Keystone logo
FX Academy

FX Academy

FX Academy

مقدمه

درباره آکادمی

FX Academy یک سیستم آموزشی جامع است که مستقیما از نیاز به معامله گران برای یادگیری در مورد تجارت فارکس با سرعت خود در یک محیط راحت و تعاملی است. فارکس FX Academy معامله گران در DailyForex.com که نظارت و گزارشگری در بازار فارکس را از سال 2006 به ثبت رسانده اند، ارائه می دهد تا معامله گران از تمامی سطوح، دوره هایی که نیاز به تقویت مهارت های تجاری خود دارند و دانش خود را از دنیای فارکس افزایش دهند.

علاوه بر دوره هایی در مورد استراتژی های معاملاتی خاص و مبانی تجارت فارکس، FX Academy نیز مجموعه ای از درس هایی را در مورد پیچیدگی های روانشناسی تجارتی ارائه می دهد که تجار را قادر می سازد تا نقاط قوت، نقاط ضعف و خودشان را درک کنند. FX Academy یک سرویس کاملا رایگان است که با درک این موضوع که تجارت فارکس نیازمند ترکیبی از تحقیقات مشارکتی و تفکر مستقل است و هر فروشنده باید استراتژی را که با آن راحت تر است پیدا کند.

برای این منظور، FX Academy مجموعه ای از دوره ها را با فیلم ها، آزمون ها و شبیه ساز های تجاری به منظور کمک به معامله گران نقاط ضعف خود، و تمرکز بر جنبه های مختلف معاملات فارکس خود را فراهم می کند. FX Academy خود منحصر به فرد استراتژی شبیه سازی فارکس را توسعه داده است، ابزار ارزشمند ایجاد شده برای کاربران برای کمک به آنها در تعریف استراتژی های معاملاتی خود را برای تجارت آینده.

در طول مطالعات خود، معامله گران بر اساس اطلاعاتی که آموخته اند، آزمایش می شوند تا بتوانند ببینند کجا پیشرفت می کنند و در کجا نیاز به آموزش بیشتر دارند. درسها به نحوی ساخته میشوند که دانشآموز عمیقتر به مواد میپردازد، سطوح بیشتری که او میتواند به آن دست یابد. هر درس با مواد خواندن اضافی و پیوندهای مرتبط با درس و مقالات همراه است.

به همین ترتیب، هر دانشجوی FX Academy قادر خواهد بود از سؤالات و پاسخ های دیگر معامله گران و متخصصان مالی دریافت کند، به طوری که هر مفهوم تجاری فارکس کاملا قابل درک و سودمند برای شرکت کننده خواهد بود.

FX Academy یک برنامه آزمایشی است و از نسخه بتا استفاده می کند. تمام اعضای ثبت نام اعلان های درس های اضافی، استراتژی های معاملاتی فارکس و هر گونه مطالب آموزشی جدیدی را که در نظر داریم، دریافت می کنند. از آنجایی که FX Academy متعلق به هیچ کارگزاری نیست، کاربران ما قادر به بررسی مواد با اغلب ممکن است تا زمانی که احساس 100٪ آماده برای شروع به تجارت خود را دارند.

در FX Academy ، هدف ما این است که به معامله گران در تمام سطوح کمک کنیم تا اعتماد آنها، درکشان از بازار و توانایی آنها برای سودآوری را افزایش دهند. ما یک برنامه منحصر به فرد ساخته ایم که امیدواریم حداکثر تعداد معامله گران را به دست آوریم و بهترین مواد آموزشی موجود در عرصه فارکس را ارائه دهیم. ما ارزشمند بازخورد و بینش از اعضای ما و همچنان به روز رسانی و بهبود برنامه ما در تلاش برای ارائه بهترین مکان جامع برای تجارت فارکس.

ما مشتاقانه منتظر کمک شما به تجارت هوشمندانه هستیم!

چه چیزی باعث می شود FX Academy بهترین آکادمی فارکس تجارت خارج وجود دارد؟

رایگان

در حال تبدیل شدن به یک معامله گر موفق، همه چیز در مورد یافتن یک لبه است که برای شما و بازار کار می کند و با صبر و آرامش آن را اعمال می کند.

سودآور

تجارت فارکس همه چیز در مورد پول در بازار است و دوره های ما به شما نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهید.

بی خطر

بر خلاف برخی از مدارس فارکس آنلاین، FX Academy شما را در یک منطقه سرمایه گذاری آزاد آموزش می دهد - شما تنها زمانی سرمایه گذاری می کنید که 100٪ راحت و آماده ورود به بازار است.

جامع

ما تمام موضوعات مهم در دنیای فارکس را از مبانی تجزیه و تحلیل فنی به روانشناسی تجاری پوشش می دهیم بنابراین شما یک معامله گر واقعا تحصیل خواهید کرد.

در ارتباط بودن

با ترکیبی از فیلم ها و آزمونها، پلت فرم آموزشی تعاملی ما را بر روی انگشتانتان نگه می دارد تا اطمینان حاصل کنید که شما واقعا چیزهای خود را می شناسید.

حرفه ای

FX Academy توسط یک تیم خلاق و شناخته شده از معامله گران فارکس حرفه ای ساخته شده است که هر موضوع را انتخاب می کنند و هر درس را با دقت تنظیم می کنند تا اینکه برای معامله گران با تمام زمینه ها به راحتی قابل درک باشد.

کاربردی

FX Academy به شما اجازه می دهد تا در برنامه خود یاد بگیرند، به طوری که هیچ فشار و یا نیرویی برای حرکت به جلو وجود ندارد تا اینکه کاملا آماده باشید.

شخصی

درس های خود را انتخاب کنید و آنها را در سرعت خود مطالعه کنید تا بتوانید حتی از سخت ترین مفاهیم تجارت فارکس را درک کنید.

اهرم راحت

کارگزاران فارکس طیف وسیعی از گزینه های اهرم را ارائه می کنند، اما نه همه معامله گران می دانند که چگونه با استفاده از اهرم به صورت امن استفاده می کنند. یاد بگیرید چگونه از اهرم سمت راست استفاده کنید و خود را در این فرایند محافظت کنید.

بر اساس راهنمای معقول برای فارکس

FXA افتخار دارد تا درس هایی را که توسط کلیف واتچل، معامله گر حرفه ای حرفه ای و نویسنده کتاب برنده جایزه "راهنمای صحیح فارکس" نوشته شده است، نوشته شود.

مکان ها

 • Binyamina

  Binyamina, اسرائيل

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات