Keystone logo
© Elisava
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

مقدمه

بنیاد Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

بنیاد Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) اختصاص داده شده است به فاصله و آموزش و پرورش حضور.

فوندکین Universitaria Iberoamericana (بنیاد دانشگاه Ibero آمریکایی - FUNIBER) با استفاده از به عنوان چارچوب آن دو جهان دانشگاه و آموزش.


هدف FUNIBER است برای پخش و به اشتراک گذاری دانش اسپانیایی با مردم Ibero آمریکایی. از آنجا که پایه و اساس آن در سال 1997 در بارسلونا، اسپانیا، FUNIBER به طور مداوم رشد کرده است برای تبدیل شدن به یک شبکه علمی و حرفه ای در سراسر بیست و پنج کشور جهان است.

FUNIBER یک نهاد دانشگاه علمی و تحقیقی است که روابط دانشگاه ها و موسسات حرفه ای به ارائه آموزش جهانی که هویت محلی احترام می گذارد. سه محور عمل اساسی FUNIBER عبارتند از:

- ترویج ایجاد برنامه های بین دانشگاه (برنامه بین دانشگاه ها). FUNIBER ترویج برنامه های است که اجازه دسترسی به مدارک دانشگاهی دو با عنوان. مطالعات برای کارشناسی ارشد هستند، اما برنامه های پست درجه یکپارچه میان آنها وجود دارد. از یک طرف، دیپلم، تخصص، و دوره های فرمت، در میان دیگران، که از یک مدت زمان کوتاه تر هستند. از سوی دیگر، مطالعات مبتنی بر کلاس درس برای مدرک دکترا.


- برای حمایت از توسعه و فعالیت های پروژه های همکاری های بین المللی. FUNIBER ترویج همکاری و توسعه اقتصادی، همین دلیل است که آن را در زمینه آموزش کار می کند و در فعالیت های توسعه و همکاری با طیف وسیعی از موسسات که در پروژه های توسعه و / یا همکاری های بین المللی کار شرکت می کند.


- راه حل های به آموزش و پرورش سفارشی ساخته شده و مدیریت دانش برای شرکت ها و موسسات. از یک طرف، FUNIBER توسعه و با کسب و کار، شرکت ها و کسب و کار گروه در نقش مشورتی نسبت به نسل از برنامه های آموزشی سفارشی گرا کار می کند. از طرف دیگر، FUNIBER مشاوره فراهم می کند در فرآیندهای مدیریت دانش، کمک نوآوری ها و راه حل هایی که از مدل های مدیریت استراتژیک دانش به سیستم های مبتنی بر تیک دانش شرکتی پورتال است.

حضور رو به رشد و جهانی FUNIBER است با توجه به مدل آموزش است که به ترویج همکاری و همکاری میان کشور به غنی سازی شکل گیری مردم است. این مدل در نتیجه بیش از هشت سال تجربه در زمینه آموزش از راه دور FUNIBER فارغ التحصیل نیمه حضور و غیر حضور پروژه های بین المللی مجازی از همکاری و تشکیل با شرکت. این تضمین می کند یک مدل است که عرضه نتایج موثر در رابطه با سرمایه گذاری آموزش فرض مقابل از بازگشت در شکل گیری دانش و یادگیری فردی و سازمانی. همه اینها به دلیل مدل آموزشی FUNIBER یک شکل جهانی با کیفیت بالا تضمین می کند.

مکان ها

  • Barcelona

    FUNIBER Barcelona Paseo García Faria 29 , 08005, Barcelona

    سوالات