Keystone logo
Free International University of Moldova

Free International University of Moldova

Free International University of Moldova

مقدمه

Free International University of Moldova"}" />

Why ULIM

© Free International University of Moldova

Free International University of Moldova (ULIM) در سال 1992 با تصمیم دولت تأسیس شد و توسط شورای ملی ارزیابی علمی و اعتباربخشی جمهوری مولداوی معتبر شناخته شده است. براساس اصل "غیرانتفاعی" ، ULIM مطابق قانون اساسی و قوانینی که بر سیستم آموزش عالی در جمهوری مولداوی حاکم است عمل می کند.

جامعه آن حدود 6000 دانشجو و بیش از 300 کارمند دانشگاهی را شامل می شود. این دانشگاه جامع و متشکل از 7 دانشکده با گروه های مربوطه است.

دانشکده ها (حقوق ؛ علوم اقتصادی ؛ علوم اجتماعی و آموزشی ؛ نامه ها ؛ زیست پزشکی و اکولوژی ، روابط بین الملل ، علوم اقتصادی و روزنامه نگاری ؛ انفورماتیک ، مهندسی و طراحی) که در چارچوب ULIM فعالیت می کنند ، در چهارچوب ULIM برنامه های مطالعاتی معتبر ملی را در کارشناسی ، کارشناسی ارشد ارائه می دهند. و سطح دکترا.

Free International University of Moldova این امکان را برای دانشجویان فراهم می کند که دانش علمی و نظری را در یک محیط چند و چند رشته ای ترکیب کنند و آنها را برای ورود به بازار جهانی کار آماده کنند. این دانشگاه با داشتن بیش از 30٪ از کالاهای دانشجویی بین المللی ، به شدت درگیر فرآیندهای بین المللی سازی است و دانشکده های ما 76 برنامه تحصیلی را به چهار زبان (رومانیایی ، روسی ، انگلیسی و فرانسوی) در سطح کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهند.

ULIM مطمئناً استانداردهای آموزشی ، تحقیقات و ماژول های نوآوری خود را افزایش می دهد. این میزبان مراکز فرهنگی و زبانی مختلف خارجی (موسسه کنفوسیوس ، کره جنوبی ، سون جونگ ، مرکز فرانسه CRU ، مرکز بریتانیا ، مرکز سرویانت اسپانیایی) است ، بنابراین ، اولویت هایی را برای گسترش افق های بین المللی ما و ارائه تعالی در رشته های اصلی تعیین می کند. Free International University of Moldova که بیشتر بر روی بین المللی کردن برنامه های درسی متمرکز است ، بیشتر و بیشتر به سمت فرصت های جذب فارغ التحصیلان در یک بازار جهانی کار متمرکز می شود.

Free International University of Moldova به یک بازیگر مهم در سطح بین المللی تبدیل شده است و در معرض رقابت جهانی قرار دارد و باید با این رقابت روبرو شود. ULIM ابتکار چشمگیری در تلاش دارد تا از طریق حضور فعال در رده بندی های بین المللی ، به صورت سازمان یافته ، ورود دانشگاه های نخبه بین المللی را امتحان کند. این یک هدف امکان پذیر است ، شامل تلاش های کل جامعه دانشگاهی ، اما منطبق با اندازه ، آرزوها و کیفیت دانشگاه است. رتبه هایی که Free International University of Moldova در سطح بین المللی قابل مشاهده است شامل U-Multirank ، رتبه بندی آموزش عالی Times ، رتبه بندی دانشگاه جهانی GreenMetric ، رتبه بندی وب دانشگاه ها (Webometrics) ، رتبه بندی دانشگاه uniRank (uniRank) می باشد.

همانطور که با جدیدترین نسخه رتبه بندی دانشگاه جهانی (U-Multirank 2020) مشخص شد ، Free International University of Moldova قوی ترین در جهت گیری بین المللی است. مشخصات کلی آن عملکرد برتر را در بین شاخص های مختلف نشان می دهد ، با 5 امتیاز A (بسیار خوب) برای ابعاد زیر: برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان خارجی ، تحرک ، کارآموزی ، مشارکت های بین المللی و کارمندان دانشگاهی بین المللی.

ULIM به بزرگترین شبکه های دانشگاهی مانند انجمن دانشگاه های اروپا (EUA) ، انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU) ، و بسیاری از نهادها و انجمن های بین المللی دیگر پیوست (Agence Universitaire de la Francophonie ، انجمن دانشکده های حقوق اروپا ، شبکه جهانی نوآوری ، Magna). Charta Universitatum ، .etc).

علاوه بر این ، سالانه ، Free International University of Moldova بیش از 30 پروژه را اجرا می کند ، که از این میان بعد بین المللی قوی ایفا می کند. ULIM با ترویج یک رویکرد چند و چند رشته ای برای آموزش و تحقیقات عالی ، با تمرکز روشن به بین المللی شدن ، بیش از 100 موافقتنامه دوجانبه را برای تقویت مبادلات در برنامه های اراسموس + و سایر توافق های دو جانبه با مؤسسات آموزش عالی در سراسر جهان انجام داده است.

آخر اینکه ، پردیس دانشجویی در قلب شهر واقع شده و به خودی خود یک جاذبه است و دارای فرصت های فراوانی برای اوقات فراغت و زندگی است.

موسسه ما خدمات و امکانات دانشجویی باکیفیت (هتل دانشگاهی ، سالن اقامتی مدرن ، غذاخوری ها ، کافه تریا ها ، کلوپ ها ، اوقات فراغت و امکانات ورزشی ، کتابخانه ، آزمایشگاه رایانه / رسانه ای ، کلینیک قضایی و غیره) ارائه می دهد.

مکان ها

  • Chisinau

    Strada Vlaicu Pârcălab,52, , Chisinau

    سوالات