Keystone logo
Free University of Bozen-Bolzano

Free University of Bozen-Bolzano

Free University of Bozen-Bolzano

مقدمه

Free University of Bozen-Bolzano در سال 1997 تأسیس شد. دانشگاه ما دارای چشم انداز بین المللی قوی است، که توسط دوره های چند زبانه (آلمانی، ایتالیایی، انگلیسی و لیدن) و تعداد زیادی از دانشجویان و کارکنان آموزش از خارج از کشور شهادت داده شده است.

دانشگاه دارای پنج دانشکده است و درصد زیادی از استادان (35 درصد) و دانشجویان (17 درصد) از خارج می آیند و تحصیل می کنند، آموزش می دهند و در زمینه های اقتصاد، علوم طبیعی، مهندسی، علوم اجتماعی، آموزش و طراحی . ما 4،100 دانشجو در بیش از 30 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت شده است .

در رتبه بندی های ملی، دانشگاه ما هر ساله به مقام های بلند پایه ای می رسد. در سال 2018، برای چهارمین سال متوالی، مرکز تحقیقاتی ایتالیایی Censis، دانشگاه ما را به عنوان شماره یک در میان دانشگاه های خصوصی کوچکتر (کمتر از 5،000 دانش آموز) رتبه بندی کرده است. ما همچنین رتبه بندی بین المللی را نیز بالا می بریم، به خصوص در رده بندی های بین المللی، رضایت دانشجویان و تمرین گرا.

ماژولهای آموزش داده شده و پروژه های پژوهشی ما با شبکه های بین المللی و بین منطقهای ارتباط دارند. برای مثال، در پروژه Euregio، ما با دانشگاه های اینسبروک و ترنتو همکاری می کنیم و متعهد هستیم که استانداردهای بالای کیفیت را بپذیریم.

آمار

این دانشگاه دارای پنج دانشکده است و درصد بالایی از مدرسان (35%) و دانشجویان (17%) از خارج از کشور می آیند و در زمینه های اقتصاد، علوم طبیعی، مهندسی، علوم اجتماعی، آموزش و طراحی تحصیل، تدریس و تحقیق می کنند. . ما 4100 دانشجو داریم که در بیش از 30 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند.

  رتبه بندی

  در رتبه بندی کشوری، دانشگاه ما هر ساله به مقام های برتر می رسد. در سال 2023، برای هفتمین سال متوالی، مرکز تحقیقاتی ایتالیایی مطالعات اجتماعی Censis، دانشگاه ما را به عنوان رتبه اول در میان دانشگاه های خصوصی کوچکتر (کمتر از 5000 دانشجو) رتبه بندی کرده است. ما در رتبه بندی های ملی رتبه های بالایی داریم، دانشگاه ما هر سال به مقام های برتر می رسد. در سال 2023، برای هفتمین سال متوالی، مرکز تحقیقاتی ایتالیایی مطالعات اجتماعی Censis، دانشگاه ما را به عنوان رتبه اول در میان دانشگاه های خصوصی کوچکتر (کمتر از 5000 دانشجو) رتبه بندی کرده است. ما در رتبه‌بندی‌های بین‌المللی نیز رتبه بالایی داریم، به ویژه در دسته‌های «بین‌المللی‌سازی»، «رضایت دانشجویی» و «عمل محور». همچنین، به ویژه تحت دسته‌های «بین‌المللی‌سازی»، «رضایت دانشجویی» و «عمل محور».

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Bolzano

   Free University of Bozen-Bolzano Universitätsplatz 1 Piazza Università 1, 39100, Bolzano

  • Bruneck

   Piazzetta dell'Università,1, 39031, Bruneck

   • Brixen

    Via Santa Croce,7, 39042, Brixen

    سوالات