Keystone logo
Fordham University

Fordham University

Fordham University

مقدمه

ما طیف گسترده ای از برنامه های دقیق آکادمیک را با توجه به علایق و نیازهای یادگیرنده بزرگسال ارائه می دهیم.

پیشنهاد اصلی کالج یک لیسانس هنر یا یک لیسانس علوم است. لیست رشته ها و خردسالان شامل تجارت ، روانشناسی ، ارتباطات ، انگلیسی ، اقتصاد ، مددکاری اجتماعی و آموزش است. همراه با تحصیل در مقطع کارشناسی ، برنامه های دانشگاهی کارشناسی / کارشناسی ارشد وجود دارد که به شما امکان می دهد همزمان با گذراندن دوره کارشناسی خود به تحصیلات تکمیلی بروید.

علاوه بر این گزینه های مدرک ، طیف گسترده ای از برنامه های گواهینامه نیز در دسترس دانشجویان کارشناسی PCS و دانشجویان غیر تحصیلات تکمیلی یا فوق لیسانس است ، به امید ورود به تحصیلات تکمیلی یا پیشرفت شغلی.

اندازه کلاس

فرصت دادن به شما برای بیان ایده های خود و شنیدن نظرات دیگران از ویژگی های بارز تجربه Fordham است. به همین دلیل ، کلاس های ما از نظر اندازه کوچک هستند و فرصتی برای بحث گروهی فعال و توجه شخصی فراهم می کنند.

برنامه ی کلاسی

ما برنامه و قالب دوره های خود را با در نظر گرفتن دانش آموز بزرگسال مشغول طراحی کرده ایم. دوره های سنتی پانزده هفته ای هفته ای یک بار ، شبانه و به مدت سه ساعت در جلسه برگزار می شوند. همچنین دو نوع دوره فشرده وجود دارد: "برنامه های متمرکز میان رده" که هر شنبه یا یکشنبه در طول ترم به مدت پنج ساعت جلسه می گذارد و "برنامه های متمرکز کامل" که در هر جلسه در طول دو هفته آخر هفته هشت ساعت و نیم برگزار می شود. با استفاده از دوره های آنلاین کالج می توانید از خانه نیز تحصیل کنید.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

سوالات