Keystone logo
Fort Lewis College

Fort Lewis College

Fort Lewis College

مقدمه

Fort Lewis College ( FLC ) مکانی برای یادگیری تجربی و جوجه کشی ایده ها و فرصت ها است. این مجموعه از طریق یک سری تغییرات منحصراً به این منطقه و مردم آن پیوست. از پایگاه نظامی گرفته تا مدرسه شبانه روزی هند ، دبیرستان روستایی تا کالج دولتی ، بیش از یک قرن در قلب جنوب غربی کلرادو و منطقه چهار گوشه بوده ایم.

Fort Lewis College وجود دارد تا همان فرصتهای استثنایی آموزشی را برای هر دانشجویی که از درهای ساختمان دانشگاه می Fort Lewis College فراهم کند.

در Fort Lewis College ، جایی که یادگیری به معنای انجام است ، ما اقدامات نهادی خود را مطابق با رویکرد آموزشی خود انجام می دهیم. به همین ترتیب ، ما مسئولیت های خود را به عنوان ناظران سرزمینی که در آن فعالیت می کنیم ، به عنوان رهبران و مبتکران منطقه و همچنین به عنوان شرکای ایجاد آموزش عادلانه ، عزیز می دانیم.

Fort Lewis College برای حمایت از دانش آموزان دبیرستان های متوسطه و دبیرستان در اولین مسیر و از طریق کالج در دو برنامه بودجه ای فدرال شرکت می کند. جستجوی استعدادهای درخشان TRIO مشاوره تحصیلی ، آماده سازی کمک مالی و آمادگی آزمون را به دانش آموزان دوره راهنمایی و دبیرستان ارائه می دهد. TRIO Upward Bound با برنامه های تابستانی و تابستانی از دانش آموزان دبیرستانی جنوب غربی کلرادو پشتیبانی می کند.

ما توسط کمیسیون آموزش عالی انجمن مرکزی کالج ها و مدارس معتبر شناخته شده ایم. هر ده سال ، ما توسط کمیسیون آموزش عالی انجمن مرکزی کالج ها و مدارس بررسی می شویم. این فرایند شامل مطالعه خود و ارزیابی همسالان است.

ما معمولاً در لیست کالج های برتر دیگر به طور معمول برای استطاعت ، تنوع ، کیفیت بالای دانشکده و مزایای حضور در Durango ذکر می شویم.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Durango

    Rim Drive,1000, 81301, Durango

    سوالات