Keystone logo
Fudan University, Fanhai International School of Finance

Fudan University, Fanhai International School of Finance

Fudan University, Fanhai International School of Finance

مقدمه

دانشکده بین المللی مالی فانهای ، دانشگاه فودان (FISF) یک مدرسه تجاری است که مطابق با مدل مدیریت و استانداردهای مدارس تجاری پیشرو در جهان تأسیس شده است و بر آموزش استعدادهای مالی بالا و تحقیقات اندیشکده مالی تمرکز دارد. این مدرسه در اواخر سال 2016 تأسیس شد و رسماً در ژوئن 2017 افتتاح شد ، با یک تیم اصلی هیئت علمی متشکل از دانشمندان برجسته که از سراسر جهان استخدام شده اند.

FISF آرزو دارد در 5 تا 8 سال آینده به لیگ مدارس تجاری درجه یک با نفوذ جهانی و داخلی صعود کند. برای این منظور ، مدرسه متعهد است که رهبران آینده را از طریق آموزش های نوآورانه و بهترین کلاس آموزش دهد. همچنین مصمم است که تحقیقات پیشرفته ای را هدایت کند که درک ما از اقتصاد چین و بین المللی را بیشتر کرده و تصمیم گیری را در بخش های عمومی و خصوصی اطلاع رسانی کند.

یک مدرسه عالی به افراد بزرگ نیاز دارد. به همین دلیل است که FISF یک دانشکده اصلی متشکل از بیش از 80 دانشمند مشهور جهان را به عنوان استادان با سابقه و دارای سابقه ، در زمینه تحقیق و تدریس تأسیس می کند. به آنها تیمی از استادان بالینی ملحق می شوند که در سازمان های بین المللی ، سازمان های دولتی و شرکت های موفق دارای موقعیت های کلیدی هستند تا یادگیری در کلاس درس را با تجربیات دنیای واقعی خود تکمیل کنند.

دوره های باز و دوره های آموزشی داخلی برنامه آموزش اجرایی (EE) اکنون به طور کامل در حال اجرا است. برنامه نخبگان کارشناسی ارشد امور مالی (EMF) اولین گروه خود را در سپتامبر 2018 ثبت نام کرده است. در سپتامبر 2019 ، برنامه مالی MBA (FMBA) و برنامه EMBA Finance (FEMBA) از اولین دسته دانش آموزان خود استقبال می کند. علاوه بر این ، برنامه مالی DBA ، برنامه دکترا در امور مالی ، برنامه کارشناسی و برنامه درجه مشترک در آینده نزدیک راه اندازی می شود.

در بین همه برنامه ها ، برنامه درسی برنامه های EMF و FMBA شامل مطالعات نظری و یادگیری تجربی خواهد بود ، که به دانشجویان کمک می کند تا با موسسات مالی بین المللی و داخلی ، شرکت ها و دولت ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این ، دانشجویان همچنین به فرصت های کارآموزی در شرکت هایی که دانشجویان اجرایی ما از DBA Finance ، FEMBA و EE در آن کار می کنند دسترسی دارند.

علاوه بر برنامه های برجسته هیات علمی و جهانی ، مزیت استراتژیک FISF با دو مکان ممتاز محوطه دانشگاه بیشتر تقویت می شود-یکی در صدساله دانشگاه فودان در منطقه یانگپو ، دیگری در منطقه خلبان نوآوری مالی تازه توسعه یافته در Bund ، که مناسب است. دسترسی به متخصصان شاغل در شهر

با حمایت قوی از ذینفعان کلیدی و تعهد خود به تعالی علمی ، FISF تلاش می کند تا به یکی از پیشروترین مدارس تجاری جهان برای امور مالی تبدیل شود و به جوامع تجاری در چین و فراتر از آن خدمت می کند.

مکان ها

 • Yangpu District

  Han Dan Lu,220, , Yangpu District

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات