Keystone logo
Fraunhofer Academy

Fraunhofer Academy

Fraunhofer Academy

مقدمه

Fraunhofer Academy FRAUNHOFER Gesellschaft در زمینه آموزش مداوم و آموزش پاره وقت برای افراد شاغل است. Fraunhofer Academy دوره های آموزشی برجسته، دوره های گواهینامه و سمینارها را بر اساس فعالیت های تحقیقاتی FRAUNHOFER با همکاری دانشگاه های همکار منتخب و معتبر به متخصصان و مدیران ارائه می دهد.

آموزش مداوم و آموزش پیشرفته - رویکرد FRAUNHOFER

یادگیری استفاده از فن‌آوری‌های جدید و تکنیک‌های جدید بخش مهمی از فرآیند نوآوری است. Fraunhofer Academy درک می کند که برای هدایت پتانسیل نوآورانه یافته های تحقیقاتی به عملیات روزانه یک شرکت، به تخصص واقعی نیاز است. Fraunhofer Academy با شرکای معتبر همکاری می کند تا مطمئن شود که متخصصان و مدیران صلاحیت های مورد نیاز خود را دارند. که توسط FRAUNHOFER -Gesellschaft برای ارائه آموزش های پاره وقت ایجاد شده است، فرصتی منحصر به فرد برای متخصصان و مدیران فراهم می کند تا دانش FRAUNHOFER را مستقیماً به شرکت خود منتقل کنند. در این زمینه، "مولدهای دانش" نقش اضافی "ارتباط دهندگان دانش" را بر عهده می گیرند. آکادمی علاوه بر مدارک تحصیلی، دوره های گواهی حرفه ای را نیز به عنوان دومین جزء اصلی برنامه آموزشی کلی خود ارائه می دهد. این الزامات فعلی صنعت برای فرآیندهای تولید مدرن را به دوره های آموزشی عملی تبدیل می کند. از آنجایی که اهمیت گواهینامه، اعتبار سنجی متخصص در بخش های کلیدی صنعت افزایش می یابد، تقاضا برای مدارک پاره وقت شناخته شده در بخش آموزش پیشرفته نیز افزایش می یابد. سومین مؤلفه برنامه آموزشی آکادمی شامل سمینارهایی است که در دو یا چند روز برگزار می شود و دانش عملی و مبتنی بر شواهد را ارائه می دهد که می تواند مستقیماً در کار روزمره شما اعمال شود.

9998_Master-Online-Photovoltaics.jpg

دوره های ما به پنج حوزه موضوعی تقسیم می شوند:

 • فناوری و نوآوری
 • انرژی و پایداری
 • لجستیک و تولید
 • فناوری ساخت و تست
 • اطلاعات و ارتباطات

دانشگاه‌های همکار و سایر مشارکت‌های آموزشی و سرمایه‌گذاری‌های آموزشی مشترک که توسط Fraunhofer Academy

Fraunhofer Academy در زمینه آموزش و پرورش Fraunhofer Academy هم با مؤسسات آموزشی معتبر و هم با ابتکاراتی در حوزه تجارت و سیاست که هدف آنها ترویج و حمایت از ادامه تحصیل و آموزش حرفه‌ای در آلمان است، همکاری می‌کند. Fraunhofer Academy را دانشگاه ها و موسسات شریک Fraunhofer Academy ارائه آموزش و پرورش برجسته ادامه و فرصت های آموزش حرفه ای برای حرفه ای ها و مدیران اجرایی بر اساس فعالیت های تحقیقاتی از FRAUNHOFER موسسات با همکاری انتخاب شده، دانشگاه های همکار معتبر. FRAUNHOFER بزرگترین سازمان تحقیقاتی کاربردی در اروپا است. تلاش‌های تحقیقاتی ما کاملاً به نیازهای مردم متمرکز شده است: سلامت، امنیت، ارتباطات، انرژی و محیط زیست. در نتیجه، کارهای انجام شده توسط محققان و توسعه دهندگان ما تأثیر قابل توجهی بر زندگی مردم دارد. ما خلاق هستیم. ما تکنولوژی را شکل می دهیم. ما محصولات را طراحی می کنیم. ما روش ها و تکنیک ها را بهبود می بخشیم. ما چشم اندازهای جدیدی را باز می کنیم. به طور خلاصه، ما آینده را می سازیم.

مکان ها

 • Munich

  Hansastraße 27c, 80686, Munich

  • Kassel

   Kassel, آلمان

   سوالات