Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Gallaudet University

Gallaudet University

Gallaudet University

مقدمه

در سال 1856 ، آموس کندال ، مدیر کل پست مدرن در طی دو دوره ریاست جمهوری ، دو هکتار از املاک خود را در شمال شرقی واشنگتن ، دی سی اهدا کرد تا یک مدرسه و مسکن برای 12 دانش آموز ناشنوا و نابینا تأسیس کند. در سال بعد ، کندال کنگره را ترغیب کرد مدرسه جدیدی را که موسسه کلمبیا برای آموزش ناشنوایان و گنگها و نابینایان نامیده می شود ، بگنجاند. ادوارد ماینر گالودت ، فرزند توماس هاپکینز گالودت ، بنیانگذار اولین مدرسه دانش آموزان ناشنوا در ایالات متحده ، سرپرست جدید مدرسه شد.

کنگره این موسسه را به اعطای مدرک دانشگاهی در سال 1864 واگذار کرد ، و رئیس جمهور آبراهام لینکلن این لایحه را به تصویب رساند. گالودت به ریاست مؤسسه ، از جمله دانشکده ، که در آن سال هشت دانشجو ثبت نام کرده بود ، ساخته شد. او اولین آغاز را در ژوئن سال 1869 رهبری کرد که سه جوان دیپلم دریافت کردند. دیپلم های آنها توسط رئیس جمهور اولیس اس. گرانت امضا شد و تا به امروز دیپلم های همه فارغ التحصیلان گالودت توسط رئیس جمهور ایالات متحده امضا می شود.

در سال 1894 نام بخش کالج این موسسه به افتخار توماس هاپکینز گالودت به کالج گالودت تغییر یافت و از طریق کنگره در سال 1954 ، کل موسسه به کالج گالودت معروف شد.

امروزه ، افراد ناشنوایان و شنوایان به عنوان یک منبع اصلی برای همه موارد مربوط به ناشنوایان ، از جمله فرصت های تحصیلی و شغلی ، گالودت را مشاهده می کنند. ارتباطات باز و یادگیری بصری؛ تاریخ و فرهنگ ناشنوایان؛ زبان امضای آمریکایی؛ و تأثیر فناوری بر جامعه ناشنوایان

مکان ها

  • Washington

    Florida Avenue Northeast,800, 20002, Washington

    سوالات