Keystone logo
Fulda University of Applied Sciences

Fulda University of Applied Sciences

Fulda University of Applied Sciences

مقدمه

Fulda University of Applied Sciences یک دانشگاه عمل گرا با مشخصات بین المللی است. تمرکز ویژه بر تحقیقات کاربردی شامل حق مستقل برای اعطای مدرک دکترا است. این دانشگاه که در سال 1974 تأسیس شد، در حال حاضر شامل هشت بخش با بیش از 60 برنامه تحصیلی است. 8700 دانشجو که 1750 دانشجوی بین المللی از بیش از 90 کشور جهان.

این دانشگاه طیف گسترده ای از آموزش های آکادمیک و حرفه ای را با تمرکز ویژه بر روی "سلامت، تغذیه و غذا" ارائه می دهد. پروژه های تحقیقاتی و توسعه ای متعددی با مشاغل و صنایع خصوصی انجام می شود. دانشگاه فولدا با حدود. 100 دانشگاه در سراسر جهان تعداد برنامه های بین المللی به طور مداوم در حال رشد است: لیسانس مانند "تجارت و مدیریت بین المللی"، "فناوری غذایی"، "علوم و مهندسی" یا "سلامت جهانی" و همچنین برنامه های کارشناسی ارشد مانند "مدیریت بین المللی"، "ارتباطات بین فرهنگی و اروپایی". مطالعات، «مطالعات تجارت بین‌المللی مواد غذایی و مصرف‌کننده»، «علم داده» یا «توسعه نرم‌افزار جهانی» به طور جزئی یا کامل به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

تحصیل در دانشگاه فولدا یعنی:

 1. زندگی در مرکز آلمان
 2. بدون هزینه تحصیل: آموزش توسط دولت تامین می شود
 3. آموزش عمل محور با تمرکز قوی بر تحقیقات کاربردی
 4. آزمایشگاههای پیشرفته کشور
 5. پیوندهای قوی با تجارت و صنعت: فرصت های شغلی خوب
 6. خدمات پشتیبانی عالی برای دانشجویان بین المللی

چرا در فولدا تحصیل کنیم؟

بسیاری از امکانات

Fulda University of Applied Sciences با هشت دپارتمان خود حدود 60 رشته در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. گزینش گسترده است و از فناوری، علوم کامپیوتر، تجارت و قانون گرفته تا تغذیه، سلامت، جامعه و فرهنگ را شامل می شود. علاوه بر موضوعات سنتی مانند مدیریت بازرگانی یا مهندسی برق، ما همچنین برنامه های درجه نوآورانه ای مانند تغذیه، علوم بهداشتی یا انرژی های تجدید پذیر را ارائه می دهیم.

علوم کاربردی - ترکیب تئوری و عمل

Fulda University of Applied Sciences یک دانشگاه علمی کاربردی است. این بدان معناست که مطالعه با ما فقط تئوری نیست، بلکه ارتباط زیادی با عمل دارد. این امر از جمله در رابطه نزدیک بین دانشگاه و سازمان ها و شرکت های منطقه ای، به عنوان مثال، در مورد کارآموزی یا پایان نامه منعکس می شود. خدمات بین المللی مشاغل دفتر بین المللی همچنین به دانشجویان و فارغ التحصیلان بین المللی طیف گسترده ای از اطلاعات و مشاوره در مورد موضوعات کارآموزی و ورود به شغل ارائه می دهد - راه را برای آینده شغلی شما هموار می کند.

برنامه های مطالعاتی دوگانه - یک داستان موفقیت آلمانی

تمرین بیشتر امکان پذیر نیست. به عنوان یک دانشجو در یک برنامه مطالعاتی دوگانه، شما در دوره های دانشگاه شرکت می کنید و در یک شرکت کار می کنید. به این ترتیب دانش تخصصی به دست می آورید که می توانید مستقیماً از آنها استفاده کنید، تجربه لازم برای انتقال به کار را به دست آورید و همچنین درآمد کسب کنید. برخی از برنامه های تحصیلی حتی شامل آموزش کامل حرفه ای نیز می شود. این بدان معناست که شما در یک رشته تحصیل می کنید و همزمان یک حرفه را یاد می گیرید.

تجهیزات پیشرفته و جدیدترین تکنولوژی

تکنسین ها، دانشمندان یا مهندسان کجا می توانند دانش کسب شده خود را بهتر از محل های کاری معمولی برای کار خود به کار ببرند؟ خوشبختانه، Fulda University of Applied Sciences دارای طیف گسترده ای از به اصطلاح "آزمایشگاه ها" برای آزمایش های معتبر، تحقیقات واقعی و کاربردهای مکرر است. این صوتی/تصویری، NetLab، آزمایشگاه انرژی‌های تجدیدپذیر، آزمایشگاه علوم مواد خام، آزمایشگاه میکروبیولوژی و آزمایشگاه مهارت‌ها شرایط واقعی کار را شبیه‌سازی می‌کنند و بنابراین به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا مهارت‌های حرفه آینده خود را کسب کنند.

از برنامه آمادگی تا دکترا

در Fulda University of Applied Sciences می توانید مسیر کامل آموزش عالی را دنبال کنید. اگر هنوز مقداری دانش ندارید، می توانید آن را در یک برنامه مقدماتی دنبال کنید. اگر می خواهید مقطع کارشناسی ارشد یا حتی دکترا را بگذرانید، همه درها به روی شما باز است. از سال 2016، Fulda University of Applied Sciences اولین دانشگاه در آلمان است که حق اعطای مدرک دکتری به طور مستقل را دارد.

بین المللی پر رونق

از حدود 8700 دانشجوی Fulda University of Applied Sciences ، حدود 1750 نفر از آلمان نیستند، بلکه از بیش از 100 کشور مختلف هستند. ترکیبی از زبان‌ها، فرهنگ‌ها و دیدگاه‌ها نه تنها فضای بین‌المللی را در محوطه دانشگاه و سفره خانه ایجاد می‌کند، بلکه دوره‌ها و زندگی (دانشجویی) را در شهر غنی می‌کند.

فاصله های کوتاه و تماس شخصی

مزیت بزرگ شهرهای کوچک و دانشگاه های کوچک، فاصله کوتاه و تماس شخصی بین دانشجویان و اساتیدشان است. با وجود 8700 دانشجوی فعلی، Fulda University of Applied Sciences هنوز فضایی آشنا دارد. مردم همدیگر را می شناسند و مرتب ملاقات می کنند. اگر به پشتیبانی نیاز دارید، لازم نیست دوردست را نگاه کنید و دسترسی به افراد تماس آسان است.

پشتیبانی در جایی که نیاز است

ما می خواهیم به دانشجویان بین المللی در انتقال زندگی در آلمان و فولدا کمک کنیم. برای این منظور، ما اقدامات مختلفی را برای زمان قبل و حین تحصیل شما ایجاد کرده ایم. برنامه های آمادگی ویژه مانند Pre-College و Pre-Study به شما کمک می کند تا مهارت های زبان آلمانی خود را بهبود ببخشید، دانش تخصصی کسب کنید یا با سیستم دانشگاهی آلمان آشنا شوید. برنامه دوستان، هفته جهت یابی و همچنین سفرهای میدانی فرصت هایی را برای برخورد و تبادل نظر فراهم می کند.

شهر تاریخی با موقعیت مرکزی

فولدا با جمعیتی حدود 70000 نفر یکی از کوچکترین شهرهای آلمان است. با این حال، کیفیت زندگی بالا، مسافت های کوتاه، امنیت عمومی و طبیعت را در آستان شما ارائه می دهد. موقعیت مرکزی و اتصال مستقیم آن به قطارها، اتوبوس های مسافت طولانی و بزرگراه ها، فولدا را به نقطه شروع ایده آلی برای آشنایی با کل آلمان تبدیل کرده است.

فعالیت های اوقات فراغت

مرکز شهر تاریخی، موزه‌ها و تئاترها، رستوران‌ها و بارها، کنسرت‌ها، کلوب‌ها و مهمانی‌ها، مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری، و کوه‌های رون. فهرست فعالیت های اوقات فراغت در فولدا و اطراف آن بسیار طولانی است. در محوطه دانشگاه، ورزش‌ها و رویدادهای دانشگاهی و همچنین پروژه‌های دانشجویی، شب‌های فیلم، روزهای دانشگاه و عصر بین‌المللی وجود دارد. و اگر حتی بیشتر می خواهید، قطار به فرانکفورت/ماین تنها حدود 80 دقیقه طول می کشد...

مکان ها

 • Fulda

  Leipziger Straße,123, 36037, Fulda

  سوالات