Keystone logo
Future University in Egypt

Future University in Egypt

Future University in Egypt

مقدمه

دانشگاه آینده در مصر یکی از دانشگاه های خصوصی امیدوار کننده ترین در مصر است. پردیس FUE است که به راحتی در قلب قاهره جدید واقع شده است. از طریق برتری در آموزش، پژوهش و خدمات، دانشگاه آینده تلاش برای ارائه یک، آموزش با کیفیت بالا جامع است که فارغ التحصیلان ما را به عنوان رهبران آینده. پردیس خلاق، محیط پرورش که در آن دانش آموزان می توانند توانایی های بالقوه خود در حالی که یادگیری از استعداد، استادان مجرب متوجه فراهم می کند. دانشگاه آینده ارائه می دهد یک تجربه غنی و با ارزش آموزشی است.

شش دانشکده دانشگاه آینده است

شش دانشکده دانشگاه آینده را به طور کامل توسط شورای عالی دانشگاه های قوه ای است که در آن دانش آموزان منطقه عمده خود را از مطالعه دنبال معتبر. آنها جلسات آموزش (سخنرانی)، آزمایشگاه و آموزش را تجربه کنند. دانشگاه FUE است در حال حاضر از شش دانشکده زیر تشکیل شده است. تمام دانشکده ها به طور کامل توسط شورای عالی دانشگاههای معتبر.

 • دانشکده پزشکی دهان و دندان
 • دانشکده علوم دارویی و صنایع دارویی
 • دانشکده فنی و مهندسی
 • دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی
 • دانشکده مدیریت بازرگانی و کسب و کار
 • دانشکده کامپیوتر و فناوری اطلاعات

هر دانشکده یک نهاد مستقل با اموال و تجهیزات خود است. دانشکده مسئول انتخاب دانش آموزان، مطابق با مقررات دانشگاه هستند. مدارک تحصیلی توسط دانشگاه تعلق می گیرد.

دانشگاه آینده کارکنان

در حالی که اطمینان امکانات ما بهترین در مصر، رهبری دانشگاه آینده می داند که مردم کلید برتری علمی هستند. این کارکنان ما است که واقعا یک جامعه روشنفکری پر جنب و جوش برای دانش آموزان ما ایجاد کنید. به همین دلیل است FUE به دنبال کردن هیئت علمی و کارکنان متنوع، مجرب و اختصاص داده شده از سراسر جهان است. ما هر دو از اعضای هیات محلی و بین المللی؛ بسیاری از آنها مطالعات کارشناسی ارشد خود را در خارج از کشور را تکمیل کرده اند و با آنها را به یک چشم انداز گسترده ای به رشته خود تخصص.

ماموریت ما

دانشگاه آینده در مصر (FUE) یک موسسه آموزشی متعهد به تمایز، نوآوری و کیفیت استانداردها می باشد. اولویت FUE است به ماندن پهلو به پهلو با تغییرات ملی، منطقه ای و بین المللی در حال وقوع در زمینه های مرتبط از آموزش و پرورش، تحقیقات علمی و توسعه جامعه، در حالی که تحکیم ارزش ها و اخلاق حرفه ای است.

چشم انداز ما

دانشگاه آینده در مصر (FUE) به دنبال پیشرفته، در سراسر جهان رتبه بندی در میان دانشگاه ها و تبدیل شدن به یک مدل نقش برای دیگران به دنبال.

معرفی FUE

بیانیه ماموریت دانشگاه آینده در مصر (FUE) تأکید تعهد به «جو است که ارزش کنجکاوی فکری و دستیابی به دانش در حالی که حفظ آزادی علمی و صداقت". FUE رو به ایجاد محیط های که در آن آزادی پرس و جو در آب و هوا از شمول و مدنیت رخ می دهد متعهد است. در مرکز این تعهد اصل درمان هر یک از اعضای جامعه دانشگاه منصفانه و با احترام است. به منظور تشویق چنین رفتاری، FUE تبعیض، بی احترامی، و آزار و اذیت را ممنوع کرده است و فراهم می کند فرصت های برابر برای همه اعضای جامعه صرف نظر از نژاد، رنگ، مذهب، قومیت، اصل و نسب، بیماری، وضعیت تأهل، جنسیت یا سن آنها. که در آن اقدامات نشان داد که نقض این استاندارد، دانشگاه خواهد اقدام فوری برای پایان دادن به رفتار متخلف نظم و انضباط کسانی که مسئول را، از تکرار آن جلوگیری، ارائه آموزش اصلاحی، و، در صورت لزوم،.

مکان ها

 • Cairo

  Al Tagamoa El Khames , Main Center of Town , End of 90th street , 11835, Cairo

  سوالات