و در مرکز همه چیزهایی است که مالت ارائه می‌کند - فقط 10 دقیقه از Sliema، 30 دقیقه از والتا، و پنج دقیقه پیاده‌روی از یک ساحل شنی کوچک.

 • کلاس های درس با تکنولوژی روز
 • آزمایشگاه کامپیوتر برای مطالعه و تحقیقات آنلاین
 • کتابخانه دانشجویی و فضای مطالعه آرام اختصاصی
 • وای فای رایگان برای همه دانش آموزان
 • تراس روی پشت بام برای معاشرت

  الزامات ویزا

  اگر قصد تحصیل در مالتا را دارید، به احتمال زیاد به ویزای دانشجویی نیاز خواهید داشت.
  پس از 4 تا 5 هفته اقامت در مالتا، باید برای یک اجازه اقامت الکترونیکی درخواست دهید که به شما امکان می دهد در طول مدت تحصیل خود در مالتا بمانید. اخذ مجوز اقامت الکترونیکی به شما امکان می دهد در طول دوره تحصیلی خود در GBS Malta به صورت پاره وقت زندگی، تحصیل و کار کنید.

  ویزای تحصیلی مالتا

  تیم پشتیبانی اختصاصی ویزا ما برای تمام مراحل فرآیند ویزای شما به شما کمک های تخصصی ارائه می کند.
  ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا شرایط احتمالی ویزا را که ممکن است داشته باشید بیابید و درک واضح‌تری از فرآیند به شما ارائه کنیم. همچنین ممکن است لازم باشد مدارک اصلی خاصی را برای تکمیل فرآیند ویزا به مالتا بیاورید.
  چندین فاکتور مهم برای درخواست ویزای دانشجویی وجود دارد که باید در نظر بگیرید و اطلاعات زیر برخی از نکات کلیدی را که باید بدانید را برجسته می کند.

  چه کسانی برای تحصیل در مالتا به ویزا نیاز دارند؟

  اگر اهل سوئیس یا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا / EEA نیستید، برای تحصیل در مالتا به ویزای دانشجویی نیاز دارید. اگر قصد تحصیل با GBS Malta را دارید، در دوره کارشناسی تمام وقت یا کارشناسی ارشد تحصیل خواهید کرد. این دوره های تمام وقت بیش از سه ماه طول می کشد، بنابراین اگر شما یک تبعه غیر اتحادیه اروپا / EEA / سوئیس هستید، به مجوز اقامت الکترونیکی نیاز خواهید داشت.

  چگونه برای ویزا اقدام کنیم؟

  در GBS Malta ، ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همه دانش‌آموزان ما تجربه مثبتی برای درخواست ویزا دارند.
  این صفحه اطلاعاتی را که برای درک آسان‌تر فرآیند درخواست ویزا نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد - به شما ایده بهتری از الزامات در سراسر درخواست ویزا می‌دهد.
  الزامات ذکر شده در اینجا به دلیل تغییرات سیاست داخلی دولت مالت، تغییرات سیاست خارجی و سایر عوامل در معرض تغییر هستند. توصیه می کنیم با تماس با نزدیکترین سفارت یا کمیسیون عالی مالتی در کشور خود از آخرین اطلاعات ویزا آگاه باشید. پیروی از این توصیه تضمین می کند که شما با آخرین اطلاعات برای پشتیبانی از درخواست ویزای خود به روز هستید.

  ویزای دانشجویی و اجازه اقامت الکترونیکی

  ویزا مجوز رسمی است که به طور موقت به افراد اجازه سفر به یک کشور خارجی را می دهد، بنابراین باید بررسی کنید که آیا برای سفر به مالتا نیاز به درخواست ویزا دارید یا خیر.
  از سوی دیگر، مجوز اقامت الکترونیکی مدرکی است که برای اینکه بتوانید در طول مدت تحصیل خود در مالتا بمانید، به آن نیاز دارید. دانشجویان پس از ورود و ثبت نام باید برای مجوز اقامت الکترونیکی اقدام کنند. این مجوز همچنین به عنوان یک کارت شناسایی استفاده می شود و به شما امکان می دهد به همراه یک پاسپورت معتبر در منطقه شینگن سفر کنید.
  اگرچه ممکن است برای ورود به مالتا نیازی به ویزا نداشته باشید، اما بیشتر دانشجویان هنوز نیاز به درخواست مجوز اقامت دارند، بنابراین بهتر است قبل از ورود به مالتا با اطلاعات آن آشنا شوید.

  برای درخواست ویزای تحصیلی مالتا چه مدارکی لازم است؟

  در اینجا لیستی از اسناد رایجی که ممکن است از شما خواسته شود ارائه کنید آمده است:

  • فرم درخواست ویزا
  • عکس پاسپورت اخیر
  • گذرنامه/سند مسافرتی معتبر
  • بیمه درمانی مسافرتی
  • برنامه سفر تایید شده
  • اثبات بودجه کافی برای تحصیل و پوشش هزینه های زندگی
  • نامه اصلی پذیرش از GBS HE Malta
  • صورت حساب بانکی (3 ماه گذشته از تاریخ درخواست ویزا)
  • کپی کارت بانکی قابل استفاده در سطح بین المللی
  • مدرک اقامتی
  • مدرک پرداخت هزینه های دوره (50% سپرده یا کامل)
  • اصل فتوکپی پاسپورت فعلی
  • اثبات تسلط کافی به زبان
  • جدول زمانی دوره (ارائه شده توسط تیم GBS Malta )
  • فرم GDPR (ارائه شده توسط تیم GBS Malta )

  بورسیه و بودجه

  داشتن دید روشنی از امور مالی خود به عنوان یک دانشجو، نقش مهمی در نتیجه تحصیل شما دارد. شما باید بدانید که چگونه می توانید هزینه های تحصیل و زندگی خود را برای تجربه دانشجویی با استرس های غیر ضروری مدیریت کنید - به شما این امکان را می دهد که روی تحصیلات خود تمرکز کنید. اطلاعات فهرست شده در زیر به شما کمک می کند تا گزینه های موجود برای رفع نیازهای مالی دانشجویی و شرایط شخصی خود را درک کنید.

  بورس تحصیلی

  دولت مالت برای دانشجویان داخلی و بین المللی بورسیه تحصیلی ارائه می کند. این بورسیه ها از طریق وزارت آموزش و پرورش و اشتغال ارائه می شوند و هزینه های تحصیل و سایر هزینه های مربوط به امور مالی دانشجو را پوشش می دهند. بورسیه های موجود شامل طرح بورسیه دولت مالتا، بورسیه مشترک المنافع و برنامه Erasmus+ است.

  وام دانشجویی

  بانک توسعه مالتا به دانشجویان واجد شرایط برای ادامه تحصیلات عالی در مالتا کمک مالی به دانشجویان ارائه می دهد. این وام ها هزینه های تحصیل، هزینه های زندگی و سایر هزینه های مرتبط را پوشش می دهد. دانشجویان ملزم به بازپرداخت وام پس از اتمام تحصیل هستند.

  کار و مطالعه

  GBS Malta می تواند به شما کمک کند فرصت های کاری پیدا کنید که به ایجاد سطح تجربه حرفه ای شما کمک می کند و به رزومه شما برای آینده ارزش می بخشد. دانشجویان بین المللی مجاز به کار پاره وقت تا 20 ساعت در هفته در طول ترم تحصیلی و تمام وقت در تعطیلات هستند. قبل از شروع به کار باید مقررات مربوط به مجوز کار را بررسی کنید.

  حمایت کارفرما

  مواردی وجود دارد که کارفرمایان از طریق آموزش بیشتر از کارمندان خود حمایت مالی می کنند. این بدان معناست که کارفرما برخی یا تمام هزینه های مالی دانشجو و هزینه های مربوط به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را پوشش می دهد.

  طرح دریافت واجد شرایط (GQS)

  برنامه GQS مشوق های مالی دانشجویی را برای گرفتن مدرک کارشناسی ارشد ارائه می دهد. این طرح 70 درصد هزینه های دوره را تا سقف 10000 یورو برای هر دانشجو در دوره های معتبر با موسسات تایید شده پوشش می دهد. برای واجد شرایط بودن باید حداقل 16 سال سن داشته باشید و کارت شناسایی معتبر داشته باشید و حداقل 2 سال ساکن مالتا باشید.

  خود تامین مالی

  اگر برای پوشش خصوصی نیازمندی های مالی دانشجویی خود به تامین مالی خود فکر می کنید، احتمالاً باید پس انداز خود را داشته باشید. این گزینه رایجی برای دانشجویان حتی در مقطع کارشناسی ارشد نیست، اما GBS Malta می‌تواند با راهنمایی شخصی و پشتیبانی در مورد نحوه مدیریت مطالعات خود با تأمین مالی شخصی به شما کمک کند.

  حمایت والدین

  بسیاری از دانشجویان بین المللی ما در طول تحصیل با کمک مالی والدین، دوستان یا سایر اقوام کمک می کنند. این حمایت می تواند تفاوت بین توانایی مدیریت تعهدات مالی دانشجویی، علاوه بر حمایت ارزشمند در زندگی خارج از کلاس باشد.

  مکان ها

  • Saint Julian's

   GBS Malta, M. Mangion, West Block Level 5/6 San Ġiljan, STJ 3180, Maltac, STJ 3180, Saint Julian's

  • Saint Julian's

   GBS Malta, M. Mangion, West Block Level 5/6 San Ġiljan, STJ 3180, Maltac, STJ 3180, Saint Julian's

   سوالات