Keystone logo
Florida Southern College

Florida Southern College

Florida Southern College

مقدمه

کالج جنوب فلوریدا قدیمی ترین دانشگاه خصوصی در فلوریدا، کالج جنوب فلوریدا در اورلاندو در سال 1883 به عنوان موسسه فلوریدای جنوبی تاسیس شد. به زودی پس از آن، آن را به لیسبرگ نقل مکان کرد. در سال 1885، یک برنامه آموزشی کالج اضافه شد و کالج را به دانش آموزان دختر و پسر باز شد. در سال 1901، کالج نقل مکان کرد به ساترلند، در حال حاضر پالم هاربر، و در سال 1906، کالج جنوبی تغییر نام داد. این کالج به طور موقت به ویکی 1921-1922 نقل مکان کرد، و در سال 1922، آن را دوباره نقل مکان کرد به سواحل دریاچه Hollingsworth در Lakeland. در سال 1935، امنا نام کالج جنوب فلوریدا به تصویب رسید. با وجود تغییرات در نام و محل، وابستگی کالج با کلیسای متدیست ثابت باقی مانده، شکل دادن ماموریت ها و سنت های آن است. رسالت و چشم انداز کالج جنوب فلوریدا یک محل برای ظالمان و خیال ... برای مشارکت و سرمایه گذاری ... برای کسانی که به طور مداوم به انتظارات را قبل از آنها را افزایش ... برای هر کسی که طول می کشد خطر ... برای هر کسی که می گوید، "من در هستم." کالج ماموریت ماموریت کالج جنوب فلوریدا است برای آماده سازی دانش آموزان از طریق یادگیری درگیر پویا برای ایجاد یک تاثیر مثبت و مهم در جامعه است. کالج چشم انداز کالج جنوب فلوریدا خواهد به رسمیت شناختن ملی برای ارائه آموزش تحول برای دانش آموزان از طریق سنتز متمایز آن از علوم انسانی و برنامه های حرفه ای به دست، و تمرکز بر روی توسعه دانش آموز از طریق برنامه های شرکت برنامه و یادگیری خدمات. این تبدیل به یک مدل ملی برای یادگیری درگیر به منظور دستیابی به نتایج یادگیری دانش آموزان نیاز به رشد در یک جامعه جهانی است. به عنوان یک نتیجه از رویکرد عملگرایانه خود را به یادگیری لیبرال، چشم انداز جهانی از برنامه های آکادمیک آن، موثر درگیر آموزش یادگیری و نتایج یادگیری متمایز در تمام رشته ها، فلوریدا جنوبی به بالای 25 جامع کالج / دانشگاه ها در طبقه بندی کارنگی آن صعود. حفظ وابستگی خود را با کلیسای متدیست، فلوریدا جنوبی به عنوان برجسته موسسه اواسط اندازه در فرقه خدمت می کنند، همیشه در تلاش برای پرورش رشد معنوی دانش آموزان. فلوریدا جنوبی یک نهاد قابل توجه است که با تعهد بی نظیر به دانش آموزان و تجارب یادگیری استثنایی است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Tampa

    111 Lake Hollingsworth Drive , 33801, Tampa

    سوالات